41

Re: Anketos su netikru amžiumi - dedam :)

Valdas parašė:

Laimute, man atrodo tau jau užteks mylėtis su savo vyru, vistiek ten viskas tas pats per tą patį. Laikas naujiems, aistringiems, beprotiškiems nuotykiams. Taip sakant, jei jau išvalgei medaus statinę - nebežiūrėk į lentas.

Medaus statinę reikia vis iš naujo pildyti. Tame ir yra geros santuokos menas ir tvirtumas.

42 (redagavo Valdas 2022-10-13 23:18)

Re: Anketos su netikru amžiumi - dedam :)

Laimutė parašė:
Valdas parašė:

Laimute, man atrodo tau jau užteks mylėtis su savo vyru, vistiek ten viskas tas pats per tą patį. Laikas naujiems, aistringiems, beprotiškiems nuotykiams. Taip sakant, jei jau išvalgei medaus statinę - nebežiūrėk į lentas.

Medaus statinę reikia vis iš naujo pildyti. Tame ir yra geros santuokos menas ir tvirtumas.

Be abejo, jei pakankamai tinka, ir statinė vis pripildoma ar palaikoma pilna, o ne ištuštinama ir pildoma, tada taip. Kitaip sakant, jei tinkamesnių aplinkoje nėra, tada nori-nenori - tenka suktis aplink tą pačią statinę ir ką įmanoma gero su ja daryti.

43

Re: Anketos su netikru amžiumi - dedam :)

Valdas parašė:
Laimutė parašė:
Valdas parašė:

Laimute, man atrodo tau jau užteks mylėtis su savo vyru, vistiek ten viskas tas pats per tą patį. Laikas naujiems, aistringiems, beprotiškiems nuotykiams. Taip sakant, jei jau išvalgei medaus statinę - nebežiūrėk į lentas.

Medaus statinę reikia vis iš naujo pildyti. Tame ir yra geros santuokos menas ir tvirtumas.

Be abejo, jei pakankamai tinka, ir statinė vis pripildoma ar palaikoma pilna, o ne ištuštinama ir pildoma, tada taip. Kitaip sakant, jei tinkamesnių aplinkoje nėra, tada nori-nenori - tenka suktis aplink tą pačią statinę ir ką įmanoma gero su ja daryti.

Žinoma, kad yra geresnių, bet man geresnio už mano vyrą nebuvo. Man tai yra privilegija, kad likimas man davė šitą žmogų ir aš su džiaugsmu darau jį laimingu. Čia juk ne vien tik sexsualiniu aspektu, čia visa visuma.
Gal kada nors ir tau bus duota tai patirti ir suprasti.

44

Re: Anketos su netikru amžiumi - dedam :)

Laimutė parašė:
Valdas parašė:
Laimutė parašė:

Medaus statinę reikia vis iš naujo pildyti. Tame ir yra geros santuokos menas ir tvirtumas.

Be abejo, jei pakankamai tinka, ir statinė vis pripildoma ar palaikoma pilna, o ne ištuštinama ir pildoma, tada taip. Kitaip sakant, jei tinkamesnių aplinkoje nėra, tada nori-nenori - tenka suktis aplink tą pačią statinę ir ką įmanoma gero su ja daryti.

Žinoma, kad yra geresnių, bet man geresnio už mano vyrą nebuvo. Man tai yra privilegija, kad likimas man davė šitą žmogų ir aš su džiaugsmu darau jį laimingu. Čia juk ne vien tik sexsualiniu aspektu, čia visa visuma.
Gal kada nors ir tau bus duota tai patirti ir suprasti.

Tavo aplinkoje geresnių, tai yra tinkamesnių būti pora, genetiškai, tau nėra, kitaip būtum ne su juo, o su tinkamesniu. Be abejo visa visuma. Nėra ten ką patirti, viskas jau patirta. Kuo labiau tinka turėti vaikų, tuo žmonės skirtingesni, tuo sunkiau bendrauti, o jei dalinai tinka, dalinai kaip draugai, dalinai tokie patys ar labai panašūs, tada geriau, nes dalį laiko gali apie viską pasikalbėti, plius skiriasi, kiek geras, tinkamas mylėjimasis. Ir tiek.

45

Re: Anketos su netikru amžiumi - dedam :)

pritariu Valdui) Laimutei i pora reikia zmogaus su lietuviu genais. na kokio paprasto lietuviuko is kaimo o ji ten su vokieciu tasosi

46

Re: Anketos su netikru amžiumi - dedam :)

Konstantinas parašė:

pritariu Valdui) Laimutei i pora reikia zmogaus su lietuviu genais. na kokio paprasto lietuviuko is kaimo o ji ten su vokieciu tasosi

Labai daug darbo su lietuviukais iš kaimo big_smile. Pakol nutašysiu kampus ir žieves ir į grabą bus laikas.
Nesitąso, o gyvena pilnavertį vedybinį gyvenimą su visais teisėtumais ir įžadais kol mirtis išskirs.

47

Re: Anketos su netikru amžiumi - dedam :)

o tai su vokieciu vyrais maziau darbo?)

48

Re: Anketos su netikru amžiumi - dedam :)

Konstantinas parašė:

o tai su vokieciu vyrais maziau darbo?)

Žymiai.

49

Re: Anketos su netikru amžiumi - dedam :)

sakai vokietukai labiau pasiduoda moteru manipuliavimui?)

50

Re: Anketos su netikru amžiumi - dedam :)

Konstantinas parašė:

sakai vokietukai labiau pasiduoda moteru manipuliavimui?)

Kodėl manipuliavimui ? Taip nepasakyčiau. Visur visokių yra ir reikia. Gal netgi atvirkščiai, lietuviai daugiau pasiduoda manipuliuojami. Kiek čia pasiskaitai... Susidaro būtent toks įspūdis.
Gal jūs vyrai painiojat draugiškus patarimus ir pastabas su manipuliavimu, nežinau, bet vyrai nemažesni "manipuliuotojai" už moteris.

51

Re: Anketos su netikru amžiumi - dedam :)

Beje, čia labai populiarus pasakymas, jog moterims tik materialinė pusė rūpi. Tada man labai gaila tokių vyrų, kurie nėra sutikę normalių moterų, kurioms rūpi tik jie, o ne jų gerbūvis.

52

Re: Anketos su netikru amžiumi - dedam :)

Laimutė parašė:

Beje, čia labai populiarus pasakymas, jog moterims tik materialinė pusė rūpi. Tada man labai gaila tokių vyrų, kurie nėra sutikę normalių moterų, kurioms rūpi tik jie, o ne jų gerbūvis.

Ko norėt, kai vergaujama materialumui arba kur pažvelgsi, visur "skurdas".

53

Re: Anketos su netikru amžiumi - dedam :)

Laimutė parašė:

Beje, čia labai populiarus pasakymas, jog moterims tik materialinė pusė rūpi. Tada man labai gaila tokių vyrų, kurie nėra sutikę normalių moterų, kurioms rūpi tik jie, o ne jų gerbūvis.

deja bet tikrai rupi. arba finansai arba isvaizda. kiti dalykai moterims nesvarbus

54 (redagavo Best In The World 2022-10-14 13:48)

Re: Anketos su netikru amžiumi - dedam :)

Konstantinas parašė:
Laimutė parašė:

Beje, čia labai populiarus pasakymas, jog moterims tik materialinė pusė rūpi. Tada man labai gaila tokių vyrų, kurie nėra sutikę normalių moterų, kurioms rūpi tik jie, o ne jų gerbūvis.

deja bet tikrai rupi. arba finansai arba isvaizda. kiti dalykai moterims nesvarbus

Tobulumas vyruose moteru akimis:
Isvaizda
Pinigai
Geju toleravimas.

Turek situs tris turesi visas moteris zemeje isskyrus azijietes

55

Re: Anketos su netikru amžiumi - dedam :)

Ieva parašė:
Laimutė parašė:

Beje, čia labai populiarus pasakymas, jog moterims tik materialinė pusė rūpi. Tada man labai gaila tokių vyrų, kurie nėra sutikę normalių moterų, kurioms rūpi tik jie, o ne jų gerbūvis.

Ko norėt, kai vergaujama materialumui arba kur pažvelgsi, visur "skurdas".

Bado, maro...ir pasveiktų žmonija kuriam laikui. Dviems kartoms turėtų užtekti, o tada vėl viskas iš pradžių big_smile

56

Re: Anketos su netikru amžiumi - dedam :)

Best In The World parašė:
Konstantinas parašė:
Laimutė parašė:

Beje, čia labai populiarus pasakymas, jog moterims tik materialinė pusė rūpi. Tada man labai gaila tokių vyrų, kurie nėra sutikę normalių moterų, kurioms rūpi tik jie, o ne jų gerbūvis.

deja bet tikrai rupi. arba finansai arba isvaizda. kiti dalykai moterims nesvarbus

Tobulumas vyruose moteru akimis:
Isvaizda
Pinigai
Geju toleravimas.

Turek situs tris turesi visas moteris zemeje isskyrus azijietes

Tai, kad dažniausiai nesueina šios savybės į vieną asmenį. Arba gražus ir ūbagas, arba baisus, bet turtuolis big_smile

57

Re: Anketos su netikru amžiumi - dedam :)

Laimutė parašė:
Best In The World parašė:
Konstantinas parašė:

deja bet tikrai rupi. arba finansai arba isvaizda. kiti dalykai moterims nesvarbus

Tobulumas vyruose moteru akimis:
Isvaizda
Pinigai
Geju toleravimas.

Turek situs tris turesi visas moteris zemeje isskyrus azijietes

Tai, kad dažniausiai nesueina šios savybės į vieną asmenį. Arba gražus ir ūbagas, arba baisus, bet turtuolis big_smile

Tikriausiai tu teisi, nes as ir grazus ir turtingas bet vat geju nemyliu sad
Neturesiu seimos nes aids nepalaikau sad

Ne juokauju aisku.
Tegu su gejais ir pis.as big_smile

58 (redagavo Valdas 2022-10-14 18:15)

Re: Anketos su netikru amžiumi - dedam :)

Best In The World parašė:
Laimutė parašė:
Best In The World parašė:

Tobulumas vyruose moteru akimis:
Isvaizda
Pinigai
Geju toleravimas.

Turek situs tris turesi visas moteris zemeje isskyrus azijietes

Tai, kad dažniausiai nesueina šios savybės į vieną asmenį. Arba gražus ir ūbagas, arba baisus, bet turtuolis big_smile

Tikriausiai tu teisi, nes as ir grazus ir turtingas bet vat geju nemyliu sad
Neturesiu seimos nes aids nepalaikau sad

Ne juokauju aisku.
Tegu su gejais ir pis.as big_smile

Tu turtingas, bet iš kitos pusės durnas gaidys. Geriau mažiau turtingu būti, bet normaliu. xDDD
Gėjų nemyli, nes esi užsislėpęs gėjus. Pyksti ant jų, kad toks esi pats. Toleruok save. Suprask, kad tik jie tave tvarkys. xDDD

59 (redagavo Valdas 2022-10-14 19:31)

Re: Anketos su netikru amžiumi - dedam :)

Konstantinas parašė:

pritariu Valdui) Laimutei i pora reikia zmogaus su lietuviu genais. na kokio paprasto lietuviuko is kaimo o ji ten su vokieciu tasosi

Paprastų vokietukų iš kaimo irgi pilna. Kaip ir paprastų rusiukų.

60

Re: Anketos su netikru amžiumi - dedam :)

OLA parašė:

Analizuojant šią Lilijos anketą, ji jaučiasi ir jai aplinkiniai duoda 38 metus vietoje 45 metų o šią foto ji tarsi rodo štai žiūrėkit ŠUDŽIAI o juk man tik 45m. matot kaip aš gerai atrodau. Ji tikrai ne iš žioplumo nuotrauką viešiną su 45 m. balionais. Temos autoriui Darui užkliuvo ta moteriškė anketa nes jam pačiam stygsta to pasitikėjimo ir aplinkinių vertinimo jį griaužę juodas pavydas.
Priešingu atveju o kodėl tau neužkliūna vyrų anketos su melagingais duomenimis, kur vyras su 10 vaikais ir 3 žmonom aiškina, kad jis vienišas (matyt širdyje nes atsisako rūpintis vaikais ir žmonomis) arba skaudi vyrų tema ūgis, sudėjimas ir svoris. Kalkim visus prie kryžiaus tegu visi vyrai prie liniuotės ir svarstyklių  demonstruoja savo realų neišgalvotą ūgį, sudėjimą ir svorį, kad mes moteriškės negaištume laiką nevykeliams:P:::029:::029

o, Ola , seniai matyta big_smile nu kodel man turetu uzkliut vyru, jei man jie neaktualus ? big_smile pasiziuriu i anketa retais atvejais kai forume ka idomaus rtasinerja ar pan. tai nme nepastebiu.