21 (redagavo Valdas 2022-10-11 21:19)

Re: Kaip dažnai mylitės?

Konstantinas parašė:
Valdas parašė:

Konstantinai, ar buvai Las Vegase?

nea o ka ten mergu yra?

Kam tos mergos, kai yra tokie kazino. Dėl grožio ir kompanijos. Ar neturi svajonės ten apsilankyti?

22

Re: Kaip dažnai mylitės?

Valdas parašė:

Laimute, parašyk savo dažnumą. Esamą ir pageidaujamą, jei nesutampa.

Mano sutampa. Kada noriu ir kiek noriu. smile

23

Re: Kaip dažnai mylitės?

Laimutė parašė:
Valdas parašė:

Laimute, parašyk savo dažnumą. Esamą ir pageidaujamą, jei nesutampa.

Mano sutampa. Kada noriu ir kiek noriu. smile

Šaunu, kad gyveni sekso rojuje. O maždaug gal parašytum dažnumą?

24

Re: Kaip dažnai mylitės?

Ne dažnume esmė.

25 (redagavo Valdas 2022-10-11 21:54)

Re: Kaip dažnai mylitės?

Ne dažnume ir dažnume. Jei bus labai geras seksas, bet per retai ar labai per retai, irgi bus blogai. Arba per dažnai. Todėl svarbu ir individualus dažnumo poreikis.

26

Re: Kaip dažnai mylitės?

Valdas parašė:
Konstantinas parašė:
Valdas parašė:

Konstantinai, ar buvai Las Vegase?

nea o ka ten mergu yra?

Kam tos mergos, kai yra tokie kazino. Dėl grožio ir kompanijos. Ar neturi svajonės ten apsilankyti?

nea uz Sengeno ribu stengiuosi niekur nelisti. o mergu ir losimu ir cia uztenka

27 (redagavo Valdas 2022-10-11 22:11)

Re: Kaip dažnai mylitės?

Best In The World parašė:

Ne jusu pi.salas kur ir kiek kisu, uzdarykit tema

Į tave kiša, ne tu. Nesipainiok. Tema aktuali besipažindinantiems, nes poroje bei šeimoje reikia, kad dažnumo poreikis sutaptų. Ir smalsuoliams.

Be abejo, poreikio dažnumas ir noro jį įgyvendinti dažnumas labai priklauso nuo to, ar vyras moka mylėtis nenuleisdamas. Jei moka, jei žino, nuo ko priklauso tas poreikis, tada jis gali visada. Tokiu atveju jis yra kaip nuolat laukiantis gazelės liūtas ar tigras. Visada pasiruošęs. O su prezikais nenuleisti lengva. Tiesa, poreikis nuleisti ne apvaisinimui, tai yra, išmesti brangiausiuosius spermatozoidus 'į konteinerį', priklauso visai nuo ko kito. Parašysiu anoje temoje, nes radau priežastį.

28 (redagavo Valdas 2022-10-11 22:00)

Re: Kaip dažnai mylitės?

Konstantinas parašė:
Valdas parašė:
Konstantinas parašė:

nea o ka ten mergu yra?

Kam tos mergos, kai yra tokie kazino. Dėl grožio ir kompanijos. Ar neturi svajonės ten apsilankyti?

nea uz Sengeno ribu stengiuosi niekur nelisti. o mergu ir losimu ir cia uztenka

Neabejoju. Na, vistiek tikiuosi, jog vieną dieną nuvyksi ir į Las Vegasą. Tau, Konstantinai, reikia ten pagyventi ir patūsinti, kaip elitinių merginų ir kazino mylėtojui.

29

Re: Kaip dažnai mylitės?

3-4 kartus per savaite sakyciau. Man to pakanka tongue

30

Re: Kaip dažnai mylitės?

Atspėjau temos autorių vien iš antraštės smile

31

Re: Kaip dažnai mylitės?

Rolandas parašė:

Atspėjau temos autorių vien iš antraštės smile

Visi sita dolabajoba su smaukaliu genais zino.
Matyt ne mamu sezonas, neuzklumpa jo tai ateina cia padorzt su iskrypusiom temom.

32

Re: Kaip dažnai mylitės?

Kai buvau jaunesnis man tokie klausimai irgi rupejo. Nemaisykit zmogaus su zemem, smalsu jam, gla galvoja kad jis nepakankamai "veiksmo" gauna, arba ber daug jo, nori palyginti su kitais. O gal tiesiog tampo ana gala skaitydamas potyrius kitu. Best in the world labai jau agresyvus zmogus hmm

33 (redagavo Best In The World 2022-10-13 11:13)

Re: Kaip dažnai mylitės?

NaughT parašė:

Kai buvau jaunesnis man tokie klausimai irgi rupejo. Nemaisykit zmogaus su zemem, smalsu jam, gla galvoja kad jis nepakankamai "veiksmo" gauna, arba ber daug jo, nori palyginti su kitais. O gal tiesiog tampo ana gala skaitydamas potyrius kitu. Best in the world labai jau agresyvus zmogus hmm

Agresyvus tik pseudo moksla skleidzianciu, iskrypusiu, protiskai neissivysciusiu, melagiu, bobvyriu atveju ty. musu numyletiniam tauku tautu rusiu genu sekanciam nobelio premijos laimetojui valdukui is kaima.

34

Re: Kaip dažnai mylitės?

Best In The World parašė:
NaughT parašė:

Kai buvau jaunesnis man tokie klausimai irgi rupejo. Nemaisykit zmogaus su zemem, smalsu jam, gla galvoja kad jis nepakankamai "veiksmo" gauna, arba ber daug jo, nori palyginti su kitais. O gal tiesiog tampo ana gala skaitydamas potyrius kitu. Best in the world labai jau agresyvus zmogus hmm

Agresyvus tik pseudo moksla skleidzianciu, iskrypusiu, protiskai neissivysciusiu, melagiu, bobvyriu atveju ty. musu numyletiniam tauku tautu rusiu genu sekanciam nobelio premijos laimetojui valdukui is kaima.

Tu ne agresyvus, o tūpas apmyžtas šuniukas be kiaušinių ir be galvos nesimylintis defektas. Mamytės kukholdas dauno galva, neskiriantis mokslo nuo savo kliedesių. xDDD

35 (redagavo Valdas 2022-10-13 21:37)

Re: Kaip dažnai mylitės?

Best In The World parašė:
Rolandas parašė:

Atspėjau temos autorių vien iš antraštės smile

Visi sita dolabajoba su smaukaliu genais zino.
Matyt ne mamu sezonas, neuzklumpa jo tai ateina cia padorzt su iskrypusiom temom.

Geriau prisipažink, kad čiulpi vyrams ir man norejai nugraužt, tūpas gaidose, bet nedaviau, tai pyksti invalide, autiste šizofrenike. xDDD Dūcho smegenytės, bandančios vaidinti vierchą, bet gaidys esi ir tai nepakeičiama. xDDD

36 (redagavo Valdas 2022-10-13 21:44)

Re: Kaip dažnai mylitės?

NaughT parašė:

Kai buvau jaunesnis man tokie klausimai irgi rupejo. Nemaisykit zmogaus su zemem, smalsu jam, gla galvoja kad jis nepakankamai "veiksmo" gauna, arba ber daug jo, nori palyginti su kitais. O gal tiesiog tampo ana gala skaitydamas potyrius kitu. Best in the world labai jau agresyvus zmogus hmm

Kai nebuvai debil.as, tai ir tau tada rūpėjo tokie klausimai. O dabar esi perdulkintom smegenytėm nebesusigaudantis kiaušagalvis, todėl nesuvoki, kad čia paprasta, normali tema, kuri man pačiam nerūpi, kaip žinios apie kitus žmones, bet pamaniau, kad jie patys norės apie tai parašyti, tačiau dauguma yra kompleksuoti arba defektai, kaip tas urodas in the world, kuris nežino be savo motinos makšties, jei pro ją išlindo, o ne pro subinę, jokios kitos. xDDD

37 (redagavo Valdas 2022-10-13 21:45)

Re: Kaip dažnai mylitės?

Rolandas parašė:

Atspėjau temos autorių vien iš antraštės smile

Puiki tema Rolandai. Pasidalink ir tu apie savo šiuometinę seksualinę būklę.

38 (redagavo Laimutė 2022-10-13 21:51)

Re: Kaip dažnai mylitės?

Valdas parašė:
NaughT parašė:

Kai buvau jaunesnis man tokie klausimai irgi rupejo. Nemaisykit zmogaus su zemem, smalsu jam, gla galvoja kad jis nepakankamai "veiksmo" gauna, arba ber daug jo, nori palyginti su kitais. O gal tiesiog tampo ana gala skaitydamas potyrius kitu. Best in the world labai jau agresyvus zmogus hmm

Kai nebuvai debil.as, tai ir tau tada rūpėjo tokie klausimai. O dabar esi perdulkintom smegenytėm nebesusigaudantis kiaušagalvis, todėl nesuvoki, kad čia paprasta, normali tema, kuri man pačiam nerūpi, kaip žinios apie kitus žmones, bet pamaniau, kad jie patys norės apie tai parašyti, tačiau dauguma yra kompleksuoti arba defektai, kaip tas urodas in the world, kuris nežino be savo motinos makšties, jei pro ją išlindo, o ne pro subinę, jokios kitos. xDDD

Woow... Kas tau, Valdai atsitiko, kad taip dalini?

39 (redagavo Valdas 2022-10-13 22:10)

Re: Kaip dažnai mylitės?

Laimutė parašė:
Valdas parašė:
NaughT parašė:

Kai buvau jaunesnis man tokie klausimai irgi rupejo. Nemaisykit zmogaus su zemem, smalsu jam, gla galvoja kad jis nepakankamai "veiksmo" gauna, arba ber daug jo, nori palyginti su kitais. O gal tiesiog tampo ana gala skaitydamas potyrius kitu. Best in the world labai jau agresyvus zmogus hmm

Kai nebuvai debil.as, tai ir tau tada rūpėjo tokie klausimai. O dabar esi perdulkintom smegenytėm nebesusigaudantis kiaušagalvis, todėl nesuvoki, kad čia paprasta, normali tema, kuri man pačiam nerūpi, kaip žinios apie kitus žmones, bet pamaniau, kad jie patys norės apie tai parašyti, tačiau dauguma yra kompleksuoti arba defektai, kaip tas urodas in the world, kuris nežino be savo motinos makšties, jei pro ją išlindo, o ne pro subinę, jokios kitos. xDDD

Woow... Kas tau, Valdai atsitiko, kad taip dalini?

Pats nesąmonių apie mane prirašė, atseit aš smaukau, mėgaudamasis šia tema, kai iš tikrųjų jis smauko prezikui in the world, tai tegul skaito. Kažkas gero vyksta, Laimuže. Radau gi beprasmio pis.imosi dėl spermiukų taškymo ir smaukalynės priežastį. xD

40

Re: Kaip dažnai mylitės?

Tai dėstyk, ką atradai, įdomu smile