61 (redagavo Darius 2022-10-29 17:59)

Re: Ar verta trenktis i Krokuva, Tatrus su kelioniu agentura ir autiku?

Tiesiog reiktu padaryt vip vietu autike, isimt dali sedyniu, uz tas vietas gal geriau brangiau susinoket bet vaziuot kaip zmogui. Kazi ant kiek pabrangtu, kiek grynai pats vezimas kainuoja.

62

Re: Ar verta trenktis i Krokuva, Tatrus su kelioniu agentura ir autiku?

smile))))))

63

Re: Ar verta trenktis i Krokuva, Tatrus su kelioniu agentura ir autiku?

))

64

Re: Ar verta trenktis i Krokuva, Tatrus su kelioniu agentura ir autiku?

Darius parašė:

Tiesiog reiktu padaryt vip vietu autike, isimt dali sedyniu, uz tas vietas gal geriau brangiau susinoket bet vaziuot kaip zmogui. Kazi ant kiek pabrangtu, kiek grynai pats vezimas kainuoja.

Gera mintis.

65

Re: Ar verta trenktis i Krokuva, Tatrus su kelioniu agentura ir autiku?

Darius parašė:
Laimutė parašė:
Ieva parašė:

Kantrybės ir gerų įspūdžių.

Jau tikras bambeklis .. kaip sena bobulka  big_smile

As vaziuoju pramogaut, man turi but malinumas o ne kancia tongue


Nu taip, bet autobusai yra autobusai. Visada nepatogus

66

Re: Ar verta trenktis i Krokuva, Tatrus su kelioniu agentura ir autiku?

Bet tai žmonės perka pigiausia kelionę autiku o tikisi kažkokios prabangos. Kelyje visko gali būti jums nei viena agentūra neužtikrins sklandžios kelionės. Kadangi bendrauju su vežėjais galiu čia daug prirašyti kas nutinka kelionėje bet nenoriu čia maitinti trolių.

67

Re: Ar verta trenktis i Krokuva, Tatrus su kelioniu agentura ir autiku?

Tai vat butent. Niekada nesitikekit kazkokios prabangos keliaujant autobusais, net jei ir verslo klases autobusas. Ir net nebutinai autobusais. Tiek lektuvu, tiek keltu keliaujant irgi buna tu nepatogumu atsiranda. Kodel autobusai nera prioritetas, tai tik del  laiko. Net keliaujant ziurint kokiais keliais keliaujama ir ka pamatysi. Vaziuojant i kokia Ryga vien laukus matai kol nenuvaziuoji jau iki pacios Rygos. Tas pats ir su Lenkija kol iki miestelio ar miesto nenuvyksti. Bet taip ir turi buti. Gamta tam ir yra. Kitose salyse kur daug kalnu, tai vaziuojant 2 su puse valandas jau ne iki tu kalnu ir fjordu. Net pykint pradejo per tiek laiko.

68

Re: Ar verta trenktis i Krokuva, Tatrus su kelioniu agentura ir autiku?

Gal Uztks apie tuos Autikus big_smile SKRISKIT Visi ...........   big_smile tongue big_smile big_smile Siknosparniai tongue big_smile big_smile

69

Re: Ar verta trenktis i Krokuva, Tatrus su kelioniu agentura ir autiku?

Išvažiavęs antrą val nakties tu matysi tik juoda tamsa lange ir daugiau nieko. Ryte pateksi Varšuvoje į rytinius kamscius

70

Re: Ar verta trenktis i Krokuva, Tatrus su kelioniu agentura ir autiku?

Konstantinas parašė:

Išvažiavęs antrą val nakties tu matysi tik juoda tamsa lange ir daugiau nieko. Ryte pateksi Varšuvoje į rytinius kamscius

Nakties metu per Lenkiją praūžti visai nieko.

71 (redagavo Laimutė 2022-10-29 21:21)

Re: Ar verta trenktis i Krokuva, Tatrus su kelioniu agentura ir autiku?

Konstantinas parašė:

Bet tai žmonės perka pigiausia kelionę autiku o tikisi kažkokios prabangos. Kelyje visko gali būti jums nei viena agentūra neužtikrins sklandžios kelionės. Kadangi bendrauju su vežėjais galiu čia daug prirašyti kas nutinka kelionėje bet nenoriu čia maitinti trolių.

95 - ais teko maršrutiniu autobusu pas uošvienę į Frankfurtą važiuoti, tai visai nieko buvo. Vakarienė ir pusryčiai nemokamai. Pica arba blyneliai. Pusryčiams kiaušinienė, sumuštiniai, kava... Žiūrėjom visokias komedijas. Laikas greitai praėjo. Gale sėdėjo keletas vyrų, kurie bandė išgėrinėt, tai vairuotojas pagrasino, kad išsodins ir buvo tvarka. Buvo trys vairuotojai ir trys palydovės. Jos rūpinosi viskuo.

72

Re: Ar verta trenktis i Krokuva, Tatrus su kelioniu agentura ir autiku?

Laimutė parašė:
Konstantinas parašė:

Išvažiavęs antrą val nakties tu matysi tik juoda tamsa lange ir daugiau nieko. Ryte pateksi Varšuvoje į rytinius kamscius

Nakties metu per Lenkiją praūžti visai nieko.

O tu dažnai ten esi uzusi?

73

Re: Ar verta trenktis i Krokuva, Tatrus su kelioniu agentura ir autiku?

Konstantinas parašė:
Laimutė parašė:
Konstantinas parašė:

Išvažiavęs antrą val nakties tu matysi tik juoda tamsa lange ir daugiau nieko. Ryte pateksi Varšuvoje į rytinius kamscius

Nakties metu per Lenkiją praūžti visai nieko.

O tu dažnai ten esi uzusi?

prieš tris metus ir šią vasarą. Šiaip tai arba su keltu arba skrendu.

74

Re: Ar verta trenktis i Krokuva, Tatrus su kelioniu agentura ir autiku?

AS Buciau Trenktas jei TEN Atsirasciauu tongue big_smile big_smile Nors ir VISADA TOKIS Crazyy tongue tongue SHUT Upp All Thanks tongue tongue

75

Re: Ar verta trenktis i Krokuva, Tatrus su kelioniu agentura ir autiku?

Laimutė parašė:
Konstantinas parašė:

Bet tai žmonės perka pigiausia kelionę autiku o tikisi kažkokios prabangos. Kelyje visko gali būti jums nei viena agentūra neužtikrins sklandžios kelionės. Kadangi bendrauju su vežėjais galiu čia daug prirašyti kas nutinka kelionėje bet nenoriu čia maitinti trolių.

95 - ais teko maršrutiniu autobusu pas uošvienę į Frankfurtą važiuoti, tai visai nieko buvo. Vakarienė ir pusryčiai nemokamai. Pica arba blyneliai. Pusryčiams kiaušinienė, sumuštiniai, kava... Žiūrėjom visokias komedijas. Laikas greitai praėjo. Gale sėdėjo keletas vyrų, kurie bandė išgėrinėt, tai vairuotojas pagrasino, kad išsodins ir buvo tvarka. Buvo trys vairuotojai ir trys palydovės. Jos rūpinosi viskuo.

Tai čia buvo senais laikais kai greitkelis dar pastatytas nebuvo ir todėl ir važiavo būtent nakti kad Lenkija prasokti nes dieną ten nepavaziuosi. Nors aš tada dar mažas buvau. O tie filmai autobuse uzknisa. Dabar tai kiekvienoje sėdynėje atskiras ekranas su multimedia

76

Re: Ar verta trenktis i Krokuva, Tatrus su kelioniu agentura ir autiku?

Varykit pas putinaa tongue big_smile big_smile Jei Nezinot kur VAPSIE Varyt tai Varykit .......... Aiskuu Garsiai Nesakysiuu tongue tongue big_smile  LEIDZIUU Mane Blokuot kas Mana Priesas nuo Vakar Palikooo tongue tongue big_smile big_smile  Thanks AM Shameless

77

Re: Ar verta trenktis i Krokuva, Tatrus su kelioniu agentura ir autiku?

Pas Putiną buvau...tiksliau pas Gorbačiovą. Graži kelionė prie Baikalo ežero buvo nuskilusi. Sąjūdžio metais.

78

Re: Ar verta trenktis i Krokuva, Tatrus su kelioniu agentura ir autiku?

Laimutė parašė:

Pas Putiną buvau...tiksliau pas Gorbačiovą. Graži kelionė prie Baikalo ežero buvo nuskilusi. Sąjūdžio metais.

  Tau Vapsiee Labusiaa Thanks kad Nekentii ir Nebesuprantii big_smile big_smile Tau nuo Mani prie Masinyciuu Temos DZIPUKUU Atsakymas Paliktass tongue tongue tongue

79

Re: Ar verta trenktis i Krokuva, Tatrus su kelioniu agentura ir autiku?

Laimutė parašė:

Pas Putiną buvau...tiksliau pas Gorbačiovą. Graži kelionė prie Baikalo ežero buvo nuskilusi. Sąjūdžio metais.

Ir aš ten buvau) išsamiai nepasakosiu bet buvau)

80

Re: Ar verta trenktis i Krokuva, Tatrus su kelioniu agentura ir autiku?

Konstantinas parašė:
Laimutė parašė:

Pas Putiną buvau...tiksliau pas Gorbačiovą. Graži kelionė prie Baikalo ežero buvo nuskilusi. Sąjūdžio metais.

Ir aš ten buvau) išsamiai nepasakosiu bet buvau)

Gražu ten. Graži gamta. Taiga. Buriatijos budistų šventykla... stepė.
Labai daug įspūdžių. Gyvenom Ulan-Ude mieste ir kas dieną vežiojo mus su autobusu po įžymias vietas, po muziejus. Po to gyvenom taigoje prie pat Baikalo ežero tokiuose mažuose namukuose. Nuostabi kelionė.