81

Re: Ar verta trenktis i Krokuva, Tatrus su kelioniu agentura ir autiku?

Laimutė parašė:
Konstantinas parašė:
Laimutė parašė:

Pas Putiną buvau...tiksliau pas Gorbačiovą. Graži kelionė prie Baikalo ežero buvo nuskilusi. Sąjūdžio metais.

Ir aš ten buvau) išsamiai nepasakosiu bet buvau)

Gražu ten. Graži gamta. Taiga. Buriatijos budistų šventykla... stepė.
Labai daug įspūdžių. Gyvenom Ulan-Ude mieste ir kas dieną vežiojo mus su autobusu po įžymias vietas, po muziejus. Po to gyvenom taigoje prie pat Baikalo ežero tokiuose mažuose namukuose. Nuostabi kelionė.

  Mana Svajone prie BAIKALOO PABUT su Bokaluu Rankelese ir VISUU GARSUU Coolioo GANGSTA PARADISE Muzonas tongue tongue tongue AISKU Cia dar ne VISKAS BUTUU tongue tongue tongue

82

Re: Ar verta trenktis i Krokuva, Tatrus su kelioniu agentura ir autiku?

Laimutė parašė:
Konstantinas parašė:
Laimutė parašė:

Pas Putiną buvau...tiksliau pas Gorbačiovą. Graži kelionė prie Baikalo ežero buvo nuskilusi. Sąjūdžio metais.

Ir aš ten buvau) išsamiai nepasakosiu bet buvau)

Gražu ten. Graži gamta. Taiga. Buriatijos budistų šventykla... stepė.
Labai daug įspūdžių. Gyvenom Ulan-Ude mieste ir kas dieną vežiojo mus su autobusu po įžymias vietas, po muziejus. Po to gyvenom taigoje prie pat Baikalo ežero tokiuose mažuose namukuose. Nuostabi kelionė.

Aš ten pas merginą gyvenau. Ir kad pritapti turėjau gerti su vietiniais. Pagal jų papročius jie įpila tau 200 gramų vodkes pilna stikline truputį atsigeria ir paduoda tau ir tu privalai išgerti o jeigu neisgersi tai reiškia negerbi tai aš ten visiškai kominis buvau. Iki šiol prisimenu kaip ten laiziausi su merga. Nusitrenkiau 6500 km kad pasilaizyti arčiau niekur nebuvo) o po prirašymo mane paguldė į lovą bet aš issliauziau miegoti ant gatvės ir kitą rytą mane rado miegantį vidury gatvės baloje. Bet prirasymas pavyko ir su manim kitą dieną sveikinosi visas kaimas. Ir net fotke ieškoke viena iš tenai. Koks jaunas tada buvau. Tai kad jeigu aš čia įspūdžius rasysiu tai bus ilgą paklode teksto

83 (redagavo Laimutė 2022-10-29 22:10)

Re: Ar verta trenktis i Krokuva, Tatrus su kelioniu agentura ir autiku?

Geras, Konstantinai... Prajuokinai. big_smile
Mums kelionės gidas pasakojo, kad svečiai ten gaudavo merginą arba šeimininko žmoną nakčiai smile kaip dovaną.

84

Re: Ar verta trenktis i Krokuva, Tatrus su kelioniu agentura ir autiku?

Konstantinas parašė:
Laimutė parašė:
Konstantinas parašė:

Ir aš ten buvau) išsamiai nepasakosiu bet buvau)

Gražu ten. Graži gamta. Taiga. Buriatijos budistų šventykla... stepė.
Labai daug įspūdžių. Gyvenom Ulan-Ude mieste ir kas dieną vežiojo mus su autobusu po įžymias vietas, po muziejus. Po to gyvenom taigoje prie pat Baikalo ežero tokiuose mažuose namukuose. Nuostabi kelionė.

Aš ten pas merginą gyvenau. Ir kad pritapti turėjau gerti su vietiniais. Pagal jų papročius jie įpila tau 200 gramų vodkes pilna stikline truputį atsigeria ir paduoda tau ir tu privalai išgerti o jeigu neisgersi tai reiškia negerbi tai aš ten visiškai kominis buvau. Iki šiol prisimenu kaip ten laiziausi su merga. Nusitrenkiau 6500 km kad pasilaizyti arčiau niekur nebuvo) o po prirašymo mane paguldė į lovą bet aš issliauziau miegoti ant gatvės ir kitą rytą mane rado miegantį vidury gatvės baloje. Bet prirasymas pavyko ir su manim kitą dieną sveikinosi visas kaimas. Ir net fotke ieškoke viena iš tenai. Koks jaunas tada buvau. Tai kad jeigu aš čia įspūdžius rasysiu tai bus ilgą paklode teksto

ARCIAU NIEKUR NERADAU big_smile big_smile ManPatikoo tava zodeliai big_smile Respect

85

Re: Ar verta trenktis i Krokuva, Tatrus su kelioniu agentura ir autiku?

Nu tai važiuojam kur nors ar namie sedesim?

86

Re: Ar verta trenktis i Krokuva, Tatrus su kelioniu agentura ir autiku?

Konstantinai, tu gal žinai ar galima parkuoti mašiną su LT raudonais numeriais? Čia mano vienas pažįstamas klausė, nes mašina stovi jau trečia savaitė nejudinta beveik po jo langais ir blokuoja aikštelę kitiems. Aš googlinau, bet neradau reikiamos informacijos. Tik apytikriai.

87

Re: Ar verta trenktis i Krokuva, Tatrus su kelioniu agentura ir autiku?

Laimutė parašė:

Konstantinai, tu gal žinai ar galima parkuoti mašiną su LT raudonais numeriais? Čia mano vienas pažįstamas klausė, nes mašina stovi jau trečia savaitė nejudinta beveik po jo langais ir blokuoja aikštelę kitiems. Aš googlinau, bet neradau reikiamos informacijos. Tik apytikriai.

Sunku pasakyti. Jeigu žmogus gyvena tame name mašina turi draudimą ir tech apžiūra tai žmogus kaip ir turi teisę ją ten laikyti nes toks pat gyventojas kaip ir kiti. Nu tu gali polizei iškviesti kad patikrintų kas per mašina. Bet iš kitos pusės žmogus gali apvažiuoti aplink rajoną ir mašina atgal priparkuoti. Ir ji bus kaip ir pajudinta ir vietą tą pačią užims. Pas jus atrodo mentai tokius raudonus lipdukus klijoja ant stiklo. Ir per savaitę turi mašina patraukti. Bet tas vokiškas gyvenimas tai baisu. Skundiku šalis jau ir Lietuvoje tas pats

88

Re: Ar verta trenktis i Krokuva, Tatrus su kelioniu agentura ir autiku?

Konstantinas parašė:
Laimutė parašė:

Konstantinai, tu gal žinai ar galima parkuoti mašiną su LT raudonais numeriais? Čia mano vienas pažįstamas klausė, nes mašina stovi jau trečia savaitė nejudinta beveik po jo langais ir blokuoja aikštelę kitiems. Aš googlinau, bet neradau reikiamos informacijos. Tik apytikriai.

Sunku pasakyti. Jeigu žmogus gyvena tame name mašina turi draudimą ir tech apžiūra tai žmogus kaip ir turi teisę ją ten laikyti nes toks pat gyventojas kaip ir kiti. Nu tu gali polizei iškviesti kad patikrintų kas per mašina. Bet iš kitos pusės žmogus gali apvažiuoti aplink rajoną ir mašina atgal priparkuoti. Ir ji bus kaip ir pajudinta ir vietą tą pačią užims. Pas jus atrodo mentai tokius raudonus lipdukus klijoja ant stiklo. Ir per savaitę turi mašina patraukti. Bet tas vokiškas gyvenimas tai baisu. Skundiku šalis jau ir Lietuvoje tas pats

Ten tie numeriai pririšti su Kabelbinder. Man nuotrauką atsiuntė. Jis sako, gal nuvaryta kokia, nes raudoni numeriai neturi parkuoti gatvėje, jie skirti nuvaryti mašiną į Autowerkstatt arba Probefahrt ir panašiai.

89

Re: Ar verta trenktis i Krokuva, Tatrus su kelioniu agentura ir autiku?

Tegu stovi nebukit skundikais) o net jeigu ir nuvaryta koks jums reikalas. Nelieskite prie masinytes netrukdykite jai gražiai stovėti

90

Re: Ar verta trenktis i Krokuva, Tatrus su kelioniu agentura ir autiku?

Konstantinas parašė:

Tegu stovi nebukit skundikais) o net jeigu ir nuvaryta koks jums reikalas. Nelieskite prie masinytes netrukdykite jai gražiai stovėti

Man tai kas, mano garaže stovi ir nėra problemų dėl Parkplatz. Tam žmogeliui pikta, sako taip sunkiai vietą rasti mieste, tai dar čia kažkoks idiotas pasistatė po langais big_smile
Vadinasi vogta, ar kaip?

91

Re: Ar verta trenktis i Krokuva, Tatrus su kelioniu agentura ir autiku?

Laimutė parašė:
Konstantinas parašė:

Tegu stovi nebukit skundikais) o net jeigu ir nuvaryta koks jums reikalas. Nelieskite prie masinytes netrukdykite jai gražiai stovėti

Man tai kas, mano garaže stovi ir nėra problemų dėl Parkplatz. Tam žmogeliui pikta, sako taip sunkiai vietą rasti mieste, tai dar čia kažkoks idiotas pasistatė po langais big_smile
Vadinasi vogta, ar kaip?

Nuramink tą žmogeli pravesk jam paskaita apie tai kad gyvenime daug neteisybės. O paskui paaiškink kad vyrukams kurie dirba su masinytemis geriau netrukdyti. Nes naktys Vokietijoje tamsios o kamerų ne visur yra...kai vokietis tai supras tai gyvens ilgai ir laimingai

92

Re: Ar verta trenktis i Krokuva, Tatrus su kelioniu agentura ir autiku?

Konstantinas parašė:
Laimutė parašė:
Konstantinas parašė:

Tegu stovi nebukit skundikais) o net jeigu ir nuvaryta koks jums reikalas. Nelieskite prie masinytes netrukdykite jai gražiai stovėti

Man tai kas, mano garaže stovi ir nėra problemų dėl Parkplatz. Tam žmogeliui pikta, sako taip sunkiai vietą rasti mieste, tai dar čia kažkoks idiotas pasistatė po langais big_smile
Vadinasi vogta, ar kaip?

Nuramink tą žmogeli pravesk jam paskaita apie tai kad gyvenime daug neteisybės. O paskui paaiškink kad vyrukams kurie dirba su masinytemis geriau netrukdyti. Nes naktys Vokietijoje tamsios o kamerų ne visur yra...kai vokietis tai supras tai gyvens ilgai ir laimingai

Ha-ha-ha... Sehr witzig big_smile
Parašiau, kad pats rūpintųsi, tai sakė iškvies Abschleppdienst

93 (redagavo Darius 2022-11-02 22:53)

Re: Ar verta trenktis i Krokuva, Tatrus su kelioniu agentura ir autiku?

Konstantinas parašė:
Laimutė parašė:
Konstantinas parašė:

Ir aš ten buvau) išsamiai nepasakosiu bet buvau)

Gražu ten. Graži gamta. Taiga. Buriatijos budistų šventykla... stepė.
Labai daug įspūdžių. Gyvenom Ulan-Ude mieste ir kas dieną vežiojo mus su autobusu po įžymias vietas, po muziejus. Po to gyvenom taigoje prie pat Baikalo ežero tokiuose mažuose namukuose. Nuostabi kelionė.

Aš ten pas merginą gyvenau. Ir kad pritapti turėjau gerti su vietiniais. Pagal jų papročius jie įpila tau 200 gramų vodkes pilna stikline truputį atsigeria ir paduoda tau ir tu privalai išgerti o jeigu neisgersi tai reiškia negerbi tai aš ten visiškai kominis buvau. Iki šiol prisimenu kaip ten laiziausi su merga. Nusitrenkiau 6500 km kad pasilaizyti arčiau niekur nebuvo) o po prirašymo mane paguldė į lovą bet aš issliauziau miegoti ant gatvės ir kitą rytą mane rado miegantį vidury gatvės baloje. Bet prirasymas pavyko ir su manim kitą dieną sveikinosi visas kaimas. Ir net fotke ieškoke viena iš tenai. Koks jaunas tada buvau. Tai kad jeigu aš čia įspūdžius rasysiu tai bus ilgą paklode teksto

O siaubas. Nenoreciau as tokiu prirasymu.

Nu ka, galima dabar ivertint.

Isleista apie 520 eur, nu lagaminas 50 tai cia kaip investicija, tai galim jo neskaiciuot, tai butu 470 eur 4 dienu kelionei.

Pati kelione 309 su vienvieciu kambariu.
Kita tai - maistas, gerimai, bilietai, lauktuves. Lauktuvem tai pora puodeliu paemiau po kokius 6 eur, 17 eur midus/vynas, nelabai supratau ar ten maisyta ar kaip bet skanus tai cia jau neatiduosiu viso butelio bet kartu ziuresiu su kuo isgert, nes gerulis smile paskui dar sokoladas keli gal eur, alaus dar keli buteliai.

Nu maistas ir alus tai pigus - kavinej buvom vienoj pvz kur gerem alu, nu neprabangi kokia - maistas ten kokie 6 eurai sotus kepsnys, alus 2 eurai bokalas. Vilniuj zemiau 3 niekur as nematau. Galetu biski pasimokyt vilniaus kavines. Nu bet ten pvm 0 % maistui, tai gal cia taip del to. Nu bet smagu yra pigiai pavalgyt ir pagert.

Man ten sake kad lenkai labai nemoka uzsienio kalbu ir nenori kalbet, ir daug kur tik lenkiskai kalba. Nifiga. Pilna sutikau lenku kurie angliskai kalba, tikrai ne visi bet susikalbet buvo galima daugiau maziau, kavinej jei vienas nekalba, tai pakviecia kolega kuris kalba. Maciau kiti ir rusiskai be dideliu problemu kalbejo su jais. Vienoj kavinej, toli lenkioj net lietuviskai meniu isverstas, reiks parasyt atsiliepima gera. Sitas https://www.dworuantoniego.pl/ - tai pagarba. Net toli nuo lt sienos. Ir taip pat grazu, nebrangu ir sotu ir skanu, vel kepsnys apie 6 eur ar 7.

Nors buvo tokiu vietu keistu, kad ir sidabro kasyklose - rodo video, lenkskai kalba ir subtitrai lenkiski big_smile negali net subtitru isverst big_smile

Nu kaip ir galejau tiketis - labai pavargau pirma diena, kai reikejo beveik nemiegojus vaziuot, ir autike as nepamiegu normaliai, tai galva skaudejo. Bet vaistu isgerus ok. Dar kita diena biski jautes, ypac kai karsta ir judi, geras oras pasitaike, vaiksciot galejo momentais po maike. Bet jau vaistu kitomis dienomis nereikejo nuo skausmo.

Paskutine diena tai geriausia - pusryciai 9, pajudejom po 10, va issimiegi gerai, tada gali ilgai vaziuot. Tai tik apie 10 vakare jau miegas pradejo eit, grizom apie 3 ryto tai zymiai maziau kancios be miego buvo.

Ogrozeneco pilis nebloga ispudi paliko, ne tokia kaip lietuvoj pilys - balta. Ir didziule. Tik mazai laiko dave - valanda, labai jau paskubomis reikejo judet ir fotkintis.

Paskui patys kalnai irgi ispudingi. Ejom iki morskoje oko ezero, tai ten 11 km ejimo rode programele. Galima buvo ir su akrliais kilt bet smarve didziule tu arkliu, ir siaip vaizdu nelabai matai, nepasifotkinsi pakelej, tai patarimas eiti pesciomis bent i viena puse. Su mazas vaikais, sustodami per kokias 3 valandas nuejom tuos 11 km, nors ten gide sake kad letai einant per 2.5 val nueisi big_smile bet matem kaip ji eina, ir ji sake eina letai big_smile

Vaiku mazu net ketvirtoku neimt pesciom, nes jie pavargsta ir jiem nusibosta tas ejimas, sako - kaip begimo takeliu eit, tas pats per ta pati big_smile juos sodinkint i arklio vezima jei jau teks su vaikais.

Sidabro ir druskos kasyklos nepadare tokio ispudzio , nu bet tiek km nuvarius tai bent karta jau reik i jas gyvenime uzsukt.

Autobuse nustebino gera kompanija, nesamoniu nieks nedare. As nezinojau ko tiketis. Zmones malonus. Tai cia galima ir vienam i tokia kelione varyt, ir matau daug pavieniu moteru varo. O vyru nematau pavieniu, kas yra keista jei yra pavieniu moteru, kodel cia tada taip vyrai nevaro. Vyrus maciau su zmonom, vienas su dukra buvo. Tik tiek kad daug is tu moteru buvo jau tokios vyresnes. Jau pvz mano amziaus ar jaunesniu, neskaitant vaiku, moteru be vyru buvo gal 3.

Autikas maciau kartais atstumo nesilaiko vaziuodamas is paskos furos, jei fura staigiai stabdytu, tai nespetu sustabdyt atrodo smile nu bet kentetu autiko priekis. Dar nuo kalno leidziantis toks jausmas kad per greitai varo, vairuotojas vienas senukas toks zilais plaukais, gali ir mirt uz vairo, kazin kodel tokiems duoda dar vezt zmones. Ir varo nuo to kalno gal ir leistinu greiciu bet cia atrodo jei dingtu stabdziai tai nekazka butu - kol neisimuritum kur, nesustutom, kitaip nei lygiame kelyje. Arba jei numirtu senukas. Nu aisku maza  tikimybe del stabdziu bet gali but ar ne, o svoris tai didelis.

Dar toks buvo vienas isvis autikas mus lenke i priespriesine isvares nors jo greitis nebuvo stipriai didesnis, tai musu vairuotojas net pristabde, nes tas erelis butu isimurijes i priespriesais vaziuojancia masina. Jei ant tokio pataikai tai nekazka tada atrodo. Aisku vel saugiau nei su lengvaja isimuryt bet vistiek nekazka ypac jei i autika ar fura.

Nu bendrai kelione idomi, dar labai pridejo tas kad as turejau gera kompanija. Tik kaina vistiek per didele 4 dienom 470 eur ziurint pagal gaunama malonuma. Vilniuj ar kur netoli uz tokius pinigus galetu daug ilgiau pramogaut ne ka maziau idomiai. O kas mazai uzdirba, pvz jei zmogus uzdirba 1000 eur per menesi, tai jam puse menesio dirbt kad 4 dienas papramogaut.

94

Re: Ar verta trenktis i Krokuva, Tatrus su kelioniu agentura ir autiku?

Ačiū už išsamų aprašymą.

95 (redagavo Andre 2022-11-03 08:17)

Re: Ar verta trenktis i Krokuva, Tatrus su kelioniu agentura ir autiku?

Baikalas, taiga - svajonė sena (aišku, važiuoti savo noru, o ne priverstinai, kaip kad kai kuriuo vežė).

Krokuva ir Tatrai su kelionių agentūra autobusu - ačiū, susigundžiau prieš keletą metų. taip, pigu, bet - nei Krokuvos mačiau, nei Tatrų - kelionės laikas jau taip suskaičiuotas, kad jei dėl Lenkijos kelių remonto neplanuotai užtrukom kelias valandas kelyje, tai... Kuo čia dėta agentūra, tiesa? smile Iš kompanijos bent jau naktį į Krokuvą su taksi nuvažiuoti (gyvenom priemiesty) žmonės patingėjo... Zakopanėj paleido 2 valandom ir daryk ką nori, tai tik pamenu, kad pakilau į kalnus, kai pradėjo lyti karšto vyno nusipirkau ir pasivaikščiojau. Gūdu.... Ypač, kai esu 2 kartus buvusi super įspūdinguose pėsčiųjų žygiuose po kalnus...

96

Re: Ar verta trenktis i Krokuva, Tatrus su kelioniu agentura ir autiku?

Per turistines neverta keliauti. Pats suplanuoji ir daugiau laiko turi, o ne su grupe laukti kol kelias valandas kazka paziureti galesi

97

Re: Ar verta trenktis i Krokuva, Tatrus su kelioniu agentura ir autiku?

Ieva parašė:

Ačiū už išsamų aprašymą.

prasom smile

98

Re: Ar verta trenktis i Krokuva, Tatrus su kelioniu agentura ir autiku?

Kaip smagu smile džiaugiuosi, Dariau, kad gyvas, sveikas ir patenkintas grįžai.

99

Re: Ar verta trenktis i Krokuva, Tatrus su kelioniu agentura ir autiku?

Kartais man atrodo, kad Laimutė kažkaip susijusi su diplomatiniu korpusu smile

100

Re: Ar verta trenktis i Krokuva, Tatrus su kelioniu agentura ir autiku?

Noriu i Krakow open air) geras tusas tik dėl to verta ten važiuoti