141

Re: Pokalbiai su įžymiais žmonėmis

Laimutė parašė:
Konstantinas parašė:
Laimutė parašė:

Jūs labai jau kraštutiniais varijantais žongliruojat. Tai daugiausia išimtys. Normalūs aukso viduriukai dominuoja ir toliau dominuos. Abiejų lyčių atstovai iš principo papildo vienas kitą ir kuria nuostabias šeimas pratęsdami giminę. Moka mylėti tiek vyrai tiek ir moterys. Esmė ta, kaip surasti tą stebuklingą atitikmenį. Tai pagrindinė užduotis ir problema.
Atsiverti meilei - pirmasis ir lemiamas žingsnis.

Nenoriu būti vidurkis noriu būti isskirtinis) jei atsiversi meilei tai tave taip iskaudins kad nieko neliks is taves

Nereikia bijoti būti įskaudintam. Nuo to tapsi tik stipresnis. Arba... Moterų žudikas. Visada yra išeitis iš savos krizės big_smile


Tai reikia buti mazochistu ir buti iskaudintam pastoviai?
Buna uztenka karto, dvieju ir jau nieko nenori

142

Re: Pokalbiai su įžymiais žmonėmis

Visa ko ištakos musyse. Esam linkę lipt ant to paties grėblio, įsibrovę į tam tikrą šabloniškumą, o kaltinam kitus. Ko skaudintis? Netiko, tai netiko, nenori, tai nenori. Gyvenkim, džiaukimės ir surasim , ko ieškom. Nerasim, irgi ne bėda. Būsim ieškoję. Kartais lengvai pasroviui, kartais reikia ir prieš srovę. Viskas gerai.

143

Re: Pokalbiai su įžymiais žmonėmis

Jevgenijus parašė:
Laimutė parašė:
Best In The World parašė:

Manau moralas yra tas kad lygybe tarp lyciu yra iskiepytas mitas.
Jei nori santykiu darnos, privalai suprast kad jei esi vyras esi auksciau uz moteri ir elgtis taip, ir niekad nebandyt laikyt moteri uz lygiaverte partnere, nes ta momenta kai tu pradedi laikyt ja uz lygiaverte ar dar blogiau - princese, ji praranda savo potrauki vyrui.

O dar idealesnis variantas jei nuolat sakai moteriai kad ji lygi tau, kad jus viska dviese darot kaip lygiaverciai partneriai (nes ji ta nori girdet del feminizmo) bet tada tu elgiesi su ja kaip ji zemesne uz tave. Tada dar geriau.

Lygybės tarp lyčių nėra, jos tik gali viena kitą papildyti, praturtinti dvasine ar dar ten kokiomis kitomis prasmėmis. Moteryje užkoduota rinktis stiprų sveiką partnerį vien jau dėl sveikų ir stiprių palikuonių.
Best, o tau patiktų tokia moteris, kuri nesuprastų, kad tu jai meluoji, jog jūs lygiaverčiai ir sakai tą, ką ji nori girdėti? smile

Blogas tipas
Daug pinigu
Gera masina 

Visa tai negarantuoja, kad partneris sveikas kaip ir negarantuoja stipriu palikuoniu

Ir pridursiu, kad visada kazkodel moterys nori geriausio, tik tie geriausi patys turi pasirinkimu ir tokiems seimyninis gyvenimas nera prioritetas
Dazniausiai pacios buna daro blogus pasirinkimus, o kai kalbama apie zmogiskuma, tada stebisi, verkia, skundziasi

144

Re: Pokalbiai su įžymiais žmonėmis

Dabar daėjo ! Jevgenijus skaito save geriausiu. Kaip aš iš karto to nesupratau... Dabar man visiškai aišku iš kur tiek nepasitenkinimo moterimis. Jos jo neįvertina. :::041

145

Re: Pokalbiai su įžymiais žmonėmis

Laimutė parašė:

Dabar daėjo ! Jevgenijus skaito save geriausiu. Kaip aš iš karto to nesupratau... Dabar man visiškai aišku iš kur tiek nepasitenkinimo moterimis. Jos jo neįvertina. :::041

Prie ko geriausias? Niekur to nerasiau. Cia jau jusu isgalvota.

146

Re: Pokalbiai su įžymiais žmonėmis

Jevgenijus parašė:
Laimutė parašė:

Dabar daėjo ! Jevgenijus skaito save geriausiu. Kaip aš iš karto to nesupratau... Dabar man visiškai aišku iš kur tiek nepasitenkinimo moterimis. Jos jo neįvertina. :::041

Prie ko geriausias? Niekur to nerasiau. Cia jau jusu isgalvota.

Tu ir nerašydamas tiesiai pasakai apie save daugiau nei galvoji. Tai gi nėra blogai laikyti save geru. Svarbu, kad nepersistengtumei. smile
Pažįstu vieną kolegą. Jis panašiai galvoja. Jis iš tiesų geriausias. Juo tapo, kad keršyti moterims. Jos jo nori, o jis vaidina išdidų ir neprieinamą. Tuo tarpu pasilikęs vienas namuose jaučiasi žiauriai vienišas ir nelaimingas. O kaip norėtų turėti šeimą ir vaikų.

147

Re: Pokalbiai su įžymiais žmonėmis

Laimutė parašė:
Jevgenijus parašė:
Laimutė parašė:

Dabar daėjo ! Jevgenijus skaito save geriausiu. Kaip aš iš karto to nesupratau... Dabar man visiškai aišku iš kur tiek nepasitenkinimo moterimis. Jos jo neįvertina. :::041

Prie ko geriausias? Niekur to nerasiau. Cia jau jusu isgalvota.

Tu ir nerašydamas tiesiai pasakai apie save daugiau nei galvoji. Tai gi nėra blogai laikyti save geru. Svarbu, kad nepersistengtumei. smile
Pažįstu vieną kolegą. Jis panašiai galvoja. Jis iš tiesų geriausias. Juo tapo, kad keršyti moterims. Jos jo nori, o jis vaidina išdidų ir neprieinamą. Tuo tarpu pasilikęs vienas namuose jaučiasi žiauriai vienišas ir nelaimingas. O kaip norėtų turėti šeimą ir vaikų.

As ne kiti ir ne jums zinoti kas as, koks as smile

148

Re: Pokalbiai su įžymiais žmonėmis

Jevgenijus parašė:
Laimutė parašė:
Jevgenijus parašė:

Prie ko geriausias? Niekur to nerasiau. Cia jau jusu isgalvota.

Tu ir nerašydamas tiesiai pasakai apie save daugiau nei galvoji. Tai gi nėra blogai laikyti save geru. Svarbu, kad nepersistengtumei. smile
Pažįstu vieną kolegą. Jis panašiai galvoja. Jis iš tiesų geriausias. Juo tapo, kad keršyti moterims. Jos jo nori, o jis vaidina išdidų ir neprieinamą. Tuo tarpu pasilikęs vienas namuose jaučiasi žiauriai vienišas ir nelaimingas. O kaip norėtų turėti šeimą ir vaikų.

As ne kiti ir ne jums zinoti kas as, koks as smile

Ok. Jei apsirikau, tada labai atsiprašau. smile

149

Re: Pokalbiai su įžymiais žmonėmis

Bet gerai aš čia tema uztrolinau) parašiau kad moterys blogos vadoves ir čia issirutuliavo istisa diskusija

150

Re: Pokalbiai su įžymiais žmonėmis

Konstantinas parašė:

Bet gerai aš čia tema uztrolinau) parašiau kad moterys blogos vadoves ir čia issirutuliavo istisa diskusija

visi tiek daug zino apie moteru nekompetitinguma vadovavime kad prireike laiko kol visi issake pritarima tau big_smile

151

Re: Pokalbiai su įžymiais žmonėmis

https://albumas.ieskok.lt/b/2/b/1163462_2b329c431966.jpg
https://youtu.be/4KiO8GRgwDk

152

Re: Pokalbiai su įžymiais žmonėmis

R.I.P Silk Road

153

Re: Pokalbiai su įžymiais žmonėmis

Pokalbis su Bill Gates apie internetą, Windows, konkurentus ir ateitį. Kalbina vienas geriausių žurnalistų Charlie Rose. 1996 metai.
https://i.ytimg.com/vi/73BMnrnQcVg/maxresdefault.jpg
https://youtu.be/73BMnrnQcVg

154

Re: Pokalbiai su įžymiais žmonėmis

Valdai pavertejauk ką jis ten idomesnio sako. 1996 internetas nors ir buvo bet jo beveik niekas neturėjo

155 (redagavo Valdas 2023-03-08 20:56)

Re: Pokalbiai su įžymiais žmonėmis

Konstantinai, negi nemoki anglų kalbos? Todėl ir įdomu paklausyti, kaip visa tai buvo, kūrėsi tuo metu. Ir aišku, iš paties Bill Gates.

156

Re: Pokalbiai su įžymiais žmonėmis

kas buvo tas prazuvo, ziurim ka turim ir darom arba nedarom lets go

157 (redagavo Valdas 2023-03-08 21:05)

Re: Pokalbiai su įžymiais žmonėmis

Tokių geriausių pasaulyje tiek dabartinių, tiek ankstesnių video žiūrėjimas, yra tam, kad galima išmokti, kaip bendrauti taip, kaip bendrauja jie. Taip pat sužinoti ką nors svarbaus apie juos, kokių jie taisyklių laikosi savo gyvenime. Todėl apsimoka žiūrėti ir senus, ir naujus. Svarbu, kad tai būtų vienų iš geriausius rezultatus pasiekusių žmonių informacija.

158

Re: Pokalbiai su įžymiais žmonėmis

tai man nesvarbus sitas pasaulis tu pasauliu yra dafiga, neribokim saves ir pirmyn i prieki

159 (redagavo Konstantinas 2023-03-08 21:25)

Re: Pokalbiai su įžymiais žmonėmis

Frenkas parašė:

tai man nesvarbus sitas pasaulis tu pasauliu yra dafiga, neribokim saves ir pirmyn i prieki

Kodėl būtent į priekį?O gal apsisukam ir judam atgal? O gal sukam į šoną?

160

Re: Pokalbiai su įžymiais žmonėmis

Frenkas parašė:

tai man nesvarbus sitas pasaulis tu pasauliu yra dafiga, neribokim saves ir pirmyn i prieki

Kiekvienam savi pasauliai.