21

Re: "Nežinai ir neskauda"

Andre parašė:

virtuali, Laimute, virtuali - dabar beveik visi joje gyvena ir mano, kad ji reali smile

Ach šitai... Neįdomu tada sad

22 (redagavo Vytautas 2022-12-10 21:13)

Re: "Nežinai ir neskauda"

Konstantinas parašė:

Vytautai kokia realybe atradai ir kaip i ja patekti? as tai gyvenu trijose realybese man siaip ju uztenka. kai atsibosta buti vienoje tai iseinu i kita

Kiek žmonių - tiek realybių, tiesa - galima sakyti, jog pakeitus "išorinę" aplinką ir realybė pasikeičia, tačiau manau svarbiau kaip keičiasi požiūris į dalykus ir tai su kuo nori žmogus sieti save... mano mieliausia realybė - kai svajoju ir darau žingsnius link savo svajonių... tačiau neslėpsiu susiduriu ir su vidinėmis konfrontacijomis... tik verta žinoti, jog suvokiama realybė nebūtinai yra vienintelė, o kitą tereikia "pasirinkti", tačiau kokią, daug kas priklauso nuo konkretaus žmogaus vaizduotės, bei "darbų potencinės energijos", ketinimų, bet vistiek patiriama realybė nėra vienintelė, kogero todėl religijose vis sakoma, jog "atviros durys kiekvienam", be to sakoma jog "žmogus yra ne tai ką galvoja, o tai ką pasirenka galvoti", tad patiriamos realybės keitaliojasi gal net ir dažnai, tačiau tokius kartais vadina "nepastoviais", tad kritinis mastymas yra gerai, būti "viskuom nepatenkintam" iš dalies yra gerai, nes nors būni pastovus ir visi žino ko iš tavęs tikėtis...  tačiau ilgainiui tas negatyvas gali tapti nepakeliamu, todėl geriau būti "užsisukusiu" poztyvu ir va džiaugtis, kad gali tuštintis bei panašiais dalykais:)). labai padeda bendrų interesų grupės... gal kada tokią atrasiu, eitume pašikti prie koklio pikto kaimyno durų:DDD

23

Re: "Nežinai ir neskauda"

Kaip vaizdingai parašyta...net matau, kaip Vytautas prie pikto kaimyno durų tupi big_smile

24

Re: "Nežinai ir neskauda"

tai as pastoviai siku viesose vietose ir stengiuosi taip prisikti kad ryte kas nors butinai atrastu. pvz ant pesciuju takelio ar ant suoliuko arba viesajam tualete i pisuara. cia gal iskrypimas o gal psichoterapija savotiska.

ir visiskai sutinku su Vytautu kad yra daug realybiu be galo daug. ir kad reikia  tai priimti ir suprasti kad kitas zmogus galbut gyvena kitame pasaulyje ir kitoje realybeje/ ir galbut kito zmogaus realybe bus netgi idomesne negu tavo ir tu noresi ten pasilikti ir niekada nesugrizti atgal)

25

Re: "Nežinai ir neskauda"

Laimutė parašė:

Kaip vaizdingai parašyta...net matau, kaip Vytautas prie pikto kaimyno durų tupi big_smile

nebutina tupeti mes anksciau prisikdavom kitoje vietoje o paskui atnesdavom prie duru

26

Re: "Nežinai ir neskauda"

Konstantinas parašė:
Laimutė parašė:

Kaip vaizdingai parašyta...net matau, kaip Vytautas prie pikto kaimyno durų tupi big_smile

nebutina tupeti mes anksciau prisikdavom kitoje vietoje o paskui atnesdavom prie duru

Vietoje tūptis drąsu, daugiau adrenalino big_smile

27

Re: "Nežinai ir neskauda"

Labai abstrakčiai rašot, vyrai, nėra už ko nusitverti. Kokios tos realybės?

28

Re: "Nežinai ir neskauda"

Wc kronikos.

29

Re: "Nežinai ir neskauda"

Konstantinas parašė:

tai as pastoviai siku viesose vietose ir stengiuosi taip prisikti kad ryte kas nors butinai atrastu. pvz ant pesciuju takelio ar ant suoliuko arba viesajam tualete i pisuara. cia gal iskrypimas o gal psichoterapija savotiska.

ir visiskai sutinku su Vytautu kad yra daug realybiu be galo daug. ir kad reikia  tai priimti ir suprasti kad kitas zmogus galbut gyvena kitame pasaulyje ir kitoje realybeje/ ir galbut kito zmogaus realybe bus netgi idomesne negu tavo ir tu noresi ten pasilikti ir niekada nesugrizti atgal)

Čia gal panašu į exibicionistišką vidinį apsivalymą, tas tupinėjimas viešose vietose. Arba vaikiškas rebelion.

30

Re: "Nežinai ir neskauda"

Čia jau geriau patylėt, į ką panašu.

31

Re: "Nežinai ir neskauda"

Ieva parašė:

Čia jau geriau patylėt, į ką panašu.

Kodėl? Man tai tokia pat tema kaip ir visos smile

32

Re: "Nežinai ir neskauda"

Laimutė parašė:
Ieva parašė:

Čia jau geriau patylėt, į ką panašu.

Kodėl? Man tai tokia pat tema kaip ir visos smile

Na taip, čia kvapas nesijaučia.

33

Re: "Nežinai ir neskauda"

Laimutė parašė:

Labai abstrakčiai rašot, vyrai, nėra už ko nusitverti. Kokios tos realybės?

Prasyciau Neliest Mana Kiausuuu Siandee Sventiniai JIEE tongue big_smile big_smile

34

Re: "Nežinai ir neskauda"

Laimutė parašė:

Kaip vaizdingai parašyta...net matau, kaip Vytautas prie pikto kaimyno durų tupi big_smile

svarbiausia, kad būtų džiaugsmas besituštinant:D

35

Re: "Nežinai ir neskauda"

Vytautas parašė:
Laimutė parašė:

Kaip vaizdingai parašyta...net matau, kaip Vytautas prie pikto kaimyno durų tupi big_smile

svarbiausia, kad būtų džiaugsmas besituštinant:D

Linksma big_smile
O radęs po savo durimis kažkieno krūvą apsidžiaugtumei ? smile

36

Re: "Nežinai ir neskauda"

Laimutė parašė:
Vytautas parašė:
Laimutė parašė:

Kaip vaizdingai parašyta...net matau, kaip Vytautas prie pikto kaimyno durų tupi big_smile

svarbiausia, kad būtų džiaugsmas besituštinant:D

Linksma big_smile
O radęs po savo durimis kažkieno krūvą apsidžiaugtumei ? smile

Kažkada turėjau kaimynystėje girtuoklį kaimyną. Žmona neįsileido į butą, tai jis ir nusilengvino durų aikštelėje. Atsidarau ryte duris, kvapas...Supyliau pusę pako skalbimo miltelių. Žmona vėliau sutvarkė, nes kai grįžau iš darbo, jau buvo švaru.

37

Re: "Nežinai ir neskauda"

Ieva Labai gražiai parašė prieš tai, for real... aukštus idealus kelti ir jų siekti yra gerai - labai liūdna, kai netiki kiti gražiomis viltimis, todėl atvirauti jautriomis temomis rizikinga, dar Kristus minėjo, kad "kiaulėms verčiau nebasrstyti perlų, nes pačius sutryps", o ką aš žinau, vienas kažkoks nesveikas senis man liepė nusiskusti barzdą ir liautis tvirkinti mergaites, ****... cia su tom wc kronikom kaip ir juokauju, iš tikro su kaimynais gerai sutariu, bet kas ten žino, gal kada reikės keršyti, o kaip tik lengvai tuštnisuosi...
p.s. man dirgliosios žarnos sindromas - skauda pilvą, viduriai tai užkietėja, tai laisvi, tad lengvas tuštinimasi man geidžiamas dalykas... tarp kitko, tikiu jog imanoma net nesimaitinti fiziniu maistu, ko pasekoje tuštinimasis nebūtų reikalinga, daug kas yra imanoma, o kaip vienoje knygoje skaičiau- "nė vienas nežino tiek daug, kad būtų skeptikas..."

38

Re: "Nežinai ir neskauda"

Konstantinas parašė:
Laimutė parašė:

Kaip vaizdingai parašyta...net matau, kaip Vytautas prie pikto kaimyno durų tupi big_smile

nebutina tupeti mes anksciau prisikdavom kitoje vietoje o paskui atnesdavom prie duru

JOO Butent Kas Norii Mana Sokoladukoo tongue big_smile big_smile

39

Re: "Nežinai ir neskauda"

Atvirauti tikrai rizikinga, bet užuominos sukelia daug spekuliacijų .Tada gal geriau bent jau konkrečią kryptį paminėti. Aš gerbiu kiekvieno privatumą, bet  rašant forume tas netaikoma.

40

Re: "Nežinai ir neskauda"

Laimutė parašė:
Andre parašė:

virtuali, Laimute, virtuali - dabar beveik visi joje gyvena ir mano, kad ji reali smile

Ach šitai... Neįdomu tada sad

Joo Butent tongue tongue big_smile AS TIK Sakau Kazka Man Neidomuu NIEKAS tongue big_smile big_smile