41

Re: "Nežinai ir neskauda"

pas Vytauta labai gilus postai ir deja kad i juos atsakyti reikia susimastyti arba persijungti nuo dabartines veiklos ir isigilinti i teksta

42

Re: "Nežinai ir neskauda"

Laimutė parašė:

Labai abstrakčiai rašot, vyrai, nėra už ko nusitverti. Kokios tos realybės?

viena realybe tai dabartis antra tai mano sapnai as juose praleidziu nuo trecdalio iki puses gyvenimo, trecia realybe tai pasaulis virtualusis bet esu tikras kad tu realybiu gali buti ir daugiau cia kaip atskiri pasauliai arba atskiros planetos kur kazkas gyvena. o Laimutei reikia ne isitverti uz kazko o rutuliuoti sios temos minti bei ideja. arba iseiti savo mieste i gatve apsizvalgyti ir pasistengti atrasti daugiau realybiu

43

Re: "Nežinai ir neskauda"

Konstantinas parašė:
Laimutė parašė:

Labai abstrakčiai rašot, vyrai, nėra už ko nusitverti. Kokios tos realybės?

viena realybe tai dabartis antra tai mano sapnai as juose praleidziu nuo trecdalio iki puses gyvenimo, trecia realybe tai pasaulis virtualusis bet esu tikras kad tu realybiu gali buti ir daugiau cia kaip atskiri pasauliai arba atskiros planetos kur kazkas gyvena. o Laimutei reikia ne isitverti uz kazko o rutuliuoti sios temos minti bei ideja. arba iseiti savo mieste i gatve apsizvalgyti ir pasistengti atrasti daugiau realybiu

Jūsų realybė šnd.įdomi.

44

Re: "Nežinai ir neskauda"

Vytautas parašė:

senai šita pasakymą girdėjau, pamenu keleta interpretaciju esu girdėjas apie tai... jautriai palietė viena skaityta knygoje: -"jeigu nebūtum sužinojas, kad klasiokas tave pavadino kvailiu, ar būtum supykęs an jo?
- kaip būčiau galėjas supykti, jeigu nebūčiau sužinojas?"  ka jus manopte ar tai vėjo malūnai ar ne, ar verta su tokiasi dalykais kovoti, o gal neteikiant dėmesio tam, pamiršti? Tačiau tas kuris tavęs negerbė, juo labiau tavęs negerbs, jeigu pamirši, kas yra "norma isiskaudinti" kas daryti?

mano manymu atsakymas kuri pasufleravo Andre - nezaisti pagal skausmo/ ego diktuojamas salygas, verciau likti "stebėtoju is šalies" bei pasimeldus, ištraukus save iš tos situacijos, sumažinti "reikšmingumą". nu gal kažkaip taip, jo?:D ech galima trinti tema, nebent žinot geresnių būdų, pvz susprogdinti kažka ar padekti? xD

manau kad mes gyvenam informacijos pertekliaus laikais. ir viska imti i galva bei ant visu piktis negali nes mintyse neuzteks vietos pikciui ant visu. butent todel as ir atsiribojau labai stipriai nuo isorinio pasaulio. kad niekas negadintu man dvasines pusiausvyros ir kad nereiketu ant nieko piktis. tai va piktis neverta bet jei pasitaiko proga atkersyti tai visada kersiju

45

Re: "Nežinai ir neskauda"

Kažkada, keršydavau mintyse, bet dabar net mintyse nesinori.

46

Re: "Nežinai ir neskauda"

Ko gero, sąmoningas aktyvus kerštas yra mažesnis blogis visiems nei nesąmoningas ir pasyvus....

47

Re: "Nežinai ir neskauda"

Aš nekeršiju. Kartą netyčia gavosi, o specialiai niekada nekeršiju, bet įskaudinta labai ilgai nepamirštu.

48

Re: "Nežinai ir neskauda"

Konstantinas parašė:
Laimutė parašė:

Labai abstrakčiai rašot, vyrai, nėra už ko nusitverti. Kokios tos realybės?

viena realybe tai dabartis antra tai mano sapnai as juose praleidziu nuo trecdalio iki puses gyvenimo, trecia realybe tai pasaulis virtualusis bet esu tikras kad tu realybiu gali buti ir daugiau cia kaip atskiri pasauliai arba atskiros planetos kur kazkas gyvena. o Laimutei reikia ne isitverti uz kazko o rutuliuoti sios temos minti bei ideja. arba iseiti savo mieste i gatve apsizvalgyti ir pasistengti atrasti daugiau realybiu

Mano realybės yra dvi. Viena - Lietuva ir gyvenimas joje ir anrta - čia Vokietijoje. Sapnuose jos dažnai susipina. Sapnuose taip pat dvi. Tai kai sapnuoju normaliai ir kai sapnuoju, kad sapnuoju. Tada būna du nubudimai.
Virtualaus pasaulio neturiu tai ir virtualios realybės nėra. Čia man normalus bendravimas per atstumą.

49

Re: "Nežinai ir neskauda"

Andre parašė:
Konstantinas parašė:

tai gaunasi kad zinojimas yra blogis ir reikia kuo maziau zinoti?

Skausmas yra kančia, tik ji suteikia galimybei žmogui kilti iki savo žvaigždžių.
Bet jei žmogui dar ne laikas kilti, ko gero, geriau nežinoti...

Na taip, nuo skausmo galima ir numirti

50

Re: "Nežinai ir neskauda"

Shameless parašė:
Laimutė parašė:

Labai abstrakčiai rašot, vyrai, nėra už ko nusitverti. Kokios tos realybės?

Prasyciau Neliest Mana Kiausuuu Siandee Sventiniai JIEE tongue big_smile big_smile

:::b02

51

Re: "Nežinai ir neskauda"

Andromedas parašė:
Shameless parašė:
Laimutė parašė:

Labai abstrakčiai rašot, vyrai, nėra už ko nusitverti. Kokios tos realybės?

Prasyciau Neliest Mana Kiausuuu Siandee Sventiniai JIEE tongue big_smile big_smile

:::b02

Voo Mldc Supratoo taa Begedzioo ESMEE tongue big_smile big_smile

52

Re: "Nežinai ir neskauda"

Ir visa tai į temą "Nežinai ir neskauda" big_smile

53

Re: "Nežinai ir neskauda"

Andromedas parašė:

Ir visa tai į temą "Nežinai ir neskauda" big_smile

:::034

54

Re: "Nežinai ir neskauda"

Andromedas parašė:

Ir visa tai į temą "Nežinai ir neskauda" big_smile

SPEJUU tau paciam jau TEN SKAUDAA tongue tongue big_smile big_smile big_smile big_smile Kraujai Taskosiii big_smile big_smile

55

Re: "Nežinai ir neskauda"

Shameless parašė:
Andromedas parašė:

Ir visa tai į temą "Nežinai ir neskauda" big_smile

SPEJUU tau paciam jau TEN SKAUDAA tongue tongue big_smile big_smile big_smile big_smile Kraujai Taskosiii big_smile big_smile

Veidrodinė reflektacija.