181

Re: Ką rinkt Vilniuje į merus?

Konstantinas parašė:
Fjord parašė:
Konstantinas parašė:

Gal kas žino kiek algos gauna zemesni už merą savivaldybės darbuotojai? Kur galima surasti visas jų algas?

Na, jeigu Vilniaus meras apie 3-4 tūkstančius tai žemesni gal atitinkamai mažiau. Nenuostabu tada, kad vagia valdininkai, kai tiek mažai uždirba. Atsiima kitokiu būdu. big_smile

Nea valdininkai vagia dėl lietuviško mentaliteto. Tai žmonių iš skurdžios šalies kaimietiskas mentalitetas kad viską prisivogti sau paskui aprūpinti savo gimines o kiti žmonės kurie nesugebėjo tiek prisivogti tai jie tipo kvailesni. Kodėl vokieciu valdininkai tiek nevagia?
Maža alga tai nėra priežastis ir pasiteisinimas vogti. Aš irgi turiu galimybę ką pavogti bet aš nevagiu ir dėl to sąžinė rami. O lietuviška valdžia absoliučiai veidmainiska ir apsimelavusi visuose lygiuose nuo prezidentūros iki kaimiskos savivaldybės todėl aš netikiu šios šalies ateitimi ir pritariu visiems iš čia emigravusiems. Nes emigruodami jus issivezat pajamas su savimi o islaidos valstybės lieka tos pačios ir visas jos balansas eina i minusą. Ir tai jau jaučiasi valstybej trūksta babkiu

ir dar ta mentaliteta manau igavom budami sovietu sajungoj, nes tada dar labiau vogdavo. Nu prie to paties dauguma ir ubagai buvo.