61

Re: Ką rinkt Vilniuje į merus?

Valdas parašė:

Panašiai jie ten nuveikę būna, išskyrus tokius atvejus, kaip kai kandidatuoja toks, kaip Visvaldas Matijošaitis, kurio turto vertė virš 100 mln. eur.

Tai už tokį ir reikia balsuoti. Jei sugeba vadovauti verslui ir jį nesubankrotinti o priauginti tai sugebės vadovauti ir miestui

62 (redagavo Valdas 2023-02-27 00:29)

Re: Ką rinkt Vilniuje į merus?

Na, taip, jei už balsavimą mokėtų bent po 1 eur, daugiau būtų balsuojančių. Ne už kandidatą, o už prabalsavimą. Kelionė iki balsavimo vietos ar eini, ar važiuoji, vistiek kainuoja.

63

Re: Ką rinkt Vilniuje į merus?

Fjord parašė:
Konstantinas parašė:

Nea Andre žmonės yra primityvus buitiski  ir nuspėjami. Pirmiausia žmonės balsuos uz savo gimines ir šeimos narius. Pvz kiekvienos partijos sąraše yra keli šimtai kandidatų kiekvienas turi mažiausiai po 3 šeimos nariai ir dar kažkiek draugų. Tai kiekvieną partija surinks kelis tūkstančius balsų vien tik iš savo artimos aplinkos per draugus pažįstamus ir taip toliau. Antra: žmonės balsuos už savo darbdavį kaip vergai už vergvaldi. Nes jeigu darbdavys politikoje o tu už jį nebalsuosi - leksi iš darbo. Valstybės tarnyboje tas pats - neprabalsavai už reikiamą asmenį turesi problemų darbe ir pasitaikius progai tavimi atsikratys. Trečia: tie žmonės kurie neturi giminių ir draugų politikoje jie balsuos pagal grožį arba atmetimo būdu: tas snukis jau atsibodo tai reikia prabalsuoti už naują snukį.

Labai daug tiesios

nesutinku - balsavimas yra slaptas.
ir kokiu reikia būti naiviu, jei darbe, giminių ar draugų rate pasakyti už ką balsuosi smile))
tylėjimas - auksas, kai esi rinkėjas ir aplink verda aistros.
juo labiau įrodinėjimai ar žeminimai - tavo aplinka tau atleis tavo visus blogu spoelgius, išskyrus vieną - jei balsuoji ne už tą...Kai pirmą kartą su tuo susidūriau, supratau, kaip senovėje žmonės nekentė kitos religijos atstovų.... Na, ten bent kažkoks paaiškinimas galėjo būti, o čia....

64 (redagavo Fjord 2023-02-27 01:28)

Re: Ką rinkt Vilniuje į merus?

Žinoma, galima eiti į agitacinius susibūrimus , į kandidatų prisistatymus viešai, bet balsuoti už savo tikrąjį favoritą. Niekas neįtaria nieko ir neskrendi iš darbo, nesipyksti nei su draugais nei su šeima.

65

Re: Ką rinkt Vilniuje į merus?

Darius parašė:
Konstantinas parašė:

Na visu pirma aš nebalsuosiu man p x man jų visų snukiai slykstus vienas už kitą slykstesnis. O jeigu ir balsuoti tai ne už kažką o prieš kažką tai yra veikti atmetimo būdu. Imi visų politikų sąrašą iš pradžių isbrauki tuos kuriu labiausiai nekenti paskui kurių truputį mažiau nekenti ir taip po truputį sąrašas mažėja ir tokiu būdu gali spręsti už ką balsuoti. Bet Šustausko kandidatūrai pritariu ji ir i prezidentus galima.

O man Eglė Radvilė visai grazi, ir protinga:

"Harvardo universiteto (JAV) absolventė, inžinerinės informatikos mokslų daktarė, inovacijų ir skaitmeninių technologijų ekspertė, visuomenininkė. "

Pavarde apie ja viska pasako smile

66

Re: Ką rinkt Vilniuje į merus?

Konstantinas parašė:
Valdas parašė:

Panašiai jie ten nuveikę būna, išskyrus tokius atvejus, kaip kai kandidatuoja toks, kaip Visvaldas Matijošaitis, kurio turto vertė virš 100 mln. eur.

Tai už tokį ir reikia balsuoti. Jei sugeba vadovauti verslui ir jį nesubankrotinti o priauginti tai sugebės vadovauti ir miestui

Vogt sugeba. Daugiau nieko.
Ai dar kruvinus pinigus kalt.

67

Re: Ką rinkt Vilniuje į merus?

Konstantinas parašė:

Kas duos bambali alaus uz tą ir prabalsuosiu

Sveikas poziuris i savo ateiti. Sveikinu smile

68 (redagavo Valdas 2023-02-27 09:30)

Re: Ką rinkt Vilniuje į merus?

Jonas parašė:
Konstantinas parašė:
Valdas parašė:

Panašiai jie ten nuveikę būna, išskyrus tokius atvejus, kaip kai kandidatuoja toks, kaip Visvaldas Matijošaitis, kurio turto vertė virš 100 mln. eur.

Tai už tokį ir reikia balsuoti. Jei sugeba vadovauti verslui ir jį nesubankrotinti o priauginti tai sugebės vadovauti ir miestui

Vogt sugeba. Daugiau nieko.
Ai dar kruvinus pinigus kalt.

Vienas iš geriausių Lietuvoje. Savo darbą dirba labai gerai.

69

Re: Ką rinkt Vilniuje į merus?

Konstantinas parašė:
Valdas parašė:

Panašiai jie ten nuveikę būna, išskyrus tokius atvejus, kaip kai kandidatuoja toks, kaip Visvaldas Matijošaitis, kurio turto vertė virš 100 mln. eur.

Tai už tokį ir reikia balsuoti. Jei sugeba vadovauti verslui ir jį nesubankrotinti o priauginti tai sugebės vadovauti ir miestui

Aha, tuoj supirks visą miestą.

70

Re: Ką rinkt Vilniuje į merus?

Fjord parašė:

Žinoma, galima eiti į agitacinius susibūrimus , į kandidatų prisistatymus viešai, bet balsuoti už savo tikrąjį favoritą. Niekas neįtaria nieko ir neskrendi iš darbo, nesipyksti nei su draugais nei su šeima.

Gavau agitacijos skrajute. I tekstą per daug nesigilinau panaudojau vietoj sikpopieriaus ir tokių būdu isreiskiau savo pilietinę poziciją

71

Re: Ką rinkt Vilniuje į merus?

Konstantinas parašė:
Fjord parašė:

Žinoma, galima eiti į agitacinius susibūrimus , į kandidatų prisistatymus viešai, bet balsuoti už savo tikrąjį favoritą. Niekas neįtaria nieko ir neskrendi iš darbo, nesipyksti nei su draugais nei su šeima.

Gavau agitacijos skrajute. I tekstą per daug nesigilinau panaudojau vietoj sikpopieriaus ir tokių būdu isreiskiau savo pilietinę poziciją

Tai reikia nufilmuoti ir į YouTube, tada bus visiems aiški tavo politinė pozicija, juk demokratija ir galima viešai reikšti savo nuomonę big_smile

72

Re: Ką rinkt Vilniuje į merus?

as uz Zuoka, mano nuomone daugiausiai nuveikes kaip meras, jis daugiausiai padaro visko ir pan.
Kai buvo Zuokas buvo miesto pakilimas, o dabar miesto degradacija buvo prie simasiaus jaban.o

73

Re: Ką rinkt Vilniuje į merus?

Ieva parašė:
Konstantinas parašė:
Valdas parašė:

Panašiai jie ten nuveikę būna, išskyrus tokius atvejus, kaip kai kandidatuoja toks, kaip Visvaldas Matijošaitis, kurio turto vertė virš 100 mln. eur.

Tai už tokį ir reikia balsuoti. Jei sugeba vadovauti verslui ir jį nesubankrotinti o priauginti tai sugebės vadovauti ir miestui

Aha, tuoj supirks visą miestą.

Kas gali, tas perka.

74

Re: Ką rinkt Vilniuje į merus?

Frenkas parašė:

as uz Zuoka, mano nuomone daugiausiai nuveikes kaip meras, jis daugiausiai padaro visko ir pan.
Kai buvo Zuokas buvo miesto pakilimas, o dabar miesto degradacija buvo prie simasiaus jaban.o

Zuokas buvo geras, bet reikia dar geresnio.

75

Re: Ką rinkt Vilniuje į merus?

nu tada mane rinkt reik bet as tinginys

76

Re: Ką rinkt Vilniuje į merus?

Ieva parašė:
Konstantinas parašė:
Valdas parašė:

Panašiai jie ten nuveikę būna, išskyrus tokius atvejus, kaip kai kandidatuoja toks, kaip Visvaldas Matijošaitis, kurio turto vertė virš 100 mln. eur.

Tai už tokį ir reikia balsuoti. Jei sugeba vadovauti verslui ir jį nesubankrotinti o priauginti tai sugebės vadovauti ir miestui

Aha, tuoj supirks visą miestą.

Pavogs. O tai toli grazu ne supirks.

77

Re: Ką rinkt Vilniuje į merus?

Frenkas parašė:

as uz Zuoka, mano nuomone daugiausiai nuveikes kaip meras, jis daugiausiai padaro visko ir pan.
Kai buvo Zuokas buvo miesto pakilimas, o dabar miesto degradacija buvo prie simasiaus jaban.o

Tai ,sakai, vogt yra gerai? Is kur pakilimas buvo, ir kas pizoko skolas atidavinejo ir atidavineja neteko girdet ar tik siap durneliu prisimeti?

78

Re: Ką rinkt Vilniuje į merus?

Jonas parašė:
Frenkas parašė:

as uz Zuoka, mano nuomone daugiausiai nuveikes kaip meras, jis daugiausiai padaro visko ir pan.
Kai buvo Zuokas buvo miesto pakilimas, o dabar miesto degradacija buvo prie simasiaus jaban.o

Tai ,sakai, vogt yra gerai? Is kur pakilimas buvo, ir kas pizoko skolas atidavinejo ir atidavineja neteko girdet ar tik siap durneliu prisimeti?

Svarbiausia kad ne aš atidavineju. Man Zuokas patinka jis toks prie aferistu aš irgi stengiuosi tokiu būti. Kuo prisiminsiu Šimašiu tik tuo kad gatvės susiaurino daugiau niekuo

79

Re: Ką rinkt Vilniuje į merus?

Konstantinas parašė:
Jonas parašė:
Frenkas parašė:

as uz Zuoka, mano nuomone daugiausiai nuveikes kaip meras, jis daugiausiai padaro visko ir pan.
Kai buvo Zuokas buvo miesto pakilimas, o dabar miesto degradacija buvo prie simasiaus jaban.o

Tai ,sakai, vogt yra gerai? Is kur pakilimas buvo, ir kas pizoko skolas atidavinejo ir atidavineja neteko girdet ar tik siap durneliu prisimeti?

Svarbiausia kad ne aš atidavineju. Man Zuokas patinka jis toks prie aferistu aš irgi stengiuosi tokiu būti. Kuo prisiminsiu Šimašiu tik tuo kad gatvės susiaurino daugiau niekuo

Kelk kandidatūrą, gal tapsi meru big_smile

80

Re: Ką rinkt Vilniuje į merus?

Konstantinas parašė:
Valdas parašė:

O Grybauskaitė gali kandudatuoti į Vilniaus miesto mero darbo vietą? Raudonoji Dalia.

Ji jau politinis lavonas. Jai liko tik liudnai užbaigti gyvenimo dienas vienatvėje be vaikų ir be vyro

Kad Grybauskatė viena iš populiariausių ir labiausiai teigiamai vertinamų politikų. (virš50%)