81

Re: Ką rinkt Vilniuje į merus?

Saulius parašė:
Konstantinas parašė:
Valdas parašė:

O Grybauskaitė gali kandudatuoti į Vilniaus miesto mero darbo vietą? Raudonoji Dalia.

Ji jau politinis lavonas. Jai liko tik liudnai užbaigti gyvenimo dienas vienatvėje be vaikų ir be vyro

Kad Grybauskatė viena iš populiariausių ir labiausiai teigiamai vertinamų politikų. (virš50%)

Visada yra ir kita pusė. Jeigu 50% vertina teigiamai reiškia kiti 50% neigiamai. O jie irgi yra rinkėjai ir kiekvienas balsas turi vienodą reikšmę

82

Re: Ką rinkt Vilniuje į merus?

Fjord parašė:
Konstantinas parašė:
Jonas parašė:

Tai ,sakai, vogt yra gerai? Is kur pakilimas buvo, ir kas pizoko skolas atidavinejo ir atidavineja neteko girdet ar tik siap durneliu prisimeti?

Svarbiausia kad ne aš atidavineju. Man Zuokas patinka jis toks prie aferistu aš irgi stengiuosi tokiu būti. Kuo prisiminsiu Šimašiu tik tuo kad gatvės susiaurino daugiau niekuo

Kelk kandidatūrą, gal tapsi meru big_smile

Na jeigu aš kelciau kandidatūrą tai mano rinkimų kampanija būtų kuriama ant populizmo akcijų ir joje būtų truputį marketingo. Gal nelaimeciau bet tam tikrą elektorato dalį pasiimciau. Nes tu negali atstovauti visiems tu turi apsispręsti už ką tu esi: ar uz darbininkų klase ar uz verslą ir stambų kapitalą arba uz valstybės tarnautojus. Tai va aš savo rinkimų kampanijoje visaip rodyciau kad esu žmogus kuris eina už paprastus žmones ir už darbininkus. Bet Vilniuje mane suvalgytu. Ir dar klausimas ką veikti su šituo gėriu? Nu laimesi tu o kas toliau? Alga 3300 brutto ir 2400 eur netto? Tai uzsienyje kvalifikuotas darbininkas gauna daugiau nei Vilniaus meras.
Manau kad reikia kurti stambų verslą o ne i valstybės tarnybą lįsti. Nes valstybės tarnyba tai visiškas dugnas

83 (redagavo Darius 2023-02-28 15:48)

Re: Ką rinkt Vilniuje į merus?

Konstantinas parašė:

Kas duos bambali alaus uz tą ir prabalsuosiu

big_smile nu come on, tu juk ant alaus jau gali uzsidirbt smile

Antra: žmonės balsuos už savo darbdavį kaip vergai už vergvaldi. Nes jeigu darbdavys politikoje o tu už jį nebalsuosi - leksi iš darbo.
Valstybės tarnyboje tas pats - neprabalsavai už reikiamą asmenį turesi problemų darbe ir pasitaikius progai tavimi atsikratys.

nu jau - kaip darbdavys patikrins uz ka balsavai. Foto prasys ? smile pasakysi kad negalima fotkint ir viskas.
Ir kam tau toks darbdavys. Nebent jis jau kazkuo ypatingas kad bijotum taip lekt is to darbo. Darbu yra pilna.

Tai už tokį ir reikia balsuoti. Jei sugeba vadovauti verslui ir jį nesubankrotinti o priauginti tai sugebės vadovauti ir miestui

yra logikos, tik klausimas dar ne tik sugebejime. Sugebet tai sugebes bet ar nores gero padaryt, ar nores savo interesus igyventint pirmoj vietoj.

Ne už kandidatą, o už prabalsavimą. Kelionė iki balsavimo vietos ar eini, ar važiuoji, vistiek kainuoja.

na cia galima galvot kad susimoki uz teise balsuot. Seniau pvz moterys isvis tokios teises neturejo, gal ir kai kurie vyrai kazkada. Tai jiem susimoket gal ne beda butu kad apskritai galetu.

ir kokiu reikia būti naiviu, jei darbe, giminių ar draugų rate pasakyti už ką balsuosi

kodel naiviu? nebent balsuoji uz grazuli, tada jau reik sleptis big_smile

Bet siaip tai nieko cia blogo pasakyt uz ka balsavai jei tavo balsas yra protingas. Kaip tik vadinas parodai kad esi prie protingesniu.

juo labiau įrodinėjimai ar žeminimai - tavo aplinka tau atleis tavo visus blogu spoelgius, išskyrus vieną - jei balsuoji ne už tą...

nu tai reik balsuot uz ta big_smile nors mano mama irgi ne uz ta balsavo, nu bet suprantu, ji nesidomi politika, tai ja as turejau paedukuot, bet as irgi nesidomejau o tik veliau suzinojau kad ne uz ta balsavo big_smile ka paprastas zmogus cia gali zinot. Reik cia laiko daug. Va as cia snd sedziu gilinuos. Nors mano tas balsas lb nenulems daug. Nu bet ir kitus apsvieciu, tai tikiuos kaip tinklinis marketingas suveiks, is lupu i lupas bent ir jau bus nebe vienas balsas.

Pavarde apie ja viska pasako smile

ka pasako? man tai nieko.

as uz Zuoka, mano nuomone daugiausiai nuveikes kaip meras, jis daugiausiai padaro visko ir pan.
Kai buvo Zuokas buvo miesto pakilimas, o dabar miesto degradacija buvo prie simasiaus jaban.o

ko ne uz Benkunska tada? apie zuoka girdejes blogu dalyku esu. Benkunsakas vicemeras, nieko blogo negirdejau. Nu tik gatviu siaurinimo nenoreciau bet cia matyt smulkmena, nzn kiek jis cia prie to prisidejes ir ar planuoja dar jas siaurint. Gal ir negerai, nors girdejau kad lyg ekspertai keliu sako kad cia nieko blogo tas siauriniamas. Bet man atrood blogai, vistiek eismas leteja, nu taip gal saugumas nuo to dideja, bet  tai gal gal ten kur yra tos nesuagios vietojs ten ir pasiaurint ar kazka daryt o ne visur.

Svarbiausia kad ne aš atidavineju. Man Zuokas patinka jis toks prie aferistu aš irgi stengiuosi tokiu būti.

big_smile patinka kai tavo pinigus vagia ? smile

Nu laimesi tu o kas toliau? Alga 3300 brutto ir 2400 eur netto? Tai uzsienyje kvalifikuotas darbininkas gauna daugiau nei Vilniaus meras.

issiasfaltuot kokia gatve, sklypuka gera nusipirkt big_smile
bet siaip jo, cia ta alga tai nepatraukli gabiausiam zmogui.

Nu snd analizavau, tai dar pasiziurejau ziniu radijo video Benkunska pries majauska.

https://www.ziniuradijas.lt/laidos/viln … as?video=1

Ir dar tops sport prognozes

https://www.topsport.lt/odds/all/178/7/10202

tai Benkunskas su Zuoku favoritai. As zuoko nebenoriu. Tai jei noriu kad Zuokas nelaimetu, reiktu uz Benkunska. Jis patirties turi kiek surprantu, dirba vicemeru.
Bet gal jis ir taip iseis i antra tura ir nereik del jo labai sukt galvos dabar?

Tada likes variantass Egle , kuri neturi sansu turbut kai net nera jos topsporto pasiuloj. Nu bet gal stebuklas butu. O kas tada balsuos uz ja jei visi taip galvosim.

O antram ture jau uz Benkunska.

84

Re: Ką rinkt Vilniuje į merus?

Konstantinas parašė:
Fjord parašė:
Konstantinas parašė:

Svarbiausia kad ne aš atidavineju. Man Zuokas patinka jis toks prie aferistu aš irgi stengiuosi tokiu būti. Kuo prisiminsiu Šimašiu tik tuo kad gatvės susiaurino daugiau niekuo

Kelk kandidatūrą, gal tapsi meru big_smile

Na jeigu aš kelciau kandidatūrą tai mano rinkimų kampanija būtų kuriama ant populizmo akcijų ir joje būtų truputį marketingo. Gal nelaimeciau bet tam tikrą elektorato dalį pasiimciau. Nes tu negali atstovauti visiems tu turi apsispręsti už ką tu esi: ar uz darbininkų klase ar uz verslą ir stambų kapitalą arba uz valstybės tarnautojus. Tai va aš savo rinkimų kampanijoje visaip rodyciau kad esu žmogus kuris eina už paprastus žmones ir už darbininkus. Bet Vilniuje mane suvalgytu. Ir dar klausimas ką veikti su šituo gėriu? Nu laimesi tu o kas toliau? Alga 3300 brutto ir 2400 eur netto? Tai uzsienyje kvalifikuotas darbininkas gauna daugiau nei Vilniaus meras.
Manau kad reikia kurti stambų verslą o ne i valstybės tarnybą lįsti. Nes valstybės tarnyba tai visiškas dugnas

Valstybės tarnautojų galimybės didesnės vystyti verslams ir gera pensija garantuota. Bet uždirba tai tikrai visai mažai. Palyginus su mūsų politikų algomis tai niekis.

85

Re: Ką rinkt Vilniuje į merus?

Mūsiškiai merai, priklausomai nuo miesto gyventojų skaičiaus, uždirba nuo 10 iki 14 tūkstančių per mėnesį.

86 (redagavo Konstantinas 2023-02-28 20:30)

Re: Ką rinkt Vilniuje į merus?

Fjord parašė:

Mūsiškiai merai, priklausomai nuo miesto gyventojų skaičiaus, uždirba nuo 10 iki 14 tūkstančių per mėnesį.

Pas jus ne merai o burgermeisteriai

87

Re: Ką rinkt Vilniuje į merus?

Konstantinas parašė:
Fjord parašė:

Mūsiškiai merai, priklausomai nuo miesto gyventojų skaičiaus, uždirba nuo 10 iki 14 tūkstančių per mėnesį.

Pas jus ne merai o burgermeisteriai

Nu taip, Bürgermeister, tai vienas ir tas pats.

88

Re: Ką rinkt Vilniuje į merus?

o galėtų išrinkti Tomaševskį - būtų labai įdomu smile

89

Re: Ką rinkt Vilniuje į merus?

Nee Klaidingai Darot tongue tongue Reik Draugus Rinktis kurie ne Priesaii tongue tongue big_smile big_smile Geriau isvis tuu drauguu NEREIK big_smile big_smile Pasinaudoss ir ISEISS tongue tongue

90

Re: Ką rinkt Vilniuje į merus?

Andre parašė:

o galėtų išrinkti Tomaševskį - būtų labai įdomu smile

Galėtų bet ka tik ne koncervus. Apsivemsiu jeigu juos isrinks

91

Re: Ką rinkt Vilniuje į merus?

Shameless parašė:

Nee Klaidingai Darot tongue tongue Reik Draugus Rinktis kurie ne Priesaii tongue tongue big_smile big_smile Geriau isvis tuu drauguu NEREIK big_smile big_smile Pasinaudoss ir ISEISS tongue tongue

O tai jeigu aš arsiverciau kandidatų sąrašą savo rajone o ten vien priešai. Draugų nerasta už ką tada balsuoti? O provincijoj viskas daug baisiau nes visi visus pazista ir visur giminių ir politikų klanai

92

Re: Ką rinkt Vilniuje į merus?

Konstantinas parašė:
Shameless parašė:

Nee Klaidingai Darot tongue tongue Reik Draugus Rinktis kurie ne Priesaii tongue tongue big_smile big_smile Geriau isvis tuu drauguu NEREIK big_smile big_smile Pasinaudoss ir ISEISS tongue tongue

O tai jeigu aš arsiverciau kandidatų sąrašą savo rajone o ten vien priešai. Draugų nerasta už ką tada balsuoti? O provincijoj viskas daug baisiau nes visi visus pazista ir visur giminių ir politikų klanai

taigi.... provincijose mažesni pinigų srautai, tad pasiėmus savo dalį ir atidavus kitiems jų dalis, savivaldybės gerovei lieka daug mažiau nei didžiuosiuose miestuose....

nors yra ir tokių savivaldybių, kur merai normalūs žmonės, turintys gerą vardą, ir rinkėjai mielai už juos balsuoja bei džiaugiasi rezultatais smile

93

Re: Ką rinkt Vilniuje į merus?

Uzteks Nafigg tos Supistos Politikos EINAM Gyvenimaa big_smile big_smile Omenyy Gyvenimoo Politikaa tongue big_smile

94

Re: Ką rinkt Vilniuje į merus?

Čia priesrinkiminiai debatai) nors visos temos baigsis alkoholiu ir seksu

95

Re: Ką rinkt Vilniuje į merus?

Andre parašė:
Konstantinas parašė:
Shameless parašė:

Nee Klaidingai Darot tongue tongue Reik Draugus Rinktis kurie ne Priesaii tongue tongue big_smile big_smile Geriau isvis tuu drauguu NEREIK big_smile big_smile Pasinaudoss ir ISEISS tongue tongue

O tai jeigu aš arsiverciau kandidatų sąrašą savo rajone o ten vien priešai. Draugų nerasta už ką tada balsuoti? O provincijoj viskas daug baisiau nes visi visus pazista ir visur giminių ir politikų klanai

taigi.... provincijose mažesni pinigų srautai, tad pasiėmus savo dalį ir atidavus kitiems jų dalis, savivaldybės gerovei lieka daug mažiau nei didžiuosiuose miestuose....

nors yra ir tokių savivaldybių, kur merai normalūs žmonės, turintys gerą vardą, ir rinkėjai mielai už juos balsuoja bei džiaugiasi rezultatais smile

Mero pareigos tai gera patirtis ir pasiruošimas prezidento postui.

96

Re: Ką rinkt Vilniuje į merus?

Konstantinas parašė:

Čia priesrinkiminiai debatai) nors visos temos baigsis alkoholiu ir seksu

Kaa CIA Bludijii big_smile big_smile Vistiek too Bambalioo Negausii tongue big_smile

97

Re: Ką rinkt Vilniuje į merus?

Laimutė tai kad nei vienas iš prezidentų niekada nebuvo meru. Prezidentas tai labiau viešųjų ryšių atstovas tarptautiniam lygyje o meras tai vos ne kaip ukvedys ypač kokiam rajono bažnytkaimyje

98

Re: Ką rinkt Vilniuje į merus?

Shameless parašė:
Konstantinas parašė:

Čia priesrinkiminiai debatai) nors visos temos baigsis alkoholiu ir seksu

Kaa CIA Bludijii big_smile big_smile Vistiek too Bambalioo Negausii tongue big_smile

Anksčiau duodavo skalbimo miltelių ir alaus jei neklistu 2004 metais. Tai ir aš noriu

99

Re: Ką rinkt Vilniuje į merus?

Vietoj to kad pirkti reklama facebooke galėtų kandidatai tuos sutaupytus pinigus rinkėjams isdalinti po vieną eurą

100

Re: Ką rinkt Vilniuje į merus?

Nuu OK MAN Labai Patinka SUSTAUSKOO Pasakyta Mintele Kazkada Senai tongue smile  DURNIUU LAIVAS tongue big_smile

Jis TOKS Prikolistas Visada tongue smile Bet kai Girtas buvoo uz Vairoo su 300m MODELIU ir LIKO Gyvass SVEIKINUU