21

Re: Nesuprantu

Konstantinas parašė:

Nu bet iš tikrųjų jei Neištikima tikrai turi 4 vaikus aš jos vietoje ne po forumus valkatauciau o uzsiimciau pinigų ismusinejimu iš buvusių 4 vyrų ir iš valstybės. Gal bendroj sumoj ir nemažai išeitų. Bet aš tik apie pinigus galvoju

Ji juk nezino kas vaiku tėvwi, po 10 per diena juk pavaro

22

Re: Nesuprantu

Verso parašė:
Fjord parašė:
Verso parašė:

Dirbs nelegaliai, papigiau biski, vosad ras tu, kurie prikišt norės.

Taip, yra paklausa bus ir pasiūla. Kaip kurioms tai vienintelis pragyvenimo šaltinis jei nieko daugiau nemoka.

Kiekviena skylė ras po kamšti

sviesios kelnes trumpos kojos kvailos mintys na taip skylė irgi aiski

23

Re: Nesuprantu

Konstantinas parašė:

Aš net pats savęs nesuprantu o tu nori kitus suprasti


Pritariuu MLDC tongue big_smile big_smile

24

Re: Nesuprantu

Arnas parašė:
Verso parašė:
Fjord parašė:

Taip, yra paklausa bus ir pasiūla. Kaip kurioms tai vienintelis pragyvenimo šaltinis jei nieko daugiau nemoka.

Kiekviena skylė ras po kamšti

sviesios kelnes trumpos kojos kvailos mintys na taip skylė irgi aiski

Man atrodo tau pinigo makosui neužteko, tai nukrapstei nuo akumo rugsties?

25

Re: Nesuprantu

Verso parašė:
Konstantinas parašė:

Nu bet iš tikrųjų jei Neištikima tikrai turi 4 vaikus aš jos vietoje ne po forumus valkatauciau o uzsiimciau pinigų ismusinejimu iš buvusių 4 vyrų ir iš valstybės. Gal bendroj sumoj ir nemažai išeitų. Bet aš tik apie pinigus galvoju

Ji juk nezino kas vaiku tėvwi, po 10 per diena juk pavaro

Oi nekenciu tokiu kaip tu

26

Re: Nesuprantu

Neištikima ir Arnas gal tas pats asmuo (?)
Kažkaip keistai reaguoja.

27

Re: Nesuprantu

Fjord parašė:

Neištikima ir Arnas gal tas pats asmuo (?)
Kažkaip keistai reaguoja.

Taip tas pats

28

Re: Nesuprantu

Arnas parašė:
Fjord parašė:

Neištikima ir Arnas gal tas pats asmuo (?)
Kažkaip keistai reaguoja.

Taip tas pats

Tai ok, bet kodėl taip reaguoti? Jeigu skaudi tema tai bent paaiškink kas ir kaip. O tai kas kaip supranta taip ir komentuoja smile

29

Re: Nesuprantu

MAN PVZ cia jusu Bazaras Visiskai Neidomuss SHUT Upp tongue tongue tongue

30

Re: Nesuprantu

Shameless parašė:

MAN PVZ cia jusu Bazaras Visiskai Neidomuss SHUT Upp tongue tongue tongue

Tai ir nesiparink smile

31

Re: Nesuprantu

Arnas parašė:
Fjord parašė:

Neištikima ir Arnam gal tas pats asmuo (?)
Kažkaip keistai reaguoja.

Taip tas pats

Keturi vaikai vienatve liudesys o viskas  nuejo velniop tik paskutinio meiluzio smuikininko deka berniukai irgi   
dejo  kiausinius i bendra lizda dar neapsiplunksnae mazais bybukais bet dideliu polekiu su aistra akyse rag
avo ta obuoliuka

32 (redagavo Fjord 2023-06-03 00:20)

Re: Nesuprantu

Arnas parašė:
Arnas parašė:
Fjord parašė:

Neištikima ir Arnam gal tas pats asmuo (?)
Kažkaip keistai reaguoja.

Taip tas pats

Keturi vaikai vienatve liudesys o viskas  nuejo velniop tik paskutinio meiluzio smuikininko deka berniukai irgi   
dejo  kiausinius i bendra lizda dar neapsiplunksnae mazais bybukais bet dideliu polekiu su aistra akyse rag
avo ta obuoliuka

Na, su keturiais vaikais lyg ir neturėtų būti kada liūdėti ir jaustis vieniša. Juk tiek rūpesčiu. Ir išlaikyti ir prižiūrėti ir auklėti...
Aš nežinau ką reiškia 4 vaikus auginanti, bet vienas irgi reikalauja daug dėmesio ir rūpesčio...o čia 4 kartus daugiau.
Velniop tai tikrai nenuėjo niekas, nes vaikai teikia džiaugsmą ir tik dėl jų reikia stengtis. Kaip užaugs bus lengviau ir viską galima atsigriebti.

33

Re: Nesuprantu

Arnas parašė:
Verso parašė:
Konstantinas parašė:

Nu bet iš tikrųjų jei Neištikima tikrai turi 4 vaikus aš jos vietoje ne po forumus valkatauciau o uzsiimciau pinigų ismusinejimu iš buvusių 4 vyrų ir iš valstybės. Gal bendroj sumoj ir nemažai išeitų. Bet aš tik apie pinigus galvoju

Ji juk nezino kas vaiku tėvwi, po 10 per diena juk pavaro

Oi nekenciu tokiu kaip tu

Tai paimk tokias kuriuos per visus eina, ir išlaižyk jom, tau bus malonu

34

Re: Nesuprantu

Fjord parašė:
Arnas parašė:
Arnas parašė:

Taip tas pats

Keturi vaikai vienatve liudesys o viskas  nuejo velniop tik paskutinio meiluzio smuikininko deka berniukai irgi   
dejo  kiausinius i bendra lizda dar neapsiplunksnae mazais bybukais bet dideliu polekiu su aistra akyse rag
avo ta obuoliuka

Na, su keturiais vaikais lyg ir neturėtų būti kada liūdėti ir jaustis vieniša. Juk tiek rūpesčiu. Ir išlaikyti ir prižiūrėti ir auklėti...
Aš nežinau ką reiškia 4 vaikus auginanti, bet vienas irgi reikalauja daug dėmesio ir rūpesčio...o čia 4 kartus daugiau.
Velniop tai tikrai nenuėjo niekas, nes vaikai teikia džiaugsmą ir tik dėl jų reikia stengtis. Kaip užaugs bus lengviau ir viską galima atsigriebti.

Berniukai  sportuoja laksto o mergaites daugiau guli tik kai liudna o prisiglaudzia tyledamos  nelabai  grazios  bet  siltos siltos  ----savo gerumu

35

Re: Nesuprantu

Fjord parašė:
Arnas parašė:
Arnas parašė:

Taip tas pats

Keturi vaikai vienatve liudesys o viskas  nuejo velniop tik paskutinio meiluzio smuikininko deka berniukai irgi   
dejo  kiausinius i bendra lizda dar neapsiplunksnae mazais bybukais bet dideliu polekiu su aistra akyse rag
avo ta obuoliuka

Na, su keturiais vaikais lyg ir neturėtų būti kada liūdėti ir jaustis vieniša. Juk tiek rūpesčiu. Ir išlaikyti ir prižiūrėti ir auklėti...
Aš nežinau ką reiškia 4 vaikus auginanti, bet vienas irgi reikalauja daug dėmesio ir rūpesčio...o čia 4 kartus daugiau.
Velniop tai tikrai nenuėjo niekas, nes vaikai teikia džiaugsmą ir tik dėl jų reikia stengtis. Kaip užaugs bus lengviau ir viską galima atsigriebti.

Aš Laimutės vaikas ji turi nesantuokinių vaikų

36

Re: Nesuprantu

Konstantinas parašė:
Fjord parašė:
Arnas parašė:

Keturi vaikai vienatve liudesys o viskas  nuejo velniop tik paskutinio meiluzio smuikininko deka berniukai irgi   
dejo  kiausinius i bendra lizda dar neapsiplunksnae mazais bybukais bet dideliu polekiu su aistra akyse rag
avo ta obuoliuka

Na, su keturiais vaikais lyg ir neturėtų būti kada liūdėti ir jaustis vieniša. Juk tiek rūpesčiu. Ir išlaikyti ir prižiūrėti ir auklėti...
Aš nežinau ką reiškia 4 vaikus auginanti, bet vienas irgi reikalauja daug dėmesio ir rūpesčio...o čia 4 kartus daugiau.
Velniop tai tikrai nenuėjo niekas, nes vaikai teikia džiaugsmą ir tik dėl jų reikia stengtis. Kaip užaugs bus lengviau ir viską galima atsigriebti.

Aš Laimutės vaikas ji turi nesantuokinių vaikų

Tai va....bet jei man staigiai anūkų nesuveiksi, išadoptuosiu ir nebebūsi mana vaiks big_smile big_smile ir dar išbrauksiu iš testamento, va ! Kiek gi galima laukti (?!) big_smile

37

Re: Nesuprantu

As vakar gimdziau -vel  berniukas  jau trečias bet sitas  juodas gal del to kad  per sikna normalios  psihikos  jau kalba  siesiu plauku mergaite Tamara tečio vardu kumeliukas berniukas gime

38

Re: Nesuprantu

Baisu...

39

Re: Nesuprantu

Arnas, Neistikima, Ignas, Zita yra vienas ir tas pats asmuo

40

Re: Nesuprantu

Konstantinas parašė:

Arnas, Neistikima, Ignas, Zita yra vienas ir tas pats asmuo

Taip taip Konstantinai, ir tam reikia daug laiko ir pastangų big_smile
Darom išvadas wink