161

Re: Įvairūs pastebėjimai padarę įspūdį

Die Welt bulvarinis skaitalas panašiai kaip delfis. Beje antirusiskai nusiteikęs. O gal aš čia su Das Bild sumaisiau? Nors abu jie propagandiniai

162

Re: Įvairūs pastebėjimai padarę įspūdį

Konstantinas parašė:

Die Welt bulvarinis skaitalas panašiai kaip delfis. Beje antirusiskai nusiteikęs. O gal aš čia su Das Bild sumaisiau? Nors abu jie propagandiniai

Televizijos kanalas Welt vienas iš objektyviausių informacijos kanalų.
Bild tai ir man nelabai. Jis nors irgi objektyvus, bet daug interpretacijų ir spekuliacijų kurios truputį klaidina visuomenę.

163

Re: Įvairūs pastebėjimai padarę įspūdį

aš pagal Welt kanalą vokiečių kalba mokinuosi

164

Re: Įvairūs pastebėjimai padarę įspūdį

Konstantinas parašė:

aš pagal Welt kanalą vokiečių kalba mokinuosi

Malačius smile

165

Re: Įvairūs pastebėjimai padarę įspūdį

Vienas žydelis čia, dainininkas toks nelabai įžymus bandė apkaltinti vieno viešbučio darbuotojus antisemitizmu. Prieš metus kažkur, tvirtino per twitter, kad jam nedavė kambario, nes jis Davido žvaigždę ant grandinėlės nešiojo. Padavė į teismą ir norėjo pinigų išspausti iš viešbučio.
Paskui išaiškėjo, kad jis jokios grandinėlės tuomet neturėjo ant kaklo. Per stebėjimo kamerą aiškiai matyti, kad jokios žvaigždės neturėjo. Šiandien buvo teismas ir jis prisipažino, kad melavo ir turės 10 tūkstančių sumokėti viešbučiui.
Kokia gėda. Tai, beje, jau ne pirmas atvejis kai žydai panašiai elgiasi. Vienu žodžiu, jie elgiasi pagal moto " pats muša - pats rėkia " big_smile

166

Re: Įvairūs pastebėjimai padarę įspūdį

Nusipirkau krempleninę suknelę. Septyniasdešimtų metų. Labai panašią turėjo mama tik ne prancūzų dizainerio.
Pamenu, jos spintoje kabojo dvi suknelės, vieną vienspalvė (ypatingai progai) kita marga vasariška Joninių šventei.

167

Re: Įvairūs pastebėjimai padarę įspūdį

Per justicijos klaidą išleido pefofilą iš kalėjimo ir pačią pirmąją dieną laisvėje jis pagrobė, žiauriai išprievartavo ir pasmaugė dvylikos metų mergaitę.
Tokius net teisti neverta - iškart užmušti.

168

Re: Įvairūs pastebėjimai padarę įspūdį

Siunčiu jums, mielieji mano draugai, daug daug saulės iš gražiosios Tenerifės :::426

169

Re: Įvairūs pastebėjimai padarę įspūdį

Alegra parašė:

Siunčiu jums, mielieji mano draugai, daug daug saulės iš gražiosios Tenerifės :::426

siunciu Tau daug sniego ir salcio is graziosios Lietuvos

170

Re: Įvairūs pastebėjimai padarę įspūdį

Konstantinas parašė:
Alegra parašė:

Siunčiu jums, mielieji mano draugai, daug daug saulės iš gražiosios Tenerifės :::426

siunciu Tau daug sniego ir salcio is graziosios Lietuvos

Ačiū ir už tai.

171 (redagavo Vudu 2024-03-19 16:56)

Re: Įvairūs pastebėjimai padarę įspūdį

Neseniai pamačiau, kad draugė namuose turi įsimontavusi šviesdėžę labai gražiai atrodo. Nusprendžiau ir pati pagal savo poreikius ją įsimontuoti. Man padėjo pagamindama ir įmontuodama diaro.lt šviesdėžę. Rezultatas fantastiškas visiems rekomenduočiau išbandyti :::715

172

Re: Įvairūs pastebėjimai padarę įspūdį

Vudu parašė:

Neseniai pamačiau, kad draugė namuose turi įsimontavusi šviesdežę labai gražiai atrodo. Nusprendžiau ir pati pagal savo poreikius ją įsimontuoti. Man padėjo diaro.lt pagamindami ir įmontuodami šviesdėžę https://www.diaro.lt/sviesdezes. Rezultatas fantastiškas visiems rekomenduočiau išbandyti :::715

Visai nieko, bet kainos paslėptos ir kodėl garantija būtent nuo 2 iki 5 metų?
Turiu namuose, parsivežiau kažkada iš Venecijos seną. Simbolizuoja moters ir vyro susiglaudusias kaukes. Pakeičiau visą elektriką į LED ir puiku. Kabo viename iš miegamųjų. Gražu.

173

Re: Įvairūs pastebėjimai padarę įspūdį

Neseniai buvo čia tokia šeimyninė drama. Susipyko porelė ir vaikinas peiliu gąsdino merginą. Kaimynai iškvietė policiją. Mergina išsivadavo  iš jo ir pasitraukė. Policininkai nepaisant to ėmė šaudyti į vaikiną. 8 šūviai ir du iš jų mirtini. Dabar ir galvoju... koks čia jovalas gavosi (?!) Nejaugi policininkai nemoka atimti peilio iš rankų? Ko jų ten išvis moko, kad bet kokioje situacijoje iškart traukia ginklus (!?) . Man netelpa galvoje tokie dalykai. Kraupu.

174

Re: Įvairūs pastebėjimai padarę įspūdį

Alegra parašė:

Neseniai buvo čia tokia šeimyninė drama. Susipyko porelė ir vaikinas peiliu gąsdino merginą. Kaimynai iškvietė policiją. Mergina išsivadavo  iš jo ir pasitraukė. Policininkai nepaisant to ėmė šaudyti į vaikiną. 8 šūviai ir du iš jų mirtini. Dabar ir galvoju... koks čia jovalas gavosi (?!) Nejaugi policininkai nemoka atimti peilio iš rankų? Ko jų ten išvis moko, kad bet kokioje situacijoje iškart traukia ginklus (!?) . Man netelpa galvoje tokie dalykai. Kraupu.

Laimutė tokios dramos Vokietijoje kiekvieną savaitę vyksta ir tai vokiečių uzdarumo pasekmė. Va rusai jie atviresni jie gali prisigerti ir kam nors išsipasakoti o vokietis negali. Tada jie kaupia problemas savyje kol vieną dieną įvyksta smurto protrūkis. O žinai kur vokietukai arsikrato lavonų kai įvyksta šeimos drama? i Elbę arba į Rheina numeta ir dažnai jų niekas ir neranda. Būna kad ištisos šeimos taip išnyksta

175

Re: Įvairūs pastebėjimai padarę įspūdį

Konstantinas parašė:
Alegra parašė:

Neseniai buvo čia tokia šeimyninė drama. Susipyko porelė ir vaikinas peiliu gąsdino merginą. Kaimynai iškvietė policiją. Mergina išsivadavo  iš jo ir pasitraukė. Policininkai nepaisant to ėmė šaudyti į vaikiną. 8 šūviai ir du iš jų mirtini. Dabar ir galvoju... koks čia jovalas gavosi (?!) Nejaugi policininkai nemoka atimti peilio iš rankų? Ko jų ten išvis moko, kad bet kokioje situacijoje iškart traukia ginklus (!?) . Man netelpa galvoje tokie dalykai. Kraupu.

Laimutė tokios dramos Vokietijoje kiekvieną savaitę vyksta ir tai vokiečių uzdarumo pasekmė. Va rusai jie atviresni jie gali prisigerti ir kam nors išsipasakoti o vokietis negali. Tada jie kaupia problemas savyje kol vieną dieną įvyksta smurto protrūkis. O žinai kur vokietukai arsikrato lavonų kai įvyksta šeimos drama? i Elbę arba į Rheina numeta ir dažnai jų niekas ir neranda. Būna kad ištisos šeimos taip išnyksta

Sutinku, bet mane neramina policininkų elgesys ir moralės stoka. Arba jie tokie bailiai arba, paprasčiausiai, žudikai.

176

Re: Įvairūs pastebėjimai padarę įspūdį

Aš tai vokiečių das Bild skaitau. Tai čia kriminaluose pastoviai aprasineja tokias dramas. Ant tiek kasdienybė kad net nestebina. Ir aš tikiu vokiečių teisėsauga. Jie ištirs ši atvejį, ką reikia nubaus. Vokiečiai šiaip teisingi žmonės

177

Re: Įvairūs pastebėjimai padarę įspūdį

Alegra parašė:
Konstantinas parašė:
Alegra parašė:

Neseniai buvo čia tokia šeimyninė drama. Susipyko porelė ir vaikinas peiliu gąsdino merginą. Kaimynai iškvietė policiją. Mergina išsivadavo  iš jo ir pasitraukė. Policininkai nepaisant to ėmė šaudyti į vaikiną. 8 šūviai ir du iš jų mirtini. Dabar ir galvoju... koks čia jovalas gavosi (?!) Nejaugi policininkai nemoka atimti peilio iš rankų? Ko jų ten išvis moko, kad bet kokioje situacijoje iškart traukia ginklus (!?) . Man netelpa galvoje tokie dalykai. Kraupu.

Laimutė tokios dramos Vokietijoje kiekvieną savaitę vyksta ir tai vokiečių uzdarumo pasekmė. Va rusai jie atviresni jie gali prisigerti ir kam nors išsipasakoti o vokietis negali. Tada jie kaupia problemas savyje kol vieną dieną įvyksta smurto protrūkis. O žinai kur vokietukai arsikrato lavonų kai įvyksta šeimos drama? i Elbę arba į Rheina numeta ir dažnai jų niekas ir neranda. Būna kad ištisos šeimos taip išnyksta

Sutinku, bet mane neramina policininkų elgesys ir moralės stoka. Arba jie tokie bailiai arba, paprasčiausiai, žudikai.

O aš manau kad viskas teisingai

178

Re: Įvairūs pastebėjimai padarę įspūdį

Konstantinas parašė:
Alegra parašė:
Konstantinas parašė:

Laimutė tokios dramos Vokietijoje kiekvieną savaitę vyksta ir tai vokiečių uzdarumo pasekmė. Va rusai jie atviresni jie gali prisigerti ir kam nors išsipasakoti o vokietis negali. Tada jie kaupia problemas savyje kol vieną dieną įvyksta smurto protrūkis. O žinai kur vokietukai arsikrato lavonų kai įvyksta šeimos drama? i Elbę arba į Rheina numeta ir dažnai jų niekas ir neranda. Būna kad ištisos šeimos taip išnyksta

Sutinku, bet mane neramina policininkų elgesys ir moralės stoka. Arba jie tokie bailiai arba, paprasčiausiai, žudikai.

O aš manau kad viskas teisingai

Konstantinai, ar gi būtina šauti į žmogų, kuris tik peilį rankoje turi? Juk policininkai turi sugebėti ir be šaunamojo ginklo atimti peilį. Be to, tą mergina jau buvo pati išsivadavusi ir jai negrėsė joks pavojus. Jei jis iš tiesų būtų norėjęs ją sužeisti, tai būtų ir padaręs, nes laiko kol atvyko policija jis tam turėjo sočiai. Kam sušaudyti žmogų laikantį rankoje tik peilį. Jis nieko nepuolė. Man tai mažiausiai gėda už tokį policijos poelgį.

179

Re: Įvairūs pastebėjimai padarę įspūdį

Suprasčiau, jei būtų buvęs tik vienas pareigūnas, būtų galima sakyti, kad bijojo pats būti sužeistas...ir t.t , bet šiuo atveju buvo 9 policininkai. Argi nebūtų visi to vaikino sutvarkę be ginklų pagalbos. Yra dar ir dujos ir lazdos, kam iškart šaudyti (!?) . Bailiai ir nemokšos. Kitaip nepavadinsi. sad

180

Re: Įvairūs pastebėjimai padarę įspūdį

Alegra parašė:

Suprasčiau, jei būtų buvęs tik vienas pareigūnas, būtų galima sakyti, kad bijojo pats būti sužeistas...ir t.t , bet šiuo atveju buvo 9 policininkai. Argi nebūtų visi to vaikino sutvarkę be ginklų pagalbos. Yra dar ir dujos ir lazdos, kam iškart šaudyti (!?) . Bailiai ir nemokšos. Kitaip nepavadinsi. sad

Alegra, o is kitos puses, zuvo asmuo, su peiliu zogliraves pries  moteri. Jis nieko nepadare tik todel, kad nespejo. Mes negalim teigti, kad nieko nebutu padares. Niekada nieko. O jei butu?  Policininkas nukentes. O jis gal irgi turi seima, tevus, gal vaikus. Viskas, ju visu gyvenimas nebebus koks buvo. Vienzo, paimamas peilis i rankas - ir visiems sakes. Isvada: daiktai turi buti naudojami pagal paskirti smile