41

Re: Audi!!!

s4 su dujom smile)))))))))) geras cia butu

42

Re: Audi!!!

Ne kilovatuose masinos esme jei neuzdirbi milijonu per menesi.  Kam monstras, jei jis tave melzia?

43

Re: Audi!!!

Temos autorius manau ne neplanuoja jokios audinukes pirkti. Kodel? Tiek C4 tiek S4 yra skirtingos klases masinos. Viena kasdienine, kita sportine. Skirtingos klases, islaikymo kastai ir galu gale kainos.

44

Re: Audi!!!

Tomas, 16 parašė:

man zeuriai noretusi audi s1....bet is kur tokia lietuvoj istraukt???:((

na tu gal biski uzauk, uzdirbk pinigeliu ir tada nesunkiai atrasi ta s1. O kol kas galiu pasiulyti Google pagalba.
Audi S1 for sale

45

Re: Audi!!!

Gintaras, 23 parašė:

Temos autorius manau ne neplanuoja jokios audinukes pirkti. Kodel? Tiek C4 tiek S4 yra skirtingos klases masinos. Viena kasdienine, kita sportine. Skirtingos klases, islaikymo kastai ir galu gale kainos.

na c4 ir s4 ta pati klase..... tiek c4 ir s4 solidi masina...... na s4 savo tecnninemis charekteristikomis artima sportiniam automobiliui, bet jos kebulas tikrai nesportinis, beveik 2 tonos per daug sportiniam auto, bet 169 kw, smagiam ir korfotibiliam vaziavimui..... fantastika

46

Re: Audi!!!

kaip ziuriu ira dauk skirtingu minciu, bet as turiu audines nuo 16 metu,ir man niekad nebuvo jokiu problemu jei pats priziury.bet geriause is visu tai ira b4 2.0l su 17 letnykais tai kai caca atrodo.
Taip kad geriau nusipirkt audine ir but laimingas negu **** koki nors opeli aprudijusi big_smile

47

Re: Audi!!!

c4 - sedanas, s4 - sportinis sedanas. Ju kainos kardinaliai skirias. Skiriasi ne tik litrazas, bet ir komfortas etc.

48

Re: Audi!!!

Donatas, 18 parašė:

kaip ziuriu ira dauk skirtingu minciu, bet as turiu audines nuo 16 metu,ir man niekad nebuvo jokiu problemu jei pats priziury.bet geriause is visu tai ira b4 2.0l su 17 letnykais tai kai caca atrodo.
Taip kad geriau nusipirkt audine ir but laimingas negu **** koki nors opeli aprudijusi big_smile

nebesvaik. jei būtum turėjęs vien opelius, nesuprastum, kodėl žmonės perka audines

49

Re: Audi!!!

geriausia yra c4 2.8    komfortas, galia viskas viename, jei nori biski pigiau tuomet c4, b4 2.3   

50

Re: Audi!!!

audi S8 geriausia beto isvaisda panasi i bmw

51

Re: Audi!!!

AUDI RS4, ji tikrai verta demesio..:)

52

Re: Audi!!!

Vaiva, 17 parašė:

audi S8 geriausia beto isvaisda panasi i bmw

tipo kad panasi i bmw cia privalumas? big_smile

53

Re: Audi!!!

Ignas, 20 parašė:
Vaiva, 17 parašė:

audi S8 geriausia beto isvaisda panasi i bmw

tipo kad panasi i bmw cia privalumas? big_smile

Nu jeigu jai patinka BMW ir ji panasi tai jai privalumas beabejo..:)

54

Re: Audi!!!

Vaiva, 17 parašė:

audi S8 geriausia beto isvaisda panasi i bmw

Bent jau man S8 - Audi idealas ir i BMW visai nepanaši.

55

Re: Audi!!!

tai jei patinka bmw tai ir rinktusi bmw, o ne audi panasia i bmw.. :]

56

Re: Audi!!!

Ne nu paneles gi kitaip masto apie auto..
Bet as uz ju mastyma apie auto, kad ir kox jis butu..:)

57

Re: Audi!!!

nu is sitos puses ziurint tai pritariu.. smile

58

Re: Audi!!!

ir ko visi taip mane uzsipuolete man tai pamasi i bmw nors siaip tos masiniukes man nelabai ir patinka vairuoti jokio malonumo

59

Re: Audi!!!

oi ir dirbu klaidu sorry galva svaigsta..

60

Re: Audi!!!

vaiva eik pailset wink