121

Re: kaip susirasti mergina???????

Na manau reikėtų persilaužti savije, keistis, lavinti savo kalbėjimo dovaną smile (dalyvauk gyvose diskusijose, dažniau praleisk laiką su draugais, skaityk.... smile, tapki kalbiu ir atviru žmogumi, nesakau, kad tai labai palengvins tavo paieškas, bet jau vis pradžia.

122

Re: kaip susirasti mergina???????

Katik perskaiciau visas zinutes per du metus... ir kiek cia zmoniu jam nuosirziai prirase ka daryti.. o jis tik: ai gal i duris pasibels...is uobels nukris.. su klijais apsipylus netycia prilips. As manau kad tau reikia sustoti kritikuoti zmoniu patarimus ir kibti i darba... jei po 2 metu jos visdar neturi tai gal savo spintoj ieskai... big_smile

123

Re: kaip susirasti mergina???????

Kronus, 22 parašė:

Nevisiems paprasta susirasti kita puse. Ka daryti jei esi uzdaras ir nekalbus, bet vienam gyventi nesinori?

Ar cia tu ponaiti esi uzdaras ir nekalbus?

124

Re: kaip susirasti mergina???????


o nuotraukose tiek daug merginu glaustai:)na mano nuomone svarbiausia buti savimi,ieskot nieko neieskok,ateis laikas ir savaime  atsiras...kai labai stengiesi tai irgi gaunasi nenaturaliai arba persistengi.....ateis laikas,bus ir vaikas!

125

Re: kaip susirasti mergina???????

taip iseina kad as persistengiu bet vistiek tikiuos kad rasiu o uz patarimus normlius aciu o uz nenormaliius zmones neispindekit ir nesipuskit jums patariu

126

Re: kaip susirasti mergina???????

big_smile geriau uzduokit klausima ko merginos nori ! big_smile per neta tai nz pamato fotke tai netinki tai vel kas  o dauguma tik  masina turi ? big_smile  materelisciu daba  kas antra

127

Re: kaip susirasti mergina???????

Gal ir kas antra matereliste. Bet dabar ir vyrai jai is pirmo karto nepavyksta nusitemti i lovova tai ir baigiasi visi rimtumai   tongue

128

Re: kaip susirasti mergina???????

sveiki norejau pakalusti kaip susirasri panele man jau 18 m.o paneles kaip nera taip nera:D esu linksmas paprastas vaikinukas nezinau kdl bet as esu lb nedrasus su panelem nemoku sneketi gal netiek kiek nemoku bet nedrystu nes nzn apie ka sneketi ir nuo ko pradeti

129

Re: kaip susirasti mergina???????

IESKAU nerandu moters nuo 25m gali buti vaikutis!!! Noretusi aukstesnes nuo 175cm neapkunios ir butent linksmos paprastos nuosirdzios !!! smile smile Mazeikiai 33metukai Saulys pagal zodiaka big_smile

130

Re: kaip susirasti mergina???????

sveiki norejau pakalusti kaip susirasri panele man jau 18 m.o paneles kaip nera taip nera:D esu linksmas paprastas vaikinukas nezinau kdl bet as esu lb nedrasus su panelem nemoku sneketi gal netiek kiek nemoku bet nedrystu nes nzn apie ka sneketi ir nuo ko pradeti gal kas galit kokiu patarimu duoti?

131

Re: kaip susirasti mergina???????

as, 18 parašė:

sveiki norejau pakalusti kaip susirasri panele man jau 18 m.o paneles kaip nera taip nera:D esu linksmas paprastas vaikinukas nezinau kdl bet as esu lb nedrasus su panelem nemoku sneketi gal netiek kiek nemoku bet nedrystu nes nzn apie ka sneketi ir nuo ko pradeti gal kas galit kokiu patarimu duoti?

Nepyk 'as, 18', bet antrą kartą savo žinutę rašydamas galėjai bent klaidas išsitaisyti. Nenoks įspūdis pamačius tokią rašlevą wink
Pats didžiausias patarimas - bendraujant su mergina būk savimi ir kuo nuoširdesnis. Tai nereiškia, kad visada turi būti rimtas. Merginom patinka linksai leisti laiką. Bet nesistenk būti kitoks nei esi, nes yla visada išlenda iš maišo wink

132

Re: kaip susirasti mergina???????

Laurynas, 29 parašė:
as, 18 parašė:

sveiki norejau pakalusti kaip susirasri panele man jau 18 m.o paneles kaip nera taip nera:D esu linksmas paprastas vaikinukas nezinau kdl bet as esu lb nedrasus su panelem nemoku sneketi gal netiek kiek nemoku bet nedrystu nes nzn apie ka sneketi ir nuo ko pradeti gal kas galit kokiu patarimu duoti?

Nepyk 'as, 18', bet antrą kartą savo žinutę rašydamas galėjai bent klaidas išsitaisyti. Nenoks įspūdis pamačius tokią rašlevą wink
Pats didžiausias patarimas - bendraujant su mergina būk savimi ir kuo nuoširdesnis. Tai nereiškia, kad visada turi būti rimtas. Merginom patinka linksai leisti laiką. Bet nesistenk būti kitoks nei esi, nes yla visada išlenda iš maišo wink

pas mane yra problema nesu labai drasus pries panele;)

133

Re: kaip susirasti mergina???????

Nu va,esu Saulys o mergaites kazkiek lenda prie manes delto kad esu linksmas nuosirdus,bet rimtu santykiu nera buve per 2m smile) tai kame reples,jei elgiuosi nuosirdziai svelniai kaip katinas ???  matyt mano isore viska daro :DD  taip kad nesamone sakoma,kd isore nesvarbi siais laikais pries susipazyzstant big_smile big_smile tongue tongue

134

Re: kaip susirasti mergina???????

as, 18 parašė:

sveiki norejau pakalusti kaip susirasri panele man jau 18 m.o paneles kaip nera taip nera:D esu linksmas paprastas vaikinukas nezinau kdl bet as esu lb nedrasus su panelem nemoku sneketi gal netiek kiek nemoku bet nedrystu nes nzn apie ka sneketi ir nuo ko pradeti

135

Re: kaip susirasti mergina???????

Kad sudomintum mergina,reikia buti isskirianciu,ne kaip daukas,grazei kalbeti,mandagiam buti,klausytis ka kalba,elktis reikia taip  kaip noretum kad su tavimi elgtusi,kas beko atvirauti,nes jei tu nepradesi ir ji drovesis ka sakyti ir sypsotis.

136

Re: kaip susirasti mergina???????

Pazinciu tinklalapy klaust kaip susirast mergina tolygu klaust tokio pat patarimo  kunigo priemusio celibata

137

Re: kaip susirasti mergina???????

Valdas, 18 parašė:

Siais laikais panos pacios lipa ant kaklo. tik reikia tada pastebejus kad ji kabinas ir paciam imtis darbo

Nevisiems jau taip ir kabinas as esu to liudininkas.

138

Re: kaip susirasti mergina???????

buk vyras, o ne skuduras ir turesi smile  kitaip tariant buk savo vietoj, tvarkingas, mandagus.

139

Re: kaip susirasti mergina???????

Na žinot, skaitau aš jūsų komentarus ir galvoju o kas jums moterims patinka. Ko gero manot, kad visi nori jus nusitemti į lovą? Taip tai yra dalis tiesos, bet juk taip gamta sutvėrė. Bet ne tik tai. Mums trūksta ir meilės, ir švelnumo, rūpesčio ir užuojautos. Žinoma aš rašau už save, bet kartu manau jog ir kitiems taip pat to trūksta, nes ko gero visiems žmonėms to reikia. Asmeniškai aš daug iš merginos nereikalaučiau tiesiog švelnumo. Tačiau ir žinodamas, jog šiame krašte yra moterų daugiau nei vyrų, matau skaudžią gyvenimo tiesą, tai negelbsti nuo vienatvės. Kiek kartų esu mėginęs užkalbinti merginas, kiek kartų esu mėginęs jums įtikti, tiek kartų niekas nesigavo. Dažniausiai tekdavo kalbėti monologu arba tai būdavo trumpas vilčių nesuteikiantis dialogas. Galiu teigti jog stengiausi būti ir mandagus ir atviras, tačiau kas iš to. Vistiek esu vienišas ir tai yra kančia.

140

Re: kaip susirasti mergina???????

Aleksandras parašė:

Na žinot, skaitau aš jūsų komentarus ir galvoju o kas jums moterims patinka. Ko gero manot, kad visi nori jus nusitemti į lovą? Taip tai yra dalis tiesos, bet juk taip gamta sutvėrė. Bet ne tik tai. Mums trūksta ir meilės, ir švelnumo, rūpesčio ir užuojautos. Žinoma aš rašau už save, bet kartu manau jog ir kitiems taip pat to trūksta, nes ko gero visiems žmonėms to reikia. Asmeniškai aš daug iš merginos nereikalaučiau tiesiog švelnumo. Tačiau ir žinodamas, jog šiame krašte yra moterų daugiau nei vyrų, matau skaudžią gyvenimo tiesą, tai negelbsti nuo vienatvės. Kiek kartų esu mėginęs užkalbinti merginas, kiek kartų esu mėginęs jums įtikti, tiek kartų niekas nesigavo. Dažniausiai tekdavo kalbėti monologu arba tai būdavo trumpas vilčių nesuteikiantis dialogas. Galiu teigti jog stengiausi būti ir mandagus ir atviras, tačiau kas iš to. Vistiek esu vienišas ir tai yra kančia.

Taip parašei, kad jau tiek ilgai vienišas, kad net baisu smile Tau TIK 19