141

Re: kaip susirasti mergina???????

O kas dar įdomiau smile , tai gal tai ,kad tas žmogus kuris pradėjo šita tema , greičiausiai jau ir vaikų turi sukūręs šeima ):):):):).. Pavelavote su patarimais 7metais smile:):):)

142

Re: kaip susirasti mergina???????

Kaip kaip isirenki miela simpatinga paklausi kelis klausymus apie interesus jeigu radi ka nors bendro
kvieti vakarienes,
atvaziuoji paimi nuo namu, atidarai masinos duris.
Padiskutuoji apie jos diena kol davaziuoji iki kavines,
tada vakarieneudamas paklausi apie labiausia ja erzinancius vaikinu savybes, ir erai jas isdemi kaip nereikia elgtis. tada parvezi namo pabuciuoji i skruosta,
antra diena eiki i kina arba teatra, arba pasivaiskioti. ir tada jau galite pradeti kalbetis apie lukescius abieju pusiu. paprastai jeigu netinka chemija antro pasimatymo nebuna. jeigu bus 3 tai jau turi panele wink

143

Re: kaip susirasti mergina???????

nerasi,jei nelemta...

144

Re: kaip susirasti mergina???????

Aidas parašė:

Kaip kaip isirenki miela simpatinga paklausi kelis klausymus apie interesus jeigu radi ka nors bendro
kvieti vakarienes,
atvaziuoji paimi nuo namu, atidarai masinos duris.
Padiskutuoji apie jos diena kol davaziuoji iki kavines,
tada vakarieneudamas paklausi apie labiausia ja erzinancius vaikinu savybes, ir erai jas isdemi kaip nereikia elgtis. tada parvezi namo pabuciuoji i skruosta,
antra diena eiki i kina arba teatra, arba pasivaiskioti. ir tada jau galite pradeti kalbetis apie lukescius abieju pusiu. paprastai jeigu netinka chemija antro pasimatymo nebuna. jeigu bus 3 tai jau turi panele wink

puikūs patarimai, mane papirktų smile

145

Re: kaip susirasti mergina???????

Jeigu atsirastu toji vienintele, viskas gautusi automatiskai. Tik beda tame, kad mes per mazai bendraujam ir tai musu sansus susirasti ta vienintele tik dar labiau sumazina!

146

Re: kaip susirasti mergina???????

o man atrodo, kad vaikinams labai truksta paprasciausio saves tobulinimo-jei tu pats sau neidomus-o merginai tai turi patikti?. Kokie vaikinukai populiarus ir mylimi-tie kurie zino ko nori is gyvenimo, turi savo pomegius, tikslus, kurie visada ko nors mokinasi.Maziau sedekit cia, uzsiimkit kokia veikla kuri jums patiktu ir mergina savaime atsiras wink
O kas keisciausia, kad jums viesiems patinka grazios, plonos, sutvarkytais  naguciais plaukuciais,sumanios lovoje, kominikabilios visuomeneje -viskas gerai, bet pirma zvilktelkit i save is salies smile taigi liek arba arba-arba leidi kertele arba eini kelt savaja wink

147

Re: kaip susirasti mergina???????

Kad rasti mergina, reikia paskirti gana nemazai gyvenimo laiko, kad patyrineti, pasigilinti ir suzinoti kaip masto, kaip veikia moters mastymas. Kai tik iveiki sia paslapti, atsidaro labai daug duru. Yra ir dar aukstesnes pakopos. Yra ir dar sudetingesne problema. aip rasti ta kombinacija, kuri yra labai jau tinkama tam tikram vyrui. Stai cia ir reikia save apsupti matematiniu pasirinkimu ir skirti daug laiko ir kantrybes, kad atsirinkti is dideles mases merginu ta kombinacija. Stai cia ir yra raktelis i tai, ko visa gyvenima iesko zmones. Ir ieskok.lt tera tik dar viena galimybe. Jus ja isnaudojate arba - ne. smile

148

Re: kaip susirasti mergina???????

Julie parašė:
Aleksandras parašė:

Na žinot, skaitau aš jūsų komentarus ir galvoju o kas jums moterims patinka. Ko gero manot, kad visi nori jus nusitemti į lovą? Taip tai yra dalis tiesos, bet juk taip gamta sutvėrė. Bet ne tik tai. Mums trūksta ir meilės, ir švelnumo, rūpesčio ir užuojautos. Žinoma aš rašau už save, bet kartu manau jog ir kitiems taip pat to trūksta, nes ko gero visiems žmonėms to reikia. Asmeniškai aš daug iš merginos nereikalaučiau tiesiog švelnumo. Tačiau ir žinodamas, jog šiame krašte yra moterų daugiau nei vyrų, matau skaudžią gyvenimo tiesą, tai negelbsti nuo vienatvės. Kiek kartų esu mėginęs užkalbinti merginas, kiek kartų esu mėginęs jums įtikti, tiek kartų niekas nesigavo. Dažniausiai tekdavo kalbėti monologu arba tai būdavo trumpas vilčių nesuteikiantis dialogas. Galiu teigti jog stengiausi būti ir mandagus ir atviras, tačiau kas iš to. Vistiek esu vienišas ir tai yra kančia.

Taip parašei, kad jau tiek ilgai vienišas, kad net baisu smile Tau TIK 19

Žinok laikas visiems skirtingai bėga, vieniems tai tik akimirka, o kitiems tai amžinybė

149

Re: kaip susirasti mergina???????

Siulau daugumai atsistoti pries veidrodi, pabandyti su savimi pasikalbeti ir tada pkalausti saves: "Ar as pats sau patikciau, jei sutikciau save". Jei atsakymas neigiamas- klausymu, kodel sunku susirasti mergina, kilti nebeturetu.

150

Re: kaip susirasti mergina???????

Kaip susirasti? Priklauso kokios nori naudos iš to susiradimo

151 (redagavo Juozas 2013-10-06 21:09)

Re: kaip susirasti mergina???????

Atsimenu skaičiau šitą temą prieš du metus kai dar pats neturėjau merginos. Na bet man pasiseke dabar gera susirast kuri nepasikėlus yra ir kuri netgi negerianti, na problema man buvo del ko as susirast negalėjau tai sociofobija galit wikipedijoj lietuviskai paskaityt kas tai yra, na bet psihologes deka ir antidepresantu, po metu neliko tos bedos pagrinde dėl savo problemos man neišėjo na o dabar užmezgiau naujus santykius ir kolkas viskas gerai.