41

Re: kaip manote ar apsimoka su buvusiu-sia vel susibegti?

AŠ BANDYČIAU.MANO EX VYRAS PAMATO MANE IR BĖGA.JAUČIUOSI LABAI DURNAI.O JEI JIS PRIEITU IR GALĖTUME PAŠNEKĖTI APIE SAVO VAIKUS,GALŲ GALE APIE TAI KODĖL IŠSISKYRĖM.MANAU ABU GALĖTUME TAISYTI KLAIDAS SU KITAIS ŽMONĖMIS IR GAL BŪTUME LAIMINGI.AŠ TAI TIK UŽ TAI,KAD SU BUVUSIAI EX BŪTU RYŠYS.AIŠKU YRA KURIŲ IR NENORI MATYTI.BET NUOSKAUDOS PRAEINA IR GYVENIMAS TAMPA GRAŽESNIS.

42

Re: kaip manote ar apsimoka su buvusiu-sia vel susibegti?

NE??? Kodel ne. nes visu pirma jei jau issiskyret tai reiskias issikyret, jei vel susimeti, manau tas pats butu, nes vis santykiai daznai pagrysti pirmu kartu draugavimo. Daznai daug kas skiriasi n kartu tipo "susipykom" bet istikruju to nebuna, abu nebezino ka daryti tai ir imasi krastitinumu (ok anyway koks tas zodis svarbu kad minti gaudytumet:)) ). ir taip. man tas pats. su buvusi bendrauju, einam gerti kartu, linkminames, aisku kaip baltam lietuviui kyla minciu ja tureti vel savo gleby, taciau tai neapsimoka, jei jau nebuvom laimingi tada, tai kodel butume dabar?? oh well pasauly yra ir kitu zmoniu su kuriais gali buti laimingas, leisti laika kartu, yra zmoniu kuriems rupesi, kuriu busi mylimas  taip kaip tu juos myli, ir nezinau kdoel dabar daugiskaita parasiau:)) cia turetu buti vienas zmogus, ir plius jis myles tave ne del to kiek tu "Uzkali babkiu", "koks tu stiliovas", "koks tu kietas ir pan", myles tave kokis tu esi, ir kaip tu su ja elgiesi, juolab kad daznai susisebga dvi giminiskos sielos ... tai va mano mielieji tokia jau tiesa tongue

43

Re: kaip manote ar apsimoka su buvusiu-sia vel susibegti?

Ivona, 33 parašė:

AŠ BANDYČIAU.MANO EX VYRAS PAMATO MANE IR BĖGA.JAUČIUOSI LABAI DURNAI.O JEI JIS PRIEITU IR GALĖTUME PAŠNEKĖTI APIE SAVO VAIKUS,GALŲ GALE APIE TAI KODĖL IŠSISKYRĖM.MANAU ABU GALĖTUME TAISYTI KLAIDAS SU KITAIS ŽMONĖMIS IR GAL BŪTUME LAIMINGI.AŠ TAI TIK UŽ TAI,KAD SU BUVUSIAI EX BŪTU RYŠYS.AIŠKU YRA KURIŲ IR NENORI MATYTI.BET NUOSKAUDOS PRAEINA IR GYVENIMAS TAMPA GRAŽESNIS.

Gerai pasakyta!!!!:::812

44

Re: kaip manote ar apsimoka su buvusiu-sia vel susibegti?

cia labai individualu! as esu karta pabandzius vel su ex buti kartu ir mums nepavyko... bet pazystu dvi poras, kurios po isiskyrimo susitaike ir jau ilgokai yra laimingi kartu. tik pats gali pajusti ko is tiesu nori.. na o as su visais ex esu geri draugai. tiek as ju galiu bet kada kokios nors pagalbos prasyti, ar tieiog su jais nueiti isgerti alaus, tiek jie... jie nuostabus zmones (su kitokiais nebuciau susidejusi) tai kodel turiu su jais nebendrauti? nereikia laikyti nuoskaudu ir principu.

45

Re: kaip manote ar apsimoka su buvusiu-sia vel susibegti?

Na,as manau,kad tai priklauso nuo situacijos...Vienu atveju,taip,galbut dauguma ir teisus,galbut del tu paciu priezasciu,del kuriu issiskyret pirma karta,issiskirsit ir antra,galbut nuoskaudos,kurios neisnyksta ar tiesiog nuoskauda,kad buvote issiskyre,gal tai issikirs...Taciau kitu,atveju,galbut jus issiskyret net nespeja pazinti vienas kito,gal nemokejote suprasti ar isklausyti,tuomet,manau nuoskaudu nera,o truksta tik to vienintelio sanso...tik tos vieninteles galimybes pasitaisyti...gal tam zmogui daugiau gyvenime nieko ir nereikia...Manau,verta...tikrai verta...

46

Re: kaip manote ar apsimoka su buvusiu-sia vel susibegti?

Ne, kas buvo tas prazuvo smile kam lopyt skyles jei jos paskui dar labiau iplysta. Geriau pasiieskot priesingo zmogaus negu erzinancios senojo savybes.

47

Re: kaip manote ar apsimoka su buvusiu-sia vel susibegti?

Julija, 24 parašė:

hmm... o mudu jau beveik 6metai kaip ne kartu... turim sūnų, vis dar mylim vienas kitą... ironiška.. per tą laiką nei vienas nepajudėjome į priekį, nesusikūrėme sau laimės... Laukiuosi vaikelio nuo kito vyro, bet jis ne man...  Naivu, bet nepaisant visko abu norime to paties - vienas kito. Matysim kas bus, jei nieko neišeis, bent jau neteks visą gyvenimą svarstyti kas būtų buvę jei....

o kas trukdo jums buti kartu?

48

Re: kaip manote ar apsimoka su buvusiu-sia vel susibegti?

Arnas, 21 parašė:

na mano nuomone ce visai butu idomi diskusija ...
nu pvz:
jau draugavai ir del vienokiu ar kitokiu priezasciu issikyret po kiek laijko susitike vel lyg viskas atbunda... bet nzn ar verta...? abejoji,nes prisimeni praeijty...
pakomentuokite...


man atrodo kad verta pameginti dar karta.. nes gyveni tik karta... reikia isnaudoti visas progas... nors paskuj ir gailetumeis... bet tjp nebus wink)

49

Re: kaip manote ar apsimoka su buvusiu-sia vel susibegti?

Andrius, 17 parašė:
Arnas, 21 parašė:

na mano nuomone ce visai butu idomi diskusija ...
nu pvz:
jau draugavai ir del vienokiu ar kitokiu priezasciu issikyret po kiek laijko susitike vel lyg viskas atbunda... bet nzn ar verta...? abejoji,nes prisimeni praeijty...
pakomentuokite...


man atrodo kad verta pameginti dar karta.. nes gyveni tik karta... reikia isnaudoti visas progas... nors paskuj ir gailetumeis... bet tjp nebus wink)

jei jau issiskyrei vadinasi ta proga jau panaudojei ir neverta lipdyti is naujo santykius sakant kad reikia isnaudoti visas progas. nepritariu. jei jau issiskyrei su zmogum tai itkrai nebebusi kartu... nu dar neaisku del kokiu priezasciu ivyksta issiskyrimas...

50

Re: kaip manote ar apsimoka su buvusiu-sia vel susibegti?

manau kad neverta vel draugauti antra karta su tuom zmogum, nes kad ir kaip bebutu praeities neuzmirsi o ypac jei tas issiskyrimas buvo skaudus... visvien kada nors vel kils koks barnis ir tada sakysit kokiu velniu as vel sutikau su tuo kvailiu draugauti. juk maciau koks jis zmogus. as taip manau kad taip veliau gali buti.

51

Re: kaip manote ar apsimoka su buvusiu-sia vel susibegti?

jo butinai vaziuok,jei traukia sirdele.

52

Re: kaip manote ar apsimoka su buvusiu-sia vel susibegti?

Man lygiai ta pati situacija, ir manau kai stiklas suduzta nelabai ji lygiai suklijuosi, todel manau pasidairyk aplink ir paziurek kiek nuostabiu zmogeliuku yra aplink... smile Prisiminimais neisgyvensi ilgai..

53

Re: kaip manote ar apsimoka su buvusiu-sia vel susibegti?

gal ir gerai kad su buvusia draugausi,gal ta draugyste jau nebus kaip pirma,nes jau zinosi ko nereikia pasakyti nelaiku...o jei myli apsimoka draugauti su ta pacia mergyna,nes ta meile ko toliau to ji dides ir ju niekas negales isskirti...:::817

54

Re: kaip manote ar apsimoka su buvusiu-sia vel susibegti?

aisku ne, ner cia ko atgal greziotis, issikirsi ir vel ir vel ir vel...

55

Re: kaip manote ar apsimoka su buvusiu-sia vel susibegti?

Oi meile, sunkiai suvokiamas dalykas, sirdziai nepasakysi ko myleti, o ko ne. Ji pasirenka pati. As pati istekejusi, turi vaikuti, bet sirdis vis dar myli ex vaikina. Pamacius ji kojos linksta ir sirdis pradeda plakti smarkiau ir taip jau 4 metai. Gal visa gyvenima jis uzims mano didziaja dali sirdies???

56

Re: kaip manote ar apsimoka su buvusiu-sia vel susibegti?

Sutinku su Inga. Gyvenime buna tas zmogus kuris turbut istringa tau i sirdi visam gyvenimui, nors su juo neviskas baigiasi taip kaip noretum, bet vis tiek.. she is the one and only true love...
o del bandymu, tai asmenishkai nepatariu, nes bandziau. Pradraugavus beveik 2 metus po dar metu issiskyrimo bandem lipdyti ta sudauzyta draugyste ir viskas tik dar pablogejo, iki tol santykiai dar buvo like draugu ribose, dabar visishkai atsiribijom vienas nuo kito...

57

Re: kaip manote ar apsimoka su buvusiu-sia vel susibegti?

reanimacija pasiteisina tik medicinoje...tik tiek galima pasakyti, kad ir kurstyti is naujo lauza, taciau jis vistiek vel ir vel uzges...

58

Re: kaip manote ar apsimoka su buvusiu-sia vel susibegti?

as manau kad suklijuota taure neskamba.. nors gal sena meile nerudyja... :? sunku pasakyti cia nuo zmogaus priklauso..

59

Re: kaip manote ar apsimoka su buvusiu-sia vel susibegti?

kad ir kaip butu, susitaikius su buvusiu santykiai niekada nebebutu tokie, kaip anksciau, tad..nebesiryzciau antrakarta..:::734

60

Re: kaip manote ar apsimoka su buvusiu-sia vel susibegti?

I ta pati vandeni du kartus neibrisi....
Vistiek nebebus taip kaip buvo....