81

Re: kaip manote ar apsimoka su buvusiu-sia vel susibegti?

kaip bepadarytum vis tiek gailesies...

82

Re: kaip manote ar apsimoka su buvusiu-sia vel susibegti?

ne tikrai nereik patikek sad( jau buwau padarius ta pacia klaida poto tik kentesi ... geriau wienas kito nekankinkit nes wiskas kartosis kad ir kaip stengtumetes ;( prisiminsit praeities iwykius ir wiena kitam prikisinesit smile) gywenimas tesiaisi nereik kad santykiai butu tik prisirisiams ...

83

Re: kaip manote ar apsimoka su buvusiu-sia vel susibegti?

tikrai simtu procentu galiu pasakyt kad neverta... jei syki issiskyret, tai ir neatgaivinkit santykiu. jei palikai del vienos blogybes, tai nesitikek, kad bus kas nors pasikeite smile

84

Re: kaip manote ar apsimoka su buvusiu-sia vel susibegti?

niekad  nesusidedu antra syk  su buvusia

85

Re: kaip manote ar apsimoka su buvusiu-sia vel susibegti?

Mano nuomone, kad ne sad

86

Re: kaip manote ar apsimoka su buvusiu-sia vel susibegti?

Pavlikas, 21 parašė:

niekad  nesusidedu antra syk  su buvusia

keista,as irgi taip sakydavau anksciau big_smile ,o zinok,kai myli,tai visos dideles klaidos patampa mazomis...ir automatiskai atleidi ...:::305

87

Re: kaip manote ar apsimoka su buvusiu-sia vel susibegti?

gyvenau kokiu puse metu tokia "apgaule", itikinejau save jog tai normalu, visos poros pykstasi, taikosi..skiriasi ir grizta atgal.. taciau jei buvo nors vienos skyrybos, bus ir kitos..atsiranda nuoskaudos ir nutyleti "niekniekiai", kurie laikui begant sulimpa i gan nemaza kruva.. o tada.. Esme jog niekada neverta grizti atgal..niekada nieko nepasieksi jei dairysiesi atgal..nesvarbu kaip velniskai skaudu ir pikta butu.. mielieji, juk tokis dalykas yra.. issiskyrei, vadinasi ne veltui ta padarei.. Kaip mano senas draugas yra pasakes:
- Iseinanti Moteris, tai tarsi pravaziaves traukinys.. Niekaip nebepavysi ir visada bus kitas wink 

                                                                                   Mylekit ir bukit mylimi wink
                                                                                         Su pagarba.

88

Re: kaip manote ar apsimoka su buvusiu-sia vel susibegti?

Na kaip pvz,tai tureciau buti as,nes man taip karta buvo nutike.Draugavau su viena mergina mazdaug apie 3men.ir kaip tycia mane paliko del kito,bet kaip sakoma"nera to blogo,kas neiseitu i gera".Po issiskirimo praejo apie 4m.ir mes vel susibegome,ir nusprendeme vel isnaujo draugauti,ir patys pastebejome,jog siandienai musu draugyste yra"afigenai"pasisekusi.As manau,kad kartais reikia daryt pertraukas,nes paskiauisblesta ta tikroji meile.

89

Re: kaip manote ar apsimoka su buvusiu-sia vel susibegti?

nezinau bet as ir taip manau kad neverta kisti ranku i jau buvusi vandeny tikrai neiko gerp is to nebus

90

Re: kaip manote ar apsimoka su buvusiu-sia vel susibegti?

sakau is patirties neapsimoka:::a16 jau geriau naujos pazintis nei senos :::817

91

Re: kaip manote ar apsimoka su buvusiu-sia vel susibegti?

Visiškai jums pritariu, nereikia gręžiotis atgal, gyvenimas tęsiasi, jei ir susibėgsi, tai jau ne tas bus.

92

Re: kaip manote ar apsimoka su buvusiu-sia vel susibegti?

na man katrais norisi grist pas buvusi..bet mane stabdo tai ka jis padare-isdave mane... tai kai pagalvoju apie tai jau nebesinori smile

93

Re: kaip manote ar apsimoka su buvusiu-sia vel susibegti?

Vija, 24 parašė:

tokiu panasiu temu jau tikrai tikrai yra, tik va nerandu, kur smile
na, bet pakartosiu savo nuomone - du kartus i ta pati vandeni neibrisi, visada kam nors lieka nuoskaudos, galu gale, jei jau karta issiskyrei, vadinasi, kazkas buvo ne taip.. ir kas garantuos, kad ir vel neiskils ta pati problema ir tas pats jos sprendimo budas - issiskirti kas sau smile

na dauguma daro klaia taip darydami buvo kitas laikas kitoje vietoje bet nepamirsk vieno kad tai gal tas vienintelis sansas kada vel galite buti  kartu niekas nera idealus beto jei  pora isbuna 5 metus juk nesinori vel visko statyti is pradziu jei iskyla nors menkiausia galimybe pasinaudokit ja  vistiek nieko nepralsite bet uztai busite garantuoti

94

Re: kaip manote ar apsimoka su buvusiu-sia vel susibegti?

Tomas, 21 parašė:

gyvenau kokiu puse metu tokia "apgaule", itikinejau save jog tai normalu, visos poros pykstasi, taikosi..skiriasi ir grizta atgal.. taciau jei buvo nors vienos skyrybos, bus ir kitos..atsiranda nuoskaudos ir nutyleti "niekniekiai", kurie laikui begant sulimpa i gan nemaza kruva.. o tada.. Esme jog niekada neverta grizti atgal..niekada nieko nepasieksi jei dairysiesi atgal..nesvarbu kaip velniskai skaudu ir pikta butu.. mielieji, juk tokis dalykas yra.. issiskyrei, vadinasi ne veltui ta padarei.. Kaip mano senas draugas yra pasakes:
- Iseinanti Moteris, tai tarsi pravaziaves traukinys.. Niekaip nebepavysi ir visada bus kitas wink 

                                                                                   Mylekit ir bukit mylimi wink
                                                                                         Su pagarba.

panos valdo sia zemele o mums vyrams reikia susitaikyti su tuo ir panos joks traukinys jos ir sustoja palaukia ir vis dar galima buti kartu reikia noro ir atsakymo kiek vienas kita mylite

95

Re: kaip manote ar apsimoka su buvusiu-sia vel susibegti?

manau ne,, nors priklausomai del kokiu priezasciu ishsiskyret,,,

96

Re: kaip manote ar apsimoka su buvusiu-sia vel susibegti?

VERTA!!!!
kad ir del kokiu priezasciu issiskyrete. Juk taip puiku kai 2 zmone myli vienas kita. Taip puiku kad jie stengiasi vienas del kito. Pagalvokite. KA AS NUO TO PRARASIU??? ogi NIEKO!!! issiskyrete del dvieju galimu priezasciu
1) jus esate per daug reiklus antrajai pusei
2) jus esate per daug abejingas antrajai pusei

pirmu atveju stenkites nereikalauti to, kas kelia diskomforta jusu mylimam zmogui. Prasykite o ne reikalaukite. Antru atveju nebukite abejingi. Klausykite ka kitas zmogus jums sako. Jei jus pats kaltas del issiskyrimo ir norite taikytis tai vadovaukites siuo mano patarimu

Jei jusu praso atleisti ir susitaikyti taip ir padarykite. JUK NIEKO NEPRARANDATE. Tik igaunate galimybe pasitaisyti mylimam zmogui. Jei mylite, jus atleisite ir suteiksite dar viena galimybe. Tik Savanaudiskumu paremti santykiai byra. Jauskite meile, darykite tai su sypsena, sugebekite rasti paprastu progu nudziuginti antra puse. Pamirskite nuoskaudas. Pasidarykite kaip mazi vaikai, kurie greit pamirsta viska ir greit susitaiko. Kurie nejaucia nuoskaudu. patariu jums ir jus busite laimingi.

97

Re: kaip manote ar apsimoka su buvusiu-sia vel susibegti?

Aurelija, 19 parašė:

Visiškai jums pritariu, nereikia gręžiotis atgal, gyvenimas tęsiasi, jei ir susibėgsi, tai jau ne tas bus.


o kodel ?
jeigu ir issiskyriai bet vis keliai susikerta ir susikerta ... juk siaip sau  nieko nebuna..viskas tuir prasme ...

98

Re: kaip manote ar apsimoka su buvusiu-sia vel susibegti?

Dar ziurint kokia ta buvusi:) vienu atveju taip, kitu ne:)

99

Re: kaip manote ar apsimoka su buvusiu-sia vel susibegti?

na, mano manymu jei jau karta kazkam buvo nutikes galas, tai ir antra karta prieisite prie to paties.... as visa laika sakau taip: nereikia lipti i ta pati suda smile pati buvau tokioje situacijoje smile

100

Re: kaip manote ar apsimoka su buvusiu-sia vel susibegti?

Birutele, 23 parašė:
Aurelija, 19 parašė:

Visiškai jums pritariu, nereikia gręžiotis atgal, gyvenimas tęsiasi, jei ir susibėgsi, tai jau ne tas bus.


o kodel ?
jeigu ir issiskyriai bet vis keliai susikerta ir susikerta ... juk siaip sau  nieko nebuna..viskas tuir prasme ...


na, o as manau, kad jei keliai kertasi, tai tik bando tau gyvenimas parodyt, i koki suda, kaip Lina pasake ;D tu buvai ilipes ;D ir kad daugiau to nekartotum ;D