101

Re: Kas geriau studijuojant? ar gyventi studentu barake ar nuomot buta?

Renata, 21 parašė:

Barake geriau, nes visu pirma kas liecia mokslus visada gali nueit pas grupioke/a pasiklaust, o be to cia smagu wink O per sesijas tikrai ramu smile


Ir kodėl Jūs vis tą pasiklausimą akcentuojat? Šiais internetinių technologijų laikais viską internetu galima atlikti. Ir gal netgi patikimiau laiškelį dėstytojui suregzt, nei grupiokų klaust... wink

102

Re: Kas geriau studijuojant? ar gyventi studentu barake ar nuomot buta?

idomiai idomiai..manes ir jau kitais metais laukia univeras..ir pati negaliu apsisprest kur gyvent..o gal is vis jei vilniui mokysios tai su tevais gyvent?

103

Re: Kas geriau studijuojant? ar gyventi studentu barake ar nuomot buta?

as gyvenau barake ir visiskai nesigailiu,bet jei pasiryzes mokytis ir tik mokytis eik i buta.O jei esi stiprios valios tai tau barakas netrugdys mokslams.Nes as kai norejau tai mokiausi,kai nenorejau baliavojau.Man patys ispudingiausi ir geriausi metai yra praleisti barake.Ten daug pralieta ir dziaugsmo,ir liudesio,ir pykcio asaru...bet niekada nesigailejau

104

Re: Kas geriau studijuojant? ar gyventi studentu barake ar nuomot buta?

na, mantai, chea neat klausimu but negali... - nieko geriau, uzh bendrabuti ir but negali... - chea - studentavimas, +kartais studijos dar buna, bet jau nuo taves pachio priklauso tik zhinok viena - viska eina suderint wink

105

Re: Kas geriau studijuojant? ar gyventi studentu barake ar nuomot buta?

O as girdejau kad ten baisu... tarokai begioja.. lovos girgzda.. ir seip antisanitarines salygos... as nuomuoju bute kambari...

106

Re: Kas geriau studijuojant? ar gyventi studentu barake ar nuomot buta?

ne studentas negywenes barake;D

107

Re: Kas geriau studijuojant? ar gyventi studentu barake ar nuomot buta?

kas cia skiedzia nera ten jokiu tarakonu, lovos nu kaip ir barake, bet salygos normalios:0

108

Re: Kas geriau studijuojant? ar gyventi studentu barake ar nuomot buta?

jei nori gyvent studentiskai, isgertuves, baliai ir panasiai barakas tavo paslaugom, o jei nori rimtai kibti i mokslus tai nuomokis buta.

109

Re: Kas geriau studijuojant? ar gyventi studentu barake ar nuomot buta?

pirmus metus siulau pagyvent barake patirti studentisko gyvenimo o tada tik nuomotis buta
kaip cia susirasi draugu nes paskui tik  viena kelia tezinosi iki univerkes ir iki buto na dar pakeliu parduotuve.  :::911
o siaip barakas gerai as uz ji ten visko buna ir yra nieko studentams ten gyvenantiems nera neimanoma
:::d08:::243:::138:::138:::833:::607:::d17

110

Re: Kas geriau studijuojant? ar gyventi studentu barake ar nuomot buta?

Mano patarimas tau... Tik i baraka, arba butas be seimininku... Nes pati jau per tris vietas perejau ir vel teko gryzt i baraka, bet db esu laiminga... Papuoliau ant nukriosusiu bobuliu, taj buvo kaleimas...

111

Re: Kas geriau studijuojant? ar gyventi studentu barake ar nuomot buta?

na,dar labai priklauso pas ka papuoli ir kaip issireikalauji sau salygas... pfiu pfiu pfiu man niekada neatsitiko papulti ant kazko lievo...
bet del barako tai 100 %  kad reikia pagyventi,pagaliau ismokt susigyventi ir pritapti kazkaip tarp zmoniu,gyvenime tai labai padeda...:::008

112

Re: Kas geriau studijuojant? ar gyventi studentu barake ar nuomot buta?

del to studentisko gyvenimo grozio... kiekvienas grozi mato savaip, as pvz esu treciam kurse, bet barake nesu gyvenes ir visai del to nesielvartauju smile gana stipriai pajauciau studentiska gyvenima ir kiekviena diena vis ka nors naujo atrandu... aisku, del speru, tai barake greiciau susisaudysi tokiu dalyku, bet tam yra skype, kad parasytum grupiokui, kuris barake gyvena big_smile

113

Re: Kas geriau studijuojant? ar gyventi studentu barake ar nuomot buta?

geriau barake aš gyvenau, linksma ten. bet blogai yra kad reik anksčiau grižti, perdaug netriukšmauti gali pagerti tik per dau netriukšmauti ir nesivaidelianti:::629

114

Re: Kas geriau studijuojant? ar gyventi studentu barake ar nuomot buta?

aisku kad i baraka!!! pati is pradžiu gywenau pas gimines... nieko blogiau nera. jautiesi ne sawo wietoje. po to nuomowausi buta. tai su seimininkais labai blogai sutarem.. o po wienos tusowkes santykiai iswis paslijo big_smile kaimynai skundesi labai big_smile ir dar moket nemazai reikia. o barake niekas labai nesiskundzia big_smile nebrangiai moki big_smile ir jei dar su gerais kambariokais papuoli gywent tai iswis. kaipagywenau is pradziu bute o po to i baraka tai dabar gailiuosi kad iskart nejau gywent i baraka. internetas man 5 lt kainuoja menesiui big_smile o pasimokyt tikrai galima:D kiek tik nori, tam salygos tikrai yra

115

Re: Kas geriau studijuojant? ar gyventi studentu barake ar nuomot buta?

As tik uz baraka... Bute dar visi spesim prisigyvent,o barake tik studentavimo laikais,,,ne uz ka neiskeisciau barako,kodel? Todel kad barake hebra,vien jaunimas,niekas neknisa proto prityldyt muzika ir ppan,cia niekada nebuna liudna,,,tusai,dainos ir t.t. Kas is barako mane puikiai supras :::d04:::630:::927:::818

116

Re: Kas geriau studijuojant? ar gyventi studentu barake ar nuomot buta?

aš irgi už tai,kad kol esi studentas, jei gyveni kitame mieste, tai ir gyvenk studentiškai smile)) kitas reikalas smile)) visi geriausi tūsai, bemiegės naktys, įdomiausi ir juokingiausi kambariokai, keistuoliai kaimynai smile))) naminiai gyvūnėliai smile)) bendrabutyje gyvensi tik tuos 4 metus. bute visą likusį gyvenimą , nebent jau vietos tau nebeliko tam pasakų namelyje arba tau ten per prasta smile))

117

Re: Kas geriau studijuojant? ar gyventi studentu barake ar nuomot buta?

be jokiu abejoniu pradedanciajam studentui- barakas:) jeigu nori mokytis- mitas, jog negalima ...:) as taj pavyzdziui neisivaizduoju kas butu is manes isauge, jeigu negyvenciau barake, db esu treciam kurse, gal jau ir noreciau i buta, bet tik gal..bet barakiniu metu niekad gyvenime neuzmirsiu- auksiniai gyvenimo metai:)

118

Re: Kas geriau studijuojant? ar gyventi studentu barake ar nuomot buta?

butas simta kartu geriau uz bendrabuti:)

119

Re: Kas geriau studijuojant? ar gyventi studentu barake ar nuomot buta?

Geriau nuomotis buta

120

Re: Kas geriau studijuojant? ar gyventi studentu barake ar nuomot buta?

as gyvenau ir barake ir bute ir galiu pasakyt kad jei vel kadanors mokysiuos tai gyvensiu tik barake. ten visokio tipo zmones,linksmybes,gali surast kas darys uz tave namu darbus. kai atsimenu visas isdaigas tai juokas ima,nieko geriau uz baraka nera. beto kas minejo higiena tai galiu pasakyt,kad jei pats prisiziuresi,tai tie tualetai ir bus svarus.BARAKAS VALDO!!!!!!!!!!