141

Re: Kas geriau studijuojant? ar gyventi studentu barake ar nuomot buta?

Dainora, mergaite, ar turi tiek patirties, kad pilnai galetum lyginti nuomojama buta ir gyvenima kambary barake???? :V

142

Re: Kas geriau studijuojant? ar gyventi studentu barake ar nuomot buta?

Sigitukai,berniuk,taip,turiu,nes pati gyvenu bendrabutyje:DP Kodėl taip limpi prie manęs-Super Moment klijų kaip ir nenaudojau:D?

143

Re: Kas geriau studijuojant? ar gyventi studentu barake ar nuomot buta?

Dainora.PABANDYK IR SUZINOSI KAIP FAINA.KAS NEGYVENES BENDRIKE NESISKAITO TIKRU STUDENTU.

144

Re: Kas geriau studijuojant? ar gyventi studentu barake ar nuomot buta?

Nesu buves studentu, bet zinau, kad "biendrike" kapeikas reik moket i menesi... Taip, kad, jei esi taupus zmogeliukas - rinksies "biendrika"... Zinau, ka reiskia gyvent "biendrike"... Bet, istvert galima... Buta nuomotis  - yra kitas dalykas. Jauties laisvai, darai, praktiskai, ka nori, bet ir per kisene "kerta" normaliai... Tai geriau pakentet, nes visvien ne visa gyvenima ten gyvensi... Cia mano nuomone ir patarimas...

145

Re: Kas geriau studijuojant? ar gyventi studentu barake ar nuomot buta?

aisku kad nuomoti buta  , nera kalbu:)

146

Re: Kas geriau studijuojant? ar gyventi studentu barake ar nuomot buta?

ir tas ir tas turi savo privalumu.... asmeniskai man per studijas teko pagyventi ir bendrabutyje (merginu) ir bute... bendrabutyje smagu... vyksta gyvenimas melodramos... myli nemyli, kencia nekencia... ir t.t

147

Re: Kas geriau studijuojant? ar gyventi studentu barake ar nuomot buta?

pati negyvenau barake. bet manau visai ten faina wink ir labai gaila kad neteko sad
tik tenpajusit tikra studentiska gyvenima wink visada linksma, tie kurie is barako geriau susibendrauja, visi vienas kitam padeda wink

148

Re: Kas geriau studijuojant? ar gyventi studentu barake ar nuomot buta?

Rimvydas, 24 parašė:

Nesu buves studentu, bet zinau, kad "biendrike" kapeikas reik moket i menesi... Taip, kad, jei esi taupus zmogeliukas - rinksies "biendrika"... Zinau, ka reiskia gyvent "biendrike"... Bet, istvert galima... Buta nuomotis  - yra kitas dalykas. Jauties laisvai, darai, praktiskai, ka nori, bet ir per kisene "kerta" normaliai... Tai geriau pakentet, nes visvien ne visa gyvenima ten gyvensi... Cia mano nuomone ir patarimas...

kaip tu pasakiai kapeikas moketi...na ir kas..bet uz tas kapeikas taip vis valdytojai budetojai uznervina.. kad kartais pagalvoji kodel cia gyveni... ir ne kiekvienam mazai atrodo 230lt....

149

Re: Kas geriau studijuojant? ar gyventi studentu barake ar nuomot buta?

oho :? as maziau uz kambario nuoma mokejau big_smile

150

Re: Kas geriau studijuojant? ar gyventi studentu barake ar nuomot buta?

geriausia yra gywent barake:) kadangi tada labiausiai pasijaucia studentiskas gywenimas:) viskam rasti laiko ir yra studento dalia smile reikia ir poilsiu (tusu ir pan) ir laiko daryt speroms ar mokytis big_smile nu vnz as uz baraka visu simtu procentu tongue

151

Re: Kas geriau studijuojant? ar gyventi studentu barake ar nuomot buta?

Aš tai už butą-]
nes negalėčiau bendrabutyje ištverti-]
man reikia ir ramybės kartais-]

152

Re: Kas geriau studijuojant? ar gyventi studentu barake ar nuomot buta?

Kristina> ne visada bendrike yra jau toks jovalas..kaip visi isivaisduoja jei gyveni bendrabutyje tai geri ir miegi ir kartais i paskaita nueini..taip nera ... viskas tas pats tik gyvena kambaryje be taves dar zmoniu... ir turi taikytis prie ju... smile ( nors kartais atrodo beviltiska ir dar labai gerai kad gali gauti visokiu speriuku is kitu studentu.. kai tai padaryti sunku kai gyveni bute...

153

Re: Kas geriau studijuojant? ar gyventi studentu barake ar nuomot buta?

Na ka galiu pasakyt is sawo patirties, pragywenau barake 7 metus ir tai buwo mano geriausi gywenimo metaj smile, aisq twarka ir siokios tokios taisykles yra barake, bet taisykles tam ir skirtos kad jas lauzyt. o butas manyciau skirtas Pizonams, atsiskyreliams,... Wienu zodziu jei negywenai barake reiskia studentas nebuwai.

154

Re: Kas geriau studijuojant? ar gyventi studentu barake ar nuomot buta?

Nerijus, 28 parašė:

<...>Wienu zodziu jei negywenai barake reiskia studentas nebuwai.


true true... apskritai, studentiski laikai geri (mm)
nors mano vienas grupiokas visgi pragyveno visus 4 metus bute, nes tevai jam neleido kraustytis i baraka del jo budo (as isivaizduoju, kas ten butu buve, jei jis jame butu pragyvenes ;D ) tai nzn, nemanau, kad jis praleido kazka, ar negavo is to studentisko gyvenimo.. gal visgi nebutina aplinka, kad patirtum tai,ka tau duoda gyvenimas. gal svarbiausia tai,ka tu darai, ir kokie zmones tave supa

155

Re: Kas geriau studijuojant? ar gyventi studentu barake ar nuomot buta?

zodziu, nebutina sitaip erzintis neutral norejau gyvent barake, nesigavo..tai ka?studente nebuvau?? :::921cha!bet jus nepatyret ka reiskia gyvent su seimininkais big_smile tad...lygiosios tongue

156

Re: Kas geriau studijuojant? ar gyventi studentu barake ar nuomot buta?

Ingrida> jokiu lygiuju nematau...seiminkai buna geriau nei aplink esantys zmones kurie apvalia para maisosi apie kojas smile

157

Re: Kas geriau studijuojant? ar gyventi studentu barake ar nuomot buta?

neee, patikek, seimininkes maisos istisas 25 valandas per para big_smile na, nesimaiso, bet mes joms maisomes wink nzn, man netrukdo kiti zmones...as 3 metus istisai beveik visur budavau su savo kambarioke ir nieko smile ek, nostalgija...bet jei tik bus kam proga gyvent barake, tai as uz ji wink

158

Re: Kas geriau studijuojant? ar gyventi studentu barake ar nuomot buta?

nu barakas visada bus juo big_smile

159

Re: Kas geriau studijuojant? ar gyventi studentu barake ar nuomot buta?

Kristina, 19 parašė:

Aš tai už butą-]
nes negalėčiau bendrabutyje ištverti-]
man reikia ir ramybės kartais-]

ramybes gali rast ir bendrabutyje wink aisku, priklauso nuo to kur ir su kuo gyveni. bet is kitos puses, gi ramiai spesi dar prisigyvent :PP dabar yra laikas, kai gali siautet (aisku, nereiketu pamirst atsakomybes), ramiai prisibusi dar visa likusi gyvenima, jei tik noresi smile
as esu uz bendrabuti, pati gyvenu bendrabutyje ir tuo patenkinta smile puse metu gyvenau bute, su kambariokem, tai is pradziu masciau kazi kas bus kai vel grisiu i baraka, bet jauciuos gerai smile ir zmones aplinkui, jei nori gali nueit tiesiog i kita kambari, kad nebutum vienas, kai nori pabendraut, jei tavo kambarioku ner, o bute gyvenant jau reikia kazkur ruostis (ka kartais visi tingim padaryt smile ). be to, kaip jau ir kiti minejo, barake greiciau informacija sklinda, vyksta darbo pasidalijimas, tai galima efektyviai linksmintis ir studijuot, dziaugtis gyvenimu smile viskas priklauso tik nuo taves ka tu pasiimsi :::035

160

Re: Kas geriau studijuojant? ar gyventi studentu barake ar nuomot buta?

Gyvenu barake, nes nuomot butą neleidžia dabartiniai finansai. Baisu, turi prisitaikyt prie kambariokų ir kaimynų, mažai asmeninės laisvės....