41

Re: depiliacija

Deividas, 22 parašė:

seip as uz plauku salinima.. paciam patogiau, beto - nebaisu ranka kilstelt.. smile beje, apie koju depiliavima.. kosmariskas vaizdas buna, kai vaikinas islipa is vandens, o koju vilna nuo vandens i ruozus sulipus, atrodo tarsi kokiom zolem apkibusios kojos.. kosmaras, turiu pasakyt.. hmm

nu jau ko ko bet koju gyvenime nesdepiliuosiu ir man **** kaip jos atrodo tongue

42

Re: depiliacija

Kodel depiliuotis turi merginos ir kojas ir pazastis ir bikini sriti? kodel vaikinai negali nusidepiliuoti bent pazastu? Baisu net ziureti i ilgus plaukus kysojancius is ju...brr... hmm Merginos depiliuojasi kad tik itiktu vaikinams,o kodel vaikinai negali pasistenkti del merginu? Kuo maziau plauku,tuo paciam geriau smile big_smile

43

Re: depiliacija

o kas butu, kaj vaikinas isliptu is vandens, ir jo kojos butu nudepiliuotos, ka jus apie toki pasakytut? as tai uz vyru naturaluma;) apie pazastis sutinku, apie visa kita, tegu lieka kajp yra:)

44

Re: depiliacija

jo jo...islipa is vandens ir kojos net blizga...;D;D;D;D;D;D;D;D

45

Re: depiliacija

as irgi uz tai, kad pazastys turi buti depiliuojamos, o visa kita gali likt kaip yra smile

46

Re: depiliacija

jop pazastis tai ir as skutu bet ne depiliuoju big_smile nes pravalas kai uzsidedi maikute be rankoviu o is pazastu plaukai styro big_smile

47

Re: depiliacija

o as maniau, kad ir skutimas tai depiliacija....

48

Re: depiliacija

gal nezinau ce jum geriau zinoti big_smile

49

Re: depiliacija

na mano manymu, tej pas panele, turi buti visos vietos nuskurtos nudepiliuotos ir t.t. visos ishskyrus galva....
tej va....
man pvz butu shlykshtu myletis su kokia nors APAUGUSIAS VIETAS TURINCIA PANELE.... tongue

50

Re: depiliacija

o dieve dieve...tai dar ir nuo ranku plaukelius salint reikia?!;D

51

Re: depiliacija

Raminta, 13 parašė:

o dieve dieve...tai dar ir nuo ranku plaukelius salint reikia?!;D

niu ant ranku tej **** tegul buna... smile:::246

52

Re: depiliacija

nu jo kai mergina tai visa  be plaukelu turi but.. o jau kai vaikinas tai apzeles.. Ot lygybe..

53

Re: depiliacija

nu tai va!cia tipo plaukuotumas-vyriskumas.

54

Re: depiliacija

Gina, 22 parašė:

nu jo kai mergina tai be plaukelio turi but o kai vaikinas tai apzeles.. Ot Lygybe!

kodel apzeles? wink ne visiems zelia ;D ;D ;D bent jau krutine wink

55

Re: depiliacija

vyrai varykit! kuo maziau plaukeliu, tuo geriau big_smile

56

Re: depiliacija

jo cia visi rase,kad taip dievo duota ir vyrai plaukuotesni ir taip vyriska....tai moterims irgi taip dievas dave....gal maziau bet dave...tai gal ir mums nieko nedaryt?taip naturaliai....kaip is gamtos....:=)...aisku as nasakau kad vyrai tu ri depiliuotis kojas, krutine ar pan....bet pazastis tai BUTINAI....nes jos ne tik kad neisvaizdziai atrodo,o tiksliau pasakius slyksciai,bet ir kvapas daug blogesnis...netikit vaikinai?pabandykit...o be to kaip jums patiems ten vasara su tais krumais sekasi?jokio diskomforto?:)

57

Re: depiliacija

viskas kas naturalu yra komfortas wink kai zmogus prikisa savo pirstus tada daznai jau gaunasi diskomfortas big_smile big_smile big_smile

58

Re: depiliacija

Egidijus, 24 parašė:

viskas kas naturalu yra komfortas wink kai zmogus prikisa savo pirstus tada daznai jau gaunasi diskomfortas big_smile big_smile big_smile

o Kaip pvz jus tada naudojates piestukiniu ar rutuliniu pazastu dezodorantu jei ten miskas zelia?jei taip naturalu tai gal tada ir moterys tada su kojom plaukuotom ir nesutvarkytom pazastim vaiksto...ka jus i tai?turbut nelb zavi....bet gi naturalu....gamta taip sutvarke
big_smile

59

Re: depiliacija

Kam to reikia o jeigu aš užsidėsiu seksualią suknelę o ten miškas? nu jau ne aš save prižiuriu netgi kojom naudoju gaiviklį

60

Re: depiliacija

tai va kad mes merginos visai kitaip mastome ir norim but patrauklios ir higieniskos...o vaikinams tai dzin.....juk naturalu...