101

Re: depiliacija

O man patinka apsiskute vyrai,kurie save priziuri:)  siaip laikais neprestizas vaikscioti apaugusiam:)))  lygiai taip pat,kaip ir vyrai nori,kad moteris butu svelnute:)p

102

Re: depiliacija

pritariu boženai

103

Re: depiliacija

idomu kaip atrodytu depiliuota bezdzione,juk yra vyru apaugusiu plaukais negi ji visa depiliuoti,man patinka apzele barzda,ka tada daryti,skonio reikalas:::402

104

Re: depiliacija

tie vyrai kurie nesitvarko bent jau pazastu bikini ir barzdos tai yra neestetiska ir saves neprieziura tikras vyras turi taip pat kaip moterys save priziureti ir depiliuotis kuna ypac tie kurie sportuoja tai ir kojas turi depiliuoti del higienos prakaito ir panasiai

105

Re: depiliacija

Pritariu bozenai;)

106

Re: depiliacija

Skutam skutam dirbam dirbam   big_smile big_smile tongue tongue

107

Re: depiliacija

Mano manymu kiekvienas tvarkingas vyras turi save prisižiūrėti tiek pat kiek ir moteris. Apie ką kalba eina ,jau patys suprantat.

108 (redagavo Tomas, 36 2011-11-23 09:18)

Re: depiliacija

klausykis zmones, atsiprasant ne **** proto smile moteru gauruotu nebuna, o vyru buna kuriem plaukai neauga, ir kuriem auga visur, tai nejau visa siulai depiliuot? galva galvokit o ne apie estetika svaikit. Ar jums atrodytu estetiskiau jei visas vyras gauruotas, o tose vietose baltos saleles?? teisinga mintis auksciau buvo - idomu kaip atrodo depiliuota bezdzione big_smile

109

Re: depiliacija

vyrai tik nedepiliuokit savo graziu plaukuotu kunu,na tik maza vietele galima truputi,vyras plaukuotas,tai grazu:::402

110

Re: depiliacija

Sveiki,
siūlau išbandyti efektyviausią ilgalaikės depiliacijos būdą- elektroepiliaciją. Elektroepiliacija- vienintelis būdas pasaulyje pašalinti nepagaidaujamus plaukus visam gyvenimui. Šios procedūros rezultatu galėsite džiaugtis visą gyvenimą, o ir džiaugsitės ne viena, nes jūsų antrajai pusei tai irgi patiks. Tik pagalvokit. visą gyvenimą jums nebereiks skusti plaukų, oda bus švelni ir lygi, prieš kur nors einant jums nereiks bėgti į vonią ir gaišti ten brangaus laiko bandant susitvarkyti. Siūlau visiems išbandyti šią nuostabią procedūrą ir džiaugtis jos rezultatais visą gyvenimą. Daugiau info elektroepiliacija.lt  Maloniai Jūsų laukiame smile

111

Re: depiliacija

Dieve mano, juokas ima skaitant big_smile Tiesiog persasi viena vienintele isvada, kad musu tautieciai dar tam pakankamai nesubrende, nors jau toli grazu ne bezdzionu laikais gyvenam, bet matyt ne visiems tai daeina... Estetika, saves priziurejimas ir net galu gale patogumas neturi visiskai nieko bendra su gejais... big_smile

112

Re: depiliacija

O kitaip tariant, skustis ar neskustit kas ka norit skonio ir gedos reikalas wink