101

Re: ar ryztumetes savizudybei?

shiaip aktuoali man shtia tema xD

102

Re: ar ryztumetes savizudybei?

Vilhelmina, 27 parašė:

savizudziai yra garbetroskos ir savanaudziai,apie kitus negalvojancios asmenybes.jiem nerupi,kad tuo iskaudina artimus zmones.savizudybe nera problemu sprendimas.nusizudydamas zmogus tas problemas nusinesa su savimi ir jas sprendzia ten kur iseina.....

garbetroskos? ;]
kuris savizudis savo poelgiu susilauke garbes? ar pasekeju?
primena viena is pagalbos numeriu lankstinuku.

103

Re: ar ryztumetes savizudybei?

kartaijs kaij labaij uzknisa juk manau dauguma pagalwoja kaijp pasilengwinti sau gywenima.tik wat....paskuij gywenimo nesugrazisi ir nezinosi ar butu buwe geriau ar blogiau toliau gywenti.gal todel dauguma ryztasi sawizudybei

104

Re: ar ryztumetes savizudybei?

as ryzciaus zudytis nes nera prasmes gywenti!!Man lb daznaj tokios mintys sukasi galwoje...http://forumas.ieskok.lt/imgload/1208

105

Re: ar ryztumetes savizudybei?

SAULE;KODEL TAU NERA PRASMES GYVENTI?JUK TU TOKIA JAUNA,IR TAU VISKAS DAR PRIESAKY

106

Re: ar ryztumetes savizudybei?

Saulė, 13 parašė:

as ryzciaus zudytis nes nera prasmes gywenti!!Man lb daznaj tokios mintys sukasi galwoje...http://forumas.ieskok.lt/imgload/1208


ojojoj mažute,kodėl tu nepagalvoji apie kitus?o kaip tėvai?draugai?tau jų negaila?

107

Re: ar ryztumetes savizudybei?

visi mano draugai ir pazhystami yra ske kad nori zhudytis...ir ash td jiem bandau aishkinti kad che yra tik toks pauuglishkas laikotarpis kury lbj daug kas pereina....ash nesakau kad noriu zhudytis bet ash kartais pasipjaustau ranka...
shiaip ishorinis skausmas numusha vidiny...ir viena kart buvau lbj ishsigandus kad krauja uzhsikrechiau,bet achiu Dievuj ne...tai ir tolaiu varau big_smile

108

Re: ar ryztumetes savizudybei?

  niu jop :? kas ce trenktu savizudziu burelis big_smile aa jaunyste tiek proto kaip pas vista big_smile del to ir kyla visokios durnos mintis big_smile Jurgita, 14 kartais pjaustaisi venas tai gal da pabandyk laisva kritima is penkto auksto ant galvos big_smile

109

Re: ar ryztumetes savizudybei?

zudytis gali tik tas kas neturi valios o jei jos neturi reikia kazkokios pagalbos

110

Re: ar ryztumetes savizudybei?

kur gi ne pagalba-nusizudymas

111

Re: ar ryztumetes savizudybei?

Alina, 22 parašė:

zudytis gali tik tas kas neturi valios o jei jos neturi reikia kazkokios pagalbos


niu niu zudytis ir dauk valios reik big_smile ka juk ne taip lengva nusigalabiti ce tau ne du pirstus apmyst big_smile

112

Re: ar ryztumetes savizudybei?

Saulius, 24 parašė:

  niu jop :? kas ce trenktu savizudziu burelis big_smile aa jaunyste tiek proto kaip pas vista big_smile del to ir kyla visokios durnos mintis big_smile Jurgita, 14 kartais pjaustaisi venas tai gal da pabandyk laisva kritima is penkto auksto ant galvos big_smile

ne..man pakanka kol kas ir nuo taburetes ;D

113

Re: ar ryztumetes savizudybei?


niu niu zudytis ir dauk valios reik big_smile ka juk ne taip lengva nusigalabiti ce tau ne du pirstus apmyst big_smile[/quote]

jei tai butu sudetinga tai nebutu tiek daug savizudziu

114

Re: ar ryztumetes savizudybei?

grinai big_smile ;D ;D

115

Re: ar ryztumetes savizudybei?

lietuvoj daugiau zmogzudysciu nei savizudybiu.. tik pripaiso ir paskelbia kad tai savizudybe buvo smile
pvz jei man kox genys nepatiktu, pasiimu pora draugu, nemusdami nunesame y darzine ar dar kur ir pakariame, ir visi galvotu kad tai savizudybe... smile

116

Re: ar ryztumetes savizudybei?

Alina, 22 parašė:


niu niu zudytis ir dauk valios reik big_smile ka juk ne taip lengva nusigalabiti ce tau ne du pirstus apmyst big_smile

jei tai butu sudetinga tai nebutu tiek daug savizudziu



jei nebutu sudetinga tai isigalabitu ir daug daugiau zmogeliu gyvenimu nusivylusiu big_smile juk kaikurie neisdrysta ar nepasirysta tam zinksniui is baimes , nezinios kas toliau lauke big_smile o kur tu savizudziu tiek dauk randi big_smile gal koki bureli sukurus zudykimes kartu tik be manes big_smile