21

Re: Ar galima isgyventi be sio malonumo..?

zinot is ko galima susilaikancius vyrus pazint??

is plaukuotu delnu;D

22

Re: Ar galima isgyventi be sio malonumo..?

Mantas, 18 parašė:

zinok imanoma zmogau

na nebijok prisipazinti wink nera tai gedinga big_smile
visi per ta praejome wink big_smile

23

Re: Ar galima isgyventi be sio malonumo..?

nekalbek Egidijus uz visus, as savo "dicki" nesu rankom palietes, gink Dieve;D;D

24

Re: Ar galima isgyventi be sio malonumo..?

galima isgyventi ir be masturbacijos, jug ne visi tokie kausai kaip tu galvoji ir smauko sau!!!
man ir nesenai 18 suejo ir as nekaltas, nedarysiu to tol kol nesutiksiu tokio zmogaus su kurio nugyvensiu visa gyvenima.. nes mano zmona bus mano vienintele!
(daba galit varyti jau ant manes) wink

25

Re: Ar galima isgyventi be sio malonumo..?

pritariu

26

Re: Ar galima isgyventi be sio malonumo..?

Evaldas, 18 parašė:

galima isgyventi ir be masturbacijos, jug ne visi tokie kausai kaip tu galvoji ir smauko sau!!!
man ir nesenai 18 suejo ir as nekaltas, nedarysiu to tol kol nesutiksiu tokio zmogaus su kurio nugyvensiu visa gyvenima.. nes mano zmona bus mano vienintele!
(daba galit varyti jau ant manes) wink

Nevarysiu, bet tik pagalvojau apie tave su uzuojauta..Nes manau labai daug ka gyvenime prarandi su tokiu mastymu..

27

Re: Ar galima isgyventi be sio malonumo..?

ir ka jis praranda? kaip sakoma ateis laikas gims ir vaikas

28

Re: Ar galima isgyventi be sio malonumo..?

zinot skaistuoliai, gailesites ir dar kaip, sakai vienos uzteks?da tu kitu nebandes taip i kaire pasuksi kad zmona ta taves ir nebepamatys...
beje kiek suprantu cia reklama sau darotes pries panas, ne?vienintele, tik su zmona, ta zmona tik viena bus gyvenime, tokias pasakas galite tik darzelinukems sekti, vyresnems skaistuliu ir tu kur be muilo i uzpakali lenda nereikia, joms normaliu vyru reikia, kad zinotu ka lovoje veikti!

29

Re: Ar galima isgyventi be sio malonumo..?

nieks cia nenusistate pries mergas,bet jei dar nekaltas tai ka daryt? isprievartaut ir poto i zona sest?

30

Re: Ar galima isgyventi be sio malonumo..?

kaip tu cia keistai mastai... nereikia prievartaut nieko. nugirdai.. big_smile:D ne ne, juokauju. daugiau ryzto, drasos ir nera taip sunku kaip atrodo smile ir is tiesu.. laukti tos vieninteles zmonos nemadinga. jei jus busit nesuderinami lovoj ir tai suzinosit tik po vestuviu.. kas tada ? skyrybos ar gyvenimas be sekso, arba vaikstant i kaire ir desine. ir siaip, net jei jau manysit, kad ta yra TOJI, toli grazu, praeis keli metai, ir issiskirsit. o tada galvosi, po velniu, tiek metu netekau tokio malonumo smile lauzk mergas kol jaunas big_smile

31

Re: Ar galima isgyventi be sio malonumo..?

tai va jums planas iki metu galo paturet kokias bent tris, o per sekancius metus prisivyt kitus:):):)

32

Re: Ar galima isgyventi be sio malonumo..?

Teresė, 18 parašė:

ka cia nusisnekat.. smile

kas tau negerai mergyt ?

33

Re: Ar galima isgyventi be sio malonumo..?

koks tikslas is susilaikymo? Jai yra tai galit gyventi ir be to, jai nera tai kam dar diskutuot?

34

Re: Ar galima isgyventi be sio malonumo..?

aj krc..

35

Re: Ar galima isgyventi be sio malonumo..?

planus reikia butinai vykdyt;D

36

Re: Ar galima isgyventi be sio malonumo..?

Andrius, 25 parašė:

zinot skaistuoliai, gailesites ir dar kaip, sakai vienos uzteks?da tu kitu nebandes taip i kaire pasuksi kad zmona ta taves ir nebepamatys...
beje kiek suprantu cia reklama sau darotes pries panas, ne?vienintele, tik su zmona, ta zmona tik viena bus gyvenime, tokias pasakas galite tik darzelinukems sekti, vyresnems skaistuliu ir tu kur be muilo i uzpakali lenda nereikia, joms normaliu vyru reikia, kad zinotu ka lovoje veikti!

kokia dar reklama.. as turiu panike ir man jokiu kitu nereikia.. beje musu mastymas su ja  lygiai toks pat..

37

Re: Ar galima isgyventi be sio malonumo..?

galima gyvent jei nezinai kas tai yra big_smile~:D~:D~:D~:D~:D:D:D

38

Re: Ar galima isgyventi be sio malonumo..?

Laura, 13 parašė:

galima gyvent jei nezinai kas tai yra big_smile~:D~:D~:D~:D~:D:D:D


o kai suzinosi ka tada darysi? ;D ;D ;D ;D

39

Re: Ar galima isgyventi be sio malonumo..?

jo, geriau ir nesuzinokit, kas nezinot ;D
nes karta paragavus, sunku susilaikyt sekancius kartus.. wink nu imanoma ir be jo gyventi menesi, du..bet aisku su seksu geriau :-]

40

Re: Ar galima isgyventi be sio malonumo..?

Na kury laika jau gyvenu be sekso ir nieko isgyvenu. Jaigu nera Tos merginos ar moters taigi nepulsi ant pirmos paitaikiusios