41

Re: Ar galima isgyventi be sio malonumo..?

Vaida, 18 parašė:

jo, geriau ir nesuzinokit, kas nezinot ;D
nes karta paragavus, sunku susilaikyt sekancius kartus.. wink nu imanoma ir be jo gyventi menesi, du..bet aisku su seksu geriau :-]

pritariu, sunku be jo, bet pakenteti galima... savaite pvz:p po to jau rankos pradeda drebeti po 2 savaiciu kojos dreba...

42

Re: Ar galima isgyventi be sio malonumo..?

galima ir daugiau pakenteti, bet ar verta :V big_smile

43

Re: Ar galima isgyventi be sio malonumo..?

TIKRAI GALIMA

44

Re: Ar galima isgyventi be sio malonumo..?

del merginos galima kentet...kitaip nz ar reikia

45

Re: Ar galima isgyventi be sio malonumo..?

bet kiek ilgai del tos merginos kentesi? wink metus, du? siais laikais kazi ar kas nors bekencia iki vedybu :V visi paragauja anksciau to deserto wink big_smile

46

Re: Ar galima isgyventi be sio malonumo..?

galima pakentet tik vienu atveju.. jei pakentet reikia. pvz:nori likt istikimas savo draugei/ui,bet jei esi laisvas, tai tikrai negalima be to kentet,savo gyvenimo neiisivaizdoju be sexo,negaliu ir nenoriu be to,stengios tobulet ir but geriausiu smile nes tai yra nuostabeusias dalykas israstas zmoniu, nevartojant sentetiniu medziagu tongue ir dar, daug kur yra parasyta kad: zmones kurie mylisi bent karta i dvi dienas vieleu sensta,ylgeu gyvena, ir buna sveikesni.:)
P.S. mylekites ir bukit amzinai jauni smile

47

Re: Ar galima isgyventi be sio malonumo..?

mylekites ir stiprinkite savo imuniteta wink

48

Re: Ar galima isgyventi be sio malonumo..?

na nezinau zmogeliukai, kad seksas geras dalykas tai yra faktas, bet kai tai tampa manija, patikekit, jau tampa nebejuokinga...teisybe ilgiau nepasimylejus buna irzlumo, taip, bet jei pamyli negerai jei moteris lieka nepasitenkinusi, tada dvigubai blogiau, o retas moka patenkint moteri gerai, ne visi ir nori, vyrams labiau budinga greitukai, jie nori tik ikisti o kad yra ir kitokiu budu pasimyleti...neranda arba nenori rasti, gerai kad man su vyrais pasiseke...
o kad moteru apetitas pakyla po 30 metu tai faktas, bent jau apie save ta pasakyti galiu...vyrukai nepersistenkit, juk su merginom duotis gerai, bet nesakykit, kad zmonos nenoretumet skaiscios, juk pradaryta skardine visi laizo, Merginos nepasiduokit mados audrai, islaikykit tai kas yra pas jus graziausio ir svento.as savo skaistybe islaikiau iki 21 ir nesigailiu, ja ateme mano vyras, ir mes 11 metu santuikoje, turim tris nuostabius vaikus, ir normalu grazu seksualini gyvenima. auginu dvi dukras ir patikekit, tikrai nenoreciau kad jos sekso paragautu 15 ar dar jaunesnes...tai nesveika jaunam nebrandziam protui, ir is tiesu, karta paragavus sustoti yra be gaaalo sunku...

49

Re: Ar galima isgyventi be sio malonumo..?

kaip sako mano patirtis,be sexo labai nekas..

50

Re: Ar galima isgyventi be sio malonumo..?

kas duota tuom naudojamasi...

51

Re: Ar galima isgyventi be sio malonumo..?

girdejau,kad pirmi kartai buna niekokie.tai tiesa ar ne?

52

Re: Ar galima isgyventi be sio malonumo..?

Mantas, 18 parašė:

girdejau,kad pirmi kartai buna niekokie.tai tiesa ar ne?

Cia kiekvienam individualiai zinok..vieniem vienaip kitiem kitaip.Va pvz man buvo viskas ciki, nes paeme merga patyrus normaliai ir "padare"..Delto viskas buvo ok ir jokiu nesklandumu..Del to ir visiem pirma karta siulau pasirinkti patyrusia pana..O panom patyrusi..:D

53

Re: Ar galima isgyventi be sio malonumo..?

bet ir nemiegoti......... nesinori

54

Re: Ar galima isgyventi be sio malonumo..?

Gytė, 32 parašė:

na nezinau zmogeliukai, kad seksas geras dalykas tai yra faktas, bet kai tai tampa manija, patikekit, jau tampa nebejuokinga...teisybe ilgiau nepasimylejus buna irzlumo, taip, bet jei pamyli negerai jei moteris lieka nepasitenkinusi, tada dvigubai blogiau, o retas moka patenkint moteri gerai, ne visi ir nori, vyrams labiau budinga greitukai, jie nori tik ikisti o kad yra ir kitokiu budu pasimyleti...neranda arba nenori rasti, gerai kad man su vyrais pasiseke...
o kad moteru apetitas pakyla po 30 metu tai faktas, bent jau apie save ta pasakyti galiu...vyrukai nepersistenkit, juk su merginom duotis gerai, bet nesakykit, kad zmonos nenoretumet skaiscios, juk pradaryta skardine visi laizo, Merginos nepasiduokit mados audrai, islaikykit tai kas yra pas jus graziausio ir svento.as savo skaistybe islaikiau iki 21 ir nesigailiu, ja ateme mano vyras, ir mes 11 metu santuikoje, turim tris nuostabius vaikus, ir normalu grazu seksualini gyvenima. auginu dvi dukras ir patikekit, tikrai nenoreciau kad jos sekso paragautu 15 ar dar jaunesnes...tai nesveika jaunam nebrandziam protui, ir is tiesu, karta paragavus sustoti yra be gaaalo sunku...

na eilini karta isitikinau, kad moteris tam paciam sakinyje sugeba pati sau papriestarauti wink big_smile

pirma pasakyta fraze: man su vyrais pasiseke wink

o paskui seka: as savo skaistybe islaikiau iki 21 ir nesigailiu, ja ateme mano vyras wink

galimi du varijantai big_smile arba moteris meluoja, kad vyras jai buvo pirmas ir paskutinis arba ji neistikima savo vyrui wink big_smile big_smile big_smile

55

Re: Ar galima isgyventi be sio malonumo..?

Egidijus, 24 parašė:
Gytė, 32 parašė:

na nezinau zmogeliukai, kad seksas geras dalykas tai yra faktas, bet kai tai tampa manija, patikekit, jau tampa nebejuokinga...teisybe ilgiau nepasimylejus buna irzlumo, taip, bet jei pamyli negerai jei moteris lieka nepasitenkinusi, tada dvigubai blogiau, o retas moka patenkint moteri gerai, ne visi ir nori, vyrams labiau budinga greitukai, jie nori tik ikisti o kad yra ir kitokiu budu pasimyleti...neranda arba nenori rasti, gerai kad man su vyrais pasiseke...
o kad moteru apetitas pakyla po 30 metu tai faktas, bent jau apie save ta pasakyti galiu...vyrukai nepersistenkit, juk su merginom duotis gerai, bet nesakykit, kad zmonos nenoretumet skaiscios, juk pradaryta skardine visi laizo, Merginos nepasiduokit mados audrai, islaikykit tai kas yra pas jus graziausio ir svento.as savo skaistybe islaikiau iki 21 ir nesigailiu, ja ateme mano vyras, ir mes 11 metu santuikoje, turim tris nuostabius vaikus, ir normalu grazu seksualini gyvenima. auginu dvi dukras ir patikekit, tikrai nenoreciau kad jos sekso paragautu 15 ar dar jaunesnes...tai nesveika jaunam nebrandziam protui, ir is tiesu, karta paragavus sustoti yra be gaaalo sunku...

na eilini karta isitikinau, kad moteris tam paciam sakinyje sugeba pati sau papriestarauti wink big_smile

pirma pasakyta fraze: man su vyrais pasiseke wink

o paskui seka: as savo skaistybe islaikiau iki 21 ir nesigailiu, ja ateme mano vyras wink

galimi du varijantai big_smile arba moteris meluoja, kad vyras jai buvo pirmas ir paskutinis arba ji neistikima savo vyrui wink big_smile big_smile big_smile

gaila kad viska suposlinai... bet tu teisus ,kaskas cia necista...:D vargu ar noreciau nekaltos zmonos,manyciau jai vistiek butu smalsu .. o kaip kiti?....o gal kiti geresni?... ir savaime aisku isbandytu.... o paskui tektu akmenais gatvei uzmetit :DDDD nekokia kancovke, nzn iki 21 but nekalta gal dar normalu bet  yra zmoniu kurie ir 30 dar skaistus,o kai pabandis gailesis kad tiek laiko praleido veltui kada galejo dziaugtis savo jauno kuno malonumais... bet... smile

56

Re: Ar galima isgyventi be sio malonumo..?

na viskas imanoma, bet...
sexas tai vienas ish pirminiu poreikiu kaip ir maistas. Pameginkite maisto nevalgyti smile na ir kaip? ar viskas gerai? nemanau kad gerai butu

O piknaudzhiavimas seksu lygiai tas pats kas maistu, daug valgykite maisto smile kas bus? zhinote patys atsakyma smile nereikalingi kilogramai, kaip ir sekse, nereikalingos problemos tiek fizines, tiek psichologines.

Viskas kas yra, yra gerai, tik priklauso kaip tai naudojama, kokiam tikslui ir kokiu pasekmiu laukiama smile Nors apie pastarasias nedaug kas galvoja wink

Kiek pastebejau visi zhmones yra savo iprochiu ir noru vergai ir jie pasiduoda tai vergijai labai noriai smile tik poto kai pabosta apsidairo ir apsizhvalgo smile kyla klausimas jiem "Kur as?" tada sukilimas prasideda ...
Nors zhmones megsta kankintis wink

Nu kazhkaip as ce i shona nukrypau wink

Jei seksas trugdo gyventi atsisakyk, jei ne nerko ishsizhadeti smile

57

Re: Ar galima isgyventi be sio malonumo..?

Evaldas, 18 parašė:

galima isgyventi ir be masturbacijos, jug ne visi tokie kausai kaip tu galvoji ir smauko sau!!!
man ir nesenai 18 suejo ir as nekaltas, nedarysiu to tol kol nesutiksiu tokio zmogaus su kurio nugyvensiu visa gyvenima.. nes mano zmona bus mano vienintele!
(daba galit varyti jau ant manes) wink

Dieve mano! Kaip dziaugiuosi ta isgirdusi!

:-D Kad tik daugiau tokiu vyru siais laikais!

58

Re: Ar galima isgyventi be sio malonumo..?

Elita, 20 parašė:
Evaldas, 18 parašė:

galima isgyventi ir be masturbacijos, jug ne visi tokie kausai kaip tu galvoji ir smauko sau!!!
man ir nesenai 18 suejo ir as nekaltas, nedarysiu to tol kol nesutiksiu tokio zmogaus su kurio nugyvensiu visa gyvenima.. nes mano zmona bus mano vienintele!
(daba galit varyti jau ant manes) wink

Dieve mano! Kaip dziaugiuosi ta isgirdusi!

:-D Kad tik daugiau tokiu vyru siais laikais!

susitinka du tokie nekaltuoliai ir kabina gandralizdzius ant kiekvieno kampo laukdami kol gandras atskris ;D

59

Re: Ar galima isgyventi be sio malonumo..?

Sergejus, 25 parašė:
Egidijus, 24 parašė:
Gytė, 32 parašė:

na nezinau zmogeliukai, kad seksas geras dalykas tai yra faktas, bet kai tai tampa manija, patikekit, jau tampa nebejuokinga...teisybe ilgiau nepasimylejus buna irzlumo, taip, bet jei pamyli negerai jei moteris lieka nepasitenkinusi, tada dvigubai blogiau, o retas moka patenkint moteri gerai, ne visi ir nori, vyrams labiau budinga greitukai, jie nori tik ikisti o kad yra ir kitokiu budu pasimyleti...neranda arba nenori rasti, gerai kad man su vyrais pasiseke...
o kad moteru apetitas pakyla po 30 metu tai faktas, bent jau apie save ta pasakyti galiu...vyrukai nepersistenkit, juk su merginom duotis gerai, bet nesakykit, kad zmonos nenoretumet skaiscios, juk pradaryta skardine visi laizo, Merginos nepasiduokit mados audrai, islaikykit tai kas yra pas jus graziausio ir svento.as savo skaistybe islaikiau iki 21 ir nesigailiu, ja ateme mano vyras, ir mes 11 metu santuikoje, turim tris nuostabius vaikus, ir normalu grazu seksualini gyvenima. auginu dvi dukras ir patikekit, tikrai nenoreciau kad jos sekso paragautu 15 ar dar jaunesnes...tai nesveika jaunam nebrandziam protui, ir is tiesu, karta paragavus sustoti yra be gaaalo sunku...

na eilini karta isitikinau, kad moteris tam paciam sakinyje sugeba pati sau papriestarauti wink big_smile

pirma pasakyta fraze: man su vyrais pasiseke wink

o paskui seka: as savo skaistybe islaikiau iki 21 ir nesigailiu, ja ateme mano vyras wink

galimi du varijantai big_smile arba moteris meluoja, kad vyras jai buvo pirmas ir paskutinis arba ji neistikima savo vyrui wink big_smile big_smile big_smile

gaila kad viska suposlinai... bet tu teisus ,kaskas cia necista...:D vargu ar noreciau nekaltos zmonos,manyciau jai vistiek butu smalsu .. o kaip kiti?....o gal kiti geresni?... ir savaime aisku isbandytu.... o paskui tektu akmenais gatvei uzmetit :DDDD nekokia kancovke, nzn iki 21 but nekalta gal dar normalu bet  yra zmoniu kurie ir 30 dar skaistus,o kai pabandis gailesis kad tiek laiko praleido veltui kada galejo dziaugtis savo jauno kuno malonumais... bet... smile

"o kaip kiti? o gal kiti geresni?" Hmmm... O Tu nepagalvojai, kad butent ta, kuri turejo ne viena vyra savo gyvenime ir paskui taps tavo zmona galvos: "O Rolandas buvo geresnis. O Robke mokejo ta ir ana. O Andrius..." Ir tokios labiau noretum negu nekaltos?! Nesamone!!!

60

Re: Ar galima isgyventi be sio malonumo..?

elita , tu partnery gyveni vertini pagal tai koks jis buvo\yra lovoj ?
aplamai kokia tavo patirtis sioj sriti ?