61

Re: Kokią automobilio spalvą Jūs rinktumetės?

sidabrine, juoda ,raudona wink:::231

62

Re: Kokią automobilio spalvą Jūs rinktumetės?

Vot butent tik GELTONA !!!!! Jei kas zino ka reiskia ,tai as toks butent zmogutis !!! smile tongue  Vot teip vat mes gyvenam siam Pasauly smile) tongue tongue tongue

63

Re: Kokią automobilio spalvą Jūs rinktumetės?

Irmis, 31 parašė:

Vot butent tik GELTONA !!!!! Jei kas zino ka reiskia ,tai as toks butent zmogutis !!! smile tongue  Vot teip vat mes gyvenam siam Pasauly smile) tongue tongue tongue

Ir tuo metu pastave groja ta daina Delfinu berods..."geltonas miestas, geltoni zmones.." ir t.t.. Ka rukai? big_smile

64

Re: Kokią automobilio spalvą Jūs rinktumetės?

As tai juoda :::627:::607:::608:::822

65

Re: Kokią automobilio spalvą Jūs rinktumetės?

Taip ir supratau,kad nesupras manes toks pvz Tomas smile tongue  bet man nusispjaut kas ka sako siais laikais ;D ;P  vot teip mes darom,ir kas liecia vot butent ta GELTONA mylima spalvyte siam pasauly smile big_smile  Nu ir kokia toliau kritika is Tomo smile tongue

66

Re: Kokią automobilio spalvą Jūs rinktumetės?

ryski spalva ant auto man asocijuojasi su tuom, kad zmogui yra demesio trukumas big_smile

67

Re: Kokią automobilio spalvą Jūs rinktumetės?

Trukymo demesio man tikrai nera!!!!! Daugiau skaityk laikrasciukus zmogau big_smile tongue tongue  ir zinosi ka reiskia kiekviena spalva nesikeikiant bliamba tongue tongue tongue tongue tongue  Ateina cia visokie ir jiems tik kritika terupi supi ... Pasauly  tongue tongue  AS nesinervuoju,tik jau nusibodo girdeti tokius kaip jus ............................................................. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tongue tongue

68

Re: Kokią automobilio spalvą Jūs rinktumetės?

Spalva - tai labai platus rodyklis, kuris stipriai priklauso nuo daugelis faktoriu. Yra tam tikru steriotipu, kurie GALI rodyti tam tikru pozymiu, zmogaus bruozu, taciau reikia ziureti kartu su kitais rodikliais. Vien "sausa" spalva - labai jau nepatikimas dalykas. Kai cia kalbejo apie asociacija - tai toks dalykas labiau tinka paciam autoriui. Jei jam kyla tokia asociacija - tai yra tikimybe, jog, kai jam pritruks demesio, jis pasirinks ryskesne spalva. taciau, tai visiskai nereiskia, kad ir kitiems tai tinka. Spalvos ryskumas gali rodyti ir pakelta nuotaika, ir depresija (kaip zmogaus apsaugos mechanizmas...t.y. kai jis pasamoningai pasirenka ryskesne spalva, t.y. ta spalva, kuri jo busenai nebudinga...tai elementari saviapgaule)...zodziu, cia galima kalbeti ilgai ir nuobodziai. esme tame, kad spalva - per menkas rodiklis, kad butu toks jau vertingas, kaip dabar madinga manyti :::001
bent jau as taip manai :::001

69

Re: Kokią automobilio spalvą Jūs rinktumetės?

juoda.raudona.tamsiai melyna

70

Re: Kokią automobilio spalvą Jūs rinktumetės?

as neseniai persidaziau masina,tai pasirinkau dar juodesne,buvo diamontswarcz,o dabar yra cosmoswarcz (tikiuosi be klaidu parasiau)

71

Re: Kokią automobilio spalvą Jūs rinktumetės?

geltona arba salotine :::858:::959

72

Re: Kokią automobilio spalvą Jūs rinktumetės?

Tik pilka

73

Re: Kokią automobilio spalvą Jūs rinktumetės?

belenkokia tik ne ryski

74

Re: Kokią automobilio spalvą Jūs rinktumetės?

Tamsiai violetine .Šiaip bet kokios spalvos gražios  jei tamsios .Išskyrus balta .Balta tinka Italijai ir visoms valstybėms kurios yra šiltame regione .

75 (redagavo Deividas, 27 2011-05-01 15:40)

Re: Kokią automobilio spalvą Jūs rinktumetės?

Pas mane passatukas candy white ratukai juodi, zeminta pakaba moldingai chromas tai atrodo super tik poliruot ir plauti vasara dažnai reikia.

76

Re: Kokią automobilio spalvą Jūs rinktumetės?

Labai daug priklauso nuo pacios markes ir modelio, nuo komplektacijos, buna kad moldingai buna juodi o auto kokia sidabrine, tai tada vaizdelis nera geras, kai kuriem tinka, patinka man sidabrine, vysnine, ir juoda. ant tamsiu dar tinka nikeliai ant moldingu, apie langus, ant sviesios to jau nebuna, tada jau geriau shadow line smile

77

Re: Kokią automobilio spalvą Jūs rinktumetės?

Labai gerai atrodo ir sidabrines spalvos automobilis.

78

Re: Kokią automobilio spalvą Jūs rinktumetės?

Sidabrines spalvos nera ji vadibama kibirine.:)

79

Re: Kokią automobilio spalvą Jūs rinktumetės?

Va, šiaip gal ir raudoną. Bet neseniai atradau tokį dalyką kaip " MATINĖ mašina". Dievaž kaip gerai atrodo. Tai imčiau tokią nebent juodą.. O šiaip jei ta blizgi tai dar ne tik raudona tiktų, bet va ir juoda su nevisai balta spalva, tokia labiau dramblio kaulo, kažkada mačiau tai tirpte ištirpau kaip gražu. žinoma, markė daug ką davė :}

80

Re: Kokią automobilio spalvą Jūs rinktumetės?

Black NR-1, silver NR-2 cia mano tokios, kitokiu net neziuriu big_smile