101

Re: Kokią automobilio spalvą Jūs rinktumetės?

jurgita parašė:

koks skirtumas kokia spalva,svarbu gerai vaziuoja ir tvarkinga.


taip isivaizduoju skinheada vairuojanti rozines spalvos pvz lexus taip tvarkingas ir dzin spalva big_smile

102

Re: Kokią automobilio spalvą Jūs rinktumetės?

Juoda perlamutrine smile

103

Re: Kokią automobilio spalvą Jūs rinktumetės?

Dziaugiuos ta spalva kuria turiu:P nors visada sakiau, kad tik juoda.

104

Re: Kokią automobilio spalvą Jūs rinktumetės?

Juoda geriausia kadangi ji klasikine ir niekada nemirsta, nors juoda matine isvis atrodo fainai big_smile arba tiesiog karbonas nedazytas:D

105 (redagavo Shameless 2022-08-28 00:49)

Re: Kokią automobilio spalvą Jūs rinktumetės?

Melyna Perlamutraa tongue tongue smile Kai Nusiplaunii Norisi VISAA ISBUCIUOT big_smile big_smile Beje Dadesiuu AS Pats Melynakis big_smile big_smile Taip kad Ciulpkkkit Juodaakiai tongue tongue big_smile

106

Re: Kokią automobilio spalvą Jūs rinktumetės?

Kuo ryskesne arba isvis daugaspalve ir buciau ryskus masinu sraute

107

Re: Kokią automobilio spalvą Jūs rinktumetės?

Konstantinas parašė:

Kuo ryskesne arba isvis daugaspalve ir buciau ryskus masinu sraute

Geriau Galvele Prasiryskink Visuu Pirma poo Apyniuu Naudojimoo tongue big_smile big_smile

108

Re: Kokią automobilio spalvą Jūs rinktumetės?

Užsisakiau KIA Sportage 2022. Laukiu kada baigsis testavimas ir atveš į Autohaus

109

Re: Kokią automobilio spalvą Jūs rinktumetės?

GT Line, bet spalva nelabai man. Nei rusva nei asfaltas. Kažkas per vidurį, bet nieko, atrodo solidžiai.

110

Re: Kokią automobilio spalvą Jūs rinktumetės?

Dabar Laimute lizinga mokes uz savo nauja masinyte ir jos pinigine bus plonesne o gal jos vyro

111

Re: Kokią automobilio spalvą Jūs rinktumetės?

Konstantinas parašė:

Dabar Laimute lizinga mokes uz savo nauja masinyte ir jos pinigine bus plonesne o gal jos vyro

Man nereikia lizint. Aš moku iš karto. Gaila tiek pinigų, kad procentus mokėčiau smile

112

Re: Kokią automobilio spalvą Jūs rinktumetės?

Shameless parašė:
Laimutė parašė:

Užsisakiau KIA Sportage 2022. Laukiu kada baigsis testavimas ir atveš į Autohaus

Kiaa **** tongue tongue  Bdt Turek Man Negailaa big_smile Atvess Apdauzytaa big_smile big_smile KODEL KIA Bobos Ima ir Aplamai Menkos Vertes DZIPUS Visureigius smile)))))) PYZDDIEECCC Nachhuii

Nu, man tai 45.000 EUR nėra labai menkos vertės. Ir dar virš 130kw apie 300 AJ.

113 (redagavo Konstantinas 2022-08-28 11:34)

Re: Kokią automobilio spalvą Jūs rinktumetės?

Laimutė parašė:
Shameless parašė:
Laimutė parašė:

Užsisakiau KIA Sportage 2022. Laukiu kada baigsis testavimas ir atveš į Autohaus

Kiaa **** tongue tongue  Bdt Turek Man Negailaa big_smile Atvess Apdauzytaa big_smile big_smile KODEL KIA Bobos Ima ir Aplamai Menkos Vertes DZIPUS Visureigius smile)))))) PYZDDIEECCC Nachhuii

Nu, man tai 45.000 EUR nėra labai menkos vertės. Ir dar virš 130kw apie 300 AJ.

Mes anksciau vezdavom tokias masinas is Slovakijos ten Kia gamykla. Siaip ir dabar vezam
Tai kaina nurodyta ant commercial invoice isriedejus is gamyklos 11 000 eur) tau pardave uz 45 000 eur) primeti kiek is taves perekupai uzdirbo?)

114

Re: Kokią automobilio spalvą Jūs rinktumetės?

O geriausia pirkti masina registruota ant mirusio zmogaus ir be perrasymo) gali lakstyti kaip nori ir jokios baudos nepareina

115

Re: Kokią automobilio spalvą Jūs rinktumetės?

Konstantinas parašė:
Laimutė parašė:
Shameless parašė:

Kiaa **** tongue tongue  Bdt Turek Man Negailaa big_smile Atvess Apdauzytaa big_smile big_smile KODEL KIA Bobos Ima ir Aplamai Menkos Vertes DZIPUS Visureigius smile)))))) PYZDDIEECCC Nachhuii

Nu, man tai 45.000 EUR nėra labai menkos vertės. Ir dar virš 130kw apie 300 AJ.

Mes anksciau vezdavom tokias masinas is Slovakijos ten Kia gamykla. Siaip ir dabar vezam
Tai kaina nurodyta ant commercial invoice isriedejus is gamyklos 11 000 eur) tau pardave uz 45 000 eur) primeti kiek is taves perekupai uzdirbo?)

Tai žinoma, kad visai be jokių extra kainuoja nedaug. Bet jau tikrai šitas modelis ne 11 000. O gal kokių 28 000

116

Re: Kokią automobilio spalvą Jūs rinktumetės?

Pas mane uz 180 eur be tech apziuros ir be draudimo ir baudu nemoku nes kazkam kitam pareina) pas Laimute uz 45000 ar jauciat skirtima?)

117

Re: Kokią automobilio spalvą Jūs rinktumetės?

Konstantinas parašė:

Pas mane uz 180 eur be tech apziuros ir be draudimo ir baudu nemoku nes kazkam kitam pareina) pas Laimute uz 45000 ar jauciat skirtima?)

kaip pasiseke tai moteriai su dviem vaikais, kad tu atstumei. sitaip taupyti ant  saves...nelaime, toki skrudza sutikti

118

Re: Kokią automobilio spalvą Jūs rinktumetės?

Inga parašė:
Konstantinas parašė:

Pas mane uz 180 eur be tech apziuros ir be draudimo ir baudu nemoku nes kazkam kitam pareina) pas Laimute uz 45000 ar jauciat skirtima?)

kaip pasiseke tai moteriai su dviem vaikais, kad tu atstumei. sitaip taupyti ant  saves...nelaime, toki skrudza sutikti

Nesiruosiu su tavim gyncytis) eik pro sali motera

119

Re: Kokią automobilio spalvą Jūs rinktumetės?

Konstantinas parašė:

O geriausia pirkti masina registruota ant mirusio zmogaus ir be perrasymo) gali lakstyti kaip nori ir jokios baudos nepareina

Nu nu ir kaip visi kiti toki durni taip nedaro

120

Re: Kokią automobilio spalvą Jūs rinktumetės?

Andromedas parašė:
Konstantinas parašė:

O geriausia pirkti masina registruota ant mirusio zmogaus ir be perrasymo) gali lakstyti kaip nori ir jokios baudos nepareina

Nu nu ir kaip visi kiti toki durni taip nedaro

Kažkokia fantazija :::041