121

Re: Fitnesas ir kulturizmas

parasyk padesiu  gintasm@xxx.lt 

122

Re: Fitnesas ir kulturizmas

Lina, 25 parašė:

ir proto ribose tai nera sveikas sportas, visi kokteilia baltyminiai ir pan, visu vitaminu kiekis vartojamas papildomai, negalejimas valgyti viska ka valgi kiti viskas atsiliepia i sveikata kiek tu proto beturetum, dauguma smortu turi savo pasekmiu

Visiska nesamone kad vitaminai ir baltymai kenkia sveikatai. O tas negalejimas valgyti ka valgo kiti tai manau tik padeda sveikatai, nes is valgiarascio isbraukiami daug riebalu ir druskos turintys patiekalai ir produktai ir visokie hamburgeriai ir kitoks greitas maistas - kitaip tariant maistas-siuksle. Bet niekas nesako vapsie jo nevalgyti, jei patinka ir valgai tiesiog ne kasdien kaip kiti.
Pati uzsiimu fitnesu, na dar nesenai kazkur 5 men ir matau tik gerus rezultatus - jokio virsvorio, puiki fizine bukle ir nuotaika super. Geriu vitaminus, valgau baltyminga maista ir minimuma riebalu ir druskos ir matau tik gerus rezultatus tad kur cia beprotyste??? smile

123

Re: Fitnesas ir kulturizmas

man patinka tokie vyrai.. :::717

124

Re: Fitnesas ir kulturizmas

as tavoooooooooooooo tada,

125

Re: Fitnesas ir kulturizmas

kas per daug tas nesveika smile bent as taip manau big_smile na nieko nesakau, grazu kai vyro kuno raumeningas ir grazus, bet kad su saiku butu... jau tokio nenoreciau turet, kurio per raumenis net kaklo nesimato big_smile

126

Re: Fitnesas ir kulturizmas

kiekvienam kaip jam geriau,vienam reik to kitam to,svarbiausia mastau ,kad visuomene nuo to nenukentetu smile

127

Re: Fitnesas ir kulturizmas

Lengva panelem sneket o kai pradedi sportuot tay apetitas kyla ir niekada nebuni wisiskaj patenkintas sawo figura..

128

Re: Fitnesas ir kulturizmas

Lina, 24 parašė:

kas per daug tas nesveika smile bent as taip manau big_smile na nieko nesakau, grazu kai vyro kuno raumeningas ir grazus, bet kad su saiku butu... jau tokio nenoreciau turet, kurio per raumenis net kaklo nesimato big_smile

ITARIU smile  PAS VYRA TURI VISKAS MATYTI , O SVARBIAUSIA PILVAS NETRUGDYTI TURI smile

129

Re: Fitnesas ir kulturizmas

Pastebajau tokia tendencija kad panos kurioms 15-22 metai masto atbulai lyginant su 23-... big_smile
Kame bedos. Dar nesuaugot, o sako panos greicau brestas. MITAS

130

Re: Fitnesas ir kulturizmas

Kai profesionaliu kulturizmu uzsiima moteris,man atrodo jau siek tie per daug,ji praranda savo moteriskuma,su vyrais kitaip- tai juos tiktai puosia! Saunuoliai tie,kurie netingi pasportuot!:*

131

Re: Fitnesas ir kulturizmas

kas gali rekomenduoti nebrangu fitneso kluba vilniuje?

132

Re: Fitnesas ir kulturizmas

Gal galit biski padeti...ka man reikia daryti? gerti? sportuoti?  kiek? kad isauginciau raumenu mase o nea seip mase? jai galite man lb praverstu dekui.... wink

133

Re: Fitnesas ir kulturizmas

Visu pirma,be sporto nieko nepasieksi,tad drozk i sporto sale,o ten tau treneris viska pasakys:nuo mitybos iki treniruociu programos.Sekmes!

134

Re: Fitnesas ir kulturizmas

tai labai grazus sportas,bent man:)

135

Re: Fitnesas ir kulturizmas

jei su protu uzsiimineja,tai nekenkia tikrai...bet nuo kokiu pasitempimu nei vienas nera apsaugotas...

136

Re: Fitnesas ir kulturizmas

nekas taip pat nera apsaugotas ir nuo nelaimingu atsitikimu isejus i gatve ar einant laiptinej, kai tamsu smile cia jau reikia paciams save ziureti ir but atsargiam, tada rizikos faktorius sumazeja, o seip tai geriausiais sportas asmeniskai man

137

Re: Fitnesas ir kulturizmas

nerealus sportas, jis mano gyvenime uzima pagrindine vieta.Super:)

138

Re: Fitnesas ir kulturizmas

daug kam patarciau sportuot:)

139

Re: Fitnesas ir kulturizmas

smile   taip ir padarysiu smile  miss fitness smile

140

Re: Fitnesas ir kulturizmas

as irgi sportuoju,kulturizma ir vartoju UNIVERSAL maisto papildus,nes be ju neuzauginsi raumenu ir mases... P.S. kas sportuoja kulturizma ir nori pigiau gauti UNIVERSA maisto papildu tai tikrai siulyciau
parasyti siam zmogui el.pasta universal3008@gmail.com jis pigiau parduoda,nes musu laikais viskas brangsta...