101

Re: seksas automobilyje

as tai isvada tokia padariau ,kad atrakcijos ivairiose vietose ir lieka atrakcijom .. o geriausia yra lovyteje smile

102

Re: seksas automobilyje

as su tavim sutinku evaldai bet tos atrakcijos paivairina gyvenima be ju nebutu idomu ir gyventi smile

103

Re: seksas automobilyje

nu del sito ,tai as ir su tavim sutinku :pp juk lovos tai visur nepasinesiosi tikriausiai big_smile bet tarkim pirmam kartui tai rekomenduociau  minksta lova smile

104

Re: seksas automobilyje

man tai patiko automabilyja pats sau pasirenki vieta kur gali nuvaziuoti

105

Re: seksas automobilyje

Prisiminiau, kaip bandziau su vyru ne masinoj, o ant masinos kapoto - paslydinejom, paslydinejom, ir persikraustem ant stogo ;D Super atrakcija - nors antrakart turbut jau butu neidomu :V

106

Re: seksas automobilyje

o cia jau ydomu darosi:-D na antra kart turit dar ka ydomaus sugalvot:p

107

Re: seksas automobilyje

man tai atrakcija tokia kainavo kaulu skausma,bet ant stogo nesumasciau smile nes masina buvo garaze,o stogas garazo zemai :pp

108

Re: seksas automobilyje

Evaldas, 20 parašė:

nu del sito ,tai as ir su tavim sutinku :pp juk lovos tai visur nepasinesiosi tikriausiai big_smile bet tarkim pirmam kartui tai rekomenduociau  minksta lova smile


na sutinku bet jai ji ciela tau geraij gali sukaijnuoti big_smile

109

Re: seksas automobilyje

jai panycka patynka, tinka kad ir guolis wink

110

Re: seksas automobilyje

Artūras, 18 parašė:
Evaldas, 20 parašė:

nu del sito ,tai as ir su tavim sutinku :pp juk lovos tai visur nepasinesiosi tikriausiai big_smile bet tarkim pirmam kartui tai rekomenduociau  minksta lova smile


na sutinku bet jai ji ciela tau geraij gali sukaijnuoti big_smile

tai karta vos nesukainvo smile nes apgadinau draugelio masinos sedynes big_smile

111

Re: seksas automobilyje

labai gerai masina su liuku daugiau pozu iseina smile)

112

Re: seksas automobilyje

Jordulis, 21 parašė:

manau kad tai yra lb klasiska ir extremalu:)..

karta mergina tai sugalvojo padaryti vaziuojant autostrada... va tada tai buvo ekstemalu!! ;D
as uz! geras paivairinimas, kartais labai gera doze adrenalino, o kartais tiesiog puikus budas pakeisti aplinka...
plius.. gerai tiems kurie megsta didelius automobilius wink tamsintais stiklais... smile

113

Re: seksas automobilyje

o kam tamsintais.. ? smile

114

Re: seksas automobilyje

Evaldas, 20 parašė:

o kam tamsintais.. ? smile

kad tavo pliko uzpakalio praeiviai nematytu ;D

115

Re: seksas automobilyje

liux man patinka big_smile

116

Re: seksas automobilyje

automobilyje tik oralinis ****, kai tau daro vaziuojant,) sex tik kelis syk bandes ir malonumas neipatingas... , kai vietos nulis, galva trini i stoga ar dar kas nors wink

117

Re: seksas automobilyje

Evaldas, 20 parašė:

sexas automobilyje yra velniskai nepatokgus ,o jei tas automobiliukas kokia kallibra tai ir  kaulus skauda savaite big_smile

Cha cha cha...vadinasi nemoki pasidaryti patogumu calibroj??? :DGeriausiai issitiesia calibra ir vartytis gali kaip nori joje,nei sonu skauda,nei ka wink turiu calibra,zinau kaip gerai,turiu ir BMW,joje ir patogu...tik reik moket sugebet wink big_smile vat taip va...

118

Re: seksas automobilyje

jop...man tai cai viskas neytiketina...nebandzius tai ir nzn....:)

119

Re: seksas automobilyje

Neringa, 17 parašė:

jop...man tai cai viskas neytiketina...nebandzius tai ir nzn....:)

visada galima pabandyti wink big_smile norinciu padeti iskarto kokia 10 atleks su masinomis wink big_smile big_smile big_smile

120

Re: seksas automobilyje

svarbu kad butu erdus automobilio galas  big_smile jei mazai vietos tada buna ne kas =//