21

Re: Parasiutizmas

Martynas, 19 parašė:

AFF programa?? galite papasakoti apie ja daugiau? (skydivinge.lt nelabai daug apie ja parasyta...)
20 suoliu po 100lt = 2000lt.......biski daugoka sakyciau.... o studentisku nuolaidu nieks netaiko? smile
tada kitas gandas: ar po 10 suoliu priima i parasiutininku kluba? koks privalumas buti jame?

tai kad turetu buti internete as kaskur skaiciau tu klubu nemazai yra,ieskok per google parasiutizmo klubu ir rasi aprasymus ir apie AFF kaskur skaiciau nez kur na kai rasiu pasakysiu

22

Re: Parasiutizmas

Viktorija, 25 parašė:
Arunas, 20 parašė:
Viktorija, 25 parašė:

Klaipedoje yra parasiutizmo klubas www.skydiving.lt arba vilniuje www.dropzone.lt
as ir labai noriu bet nerandu bendraminciu.....

sokam kartu ;]

rimtai???

nu taip bet tau teks tada i vilniu atvaziuot ;]

23

Re: Parasiutizmas

Jo tolokai truputi man vaziuoti ar vilniuje ar kaune geriau???

24

Re: Parasiutizmas

E! as ir noriu! dawai kaune! smile vpyzdu nepagalieciau babkiu bitik issokt big_smile cia mano mazu dienu svajone smile

25

Re: Parasiutizmas

zodziu skaitinejau visur . domejaus. uz 100 lt neapsimoka. labai ten jau is mazo aukscio ir su paprastu apvaliu parasiutu ismeta.geriau is auksciau ir su tokiu kru galima valdyt kur skrendi ;]
kaina 50 lt brangiau bet uz tai kaifo daugiau ;]
davai sokam kaune ;]
as rugseji ten busiu.aldai suorganizuok kas kur kada ir davai ;]

26

Re: Parasiutizmas

as rugseji irgi labiau noreciau nes rugpjuti turiu aibe sveciu grystanciu is uzsienio tai ne prokur i grafika netilpsiu......velnias kaip noreciau faina but.............

27

Re: Parasiutizmas

Aldis, 23 parašė:

E! as ir noriu! dawai kaune! smile vpyzdu nepagalieciau babkiu bitik issokt big_smile cia mano mazu dienu svajone smile

kaune tai tas www.skydive.lt klubas cia parasytas ir adresas ir kainos...

28

Re: Parasiutizmas

idomu pasidare, o ar yra lietuvoje base-jumpingo aistruoliu? Ar cia tik uzsienieciai nuo Europos atvaziuoja pasokinet? smile

29

Re: Parasiutizmas

Arunas, 20 parašė:

zodziu skaitinejau visur . domejaus. uz 100 lt neapsimoka. labai ten jau is mazo aukscio ir su paprastu apvaliu parasiutu ismeta.geriau is auksciau ir su tokiu kru galima valdyt kur skrendi ;]
kaina 50 lt brangiau bet uz tai kaifo daugiau ;]
davai sokam kaune ;]
as rugseji ten busiu.aldai suorganizuok kas kur kada ir davai ;]

davai kazka mastom! pliad pampersais pasirupinsiu big_smile speju 100 kart geriau nei orgazmas smile
taupykit pinigus chebra iki rugsejo, maziau aleliaus pirkit!

30

Re: Parasiutizmas

xii, mane priimat?:D

31

Re: Parasiutizmas

a mes pries moteriska kompanija nieko neturim big_smile

32

Re: Parasiutizmas

tada labai gerai:D jei kaune, tai man dar ir niekur vaziuot nereix:D

33

Re: Parasiutizmas

Martynas, 19 parašė:

idomu pasidare, o ar yra lietuvoje base-jumpingo aistruoliu? Ar cia tik uzsienieciai nuo Europos atvaziuoja pasokinet? smile

ar cia sokinejima guma turi galvoje???

34

Re: Parasiutizmas

tai gerai orientuojames rugsejo pirmoje puseje.ziuresim kaip orai ir etc.
kas nori kartu sokti rasykit cia.kiek zinau grupem pigiau.
tai va sokejai:
Arunas 20 id 221568
Aldis 23    id 8608
Viktorija 25 id 484722
Auste 18 id 169298

35

Re: Parasiutizmas

Auste, 18 parašė:

tada labai gerai:D jei kaune, tai man dar ir niekur vaziuot nereix:D

galiu paklaust ar ir tu pirma kart soksi parasiutu???as tai pernai norejau ta igyvendinti per savo tortadieni ,bet nenumatytu bedu atsitiko teko atideti,bet siemet tikrai noreciau igyvendinti sumanyma butu labai faina kad susirinktu zmogiuku kur dar nera sokineje su parasiutu,bent kaskuo butume panasus

36

Re: Parasiutizmas

as nesu sokes nei karto ;]
pasiimsiu fotika kuri pirksiu is savo pirmos algos big_smile bus proga iamzint pirma musu suoli

37

Re: Parasiutizmas

beje reiktu issiaiskint keleta klausimu. pvz kur kaune susitinkam? su kokiu transportu nuvykstam i ta kluba ir ar zino kasnors kur jis randas?kada uzsisakinejam suolius? ar darom party uz sekminga nusileidima?

38

Re: Parasiutizmas

katik atsidariau tinklapi www.pramoginiaiskrydziai.lt radau beno duota nuoroda bet ziuriu tas pats cia kauno klubas nes adresas tas pats......na rugseji ar anksciau reiktu visiems susirasyti vel forume ar į privatą ar tel nr susikeisti arba bent jau susitart kaip susikontaktuoti.........

39

Re: Parasiutizmas

Arunas, 20 parašė:

as nesu sokes nei karto ;]
pasiimsiu fotika kuri pirksiu is savo pirmos algos big_smile bus proga iamzint pirma musu suoli

kaskuriam klube skaiciau kad galima uzsisakyti kad tavoi skrydi filmuotu is zemes arba oro tik mokesti tam tikra reikia sumoketi.......

40

Re: Parasiutizmas

as kiek skaiciau tai nelabai apsimoka.brangei gaunas. taip susikontaktuosim visi ir galesim vaziuot