81

Re: Parasiutizmas

man tinka:)

82

Re: Parasiutizmas

Taip!

83

Re: Parasiutizmas

Ir as prie jusu jungiuos

84

Re: Parasiutizmas

Arunas, 20 parašė:

taigi kalbejom kalbejom tai nusprendziau apteikti konkrecia informacija. taigi sokam rugsejo 9 d!!!!!!
apmokymai prasideda 11.00h ryto taigi reiketu atsibelsti veliau.susipazinti ir pan.siulau pociunuose jau buti 10h kad iskilus nesklandumams spetume juos sutvarkyti.suolius gali atlikti visi >=16 jaunesi su tevais atvykti turi. sveikatos pazymejimo nereikia. po suolio pilnai yra galimybe pasilikti par nakti atsvesti si ivyki. ten yra garso,video aparatura,zidinys ir pan.reiktu pasiimti tik sau po miegmaisi,kas masinoj lus,kas palapine (pagal galimybes)
dabar apie kainas.siulyciau sokti uz 170 lt su kupolo tipo parasiutu. nes visu 1) suolis vyks is auksciau 2) bus galimybe reguliuoti kur skrendi taigi bus zymiai fainiau nei leistis kaip bulvei smile

ar visi sutinka? pareiskite savo nuomone!!!!

pliad kad tik viskas sueitu i galus! man rugsejo 6d baigiasi atostogos ir tik tada grafika tesuzinosiu... neduok dieve reix 9 d. dirbt nusisaunu!!

85

Re: Parasiutizmas

Gerai, kad man dirbti dar nereikia:D

86

Re: Parasiutizmas

Aš ko gero irgi 9 diena prisijungčiau. Dar tixliai nenusprendžiau ar gimtadienio proga šokt karteli ar gimtadienio tūsą daryt.. neutral Beje, jei jau prisijungsiu, tai manau dar keli žmonės su manim bus.. smile

87

Re: Parasiutizmas

na tai saunu.mes vistiek po suolio reiks aplaistyt ispudziais pasidalint.manau ispudziu dalinimasis tesis iki ryto big_smile tuo apciu galesim ir tortadieni atsvest

88

Re: Parasiutizmas

tris dienas dar bus noras dalintis ispudziais big_smile taigi ruosiames daugiadienems.. ;D

89

Re: Parasiutizmas

Aha, tik reikes per daug neprisidalint tu ispudziu, man dar parvairuot namo reikes:D

90

Re: Parasiutizmas

namo su parasiutu galesi skrist big_smile beskrisdamas alaus dar atsigersi.. big_smile

91

Re: Parasiutizmas

taigi skambinau skydive direktoriuj. pasikalbejom TAIGI esme tokia smile jei dievai duos gerus orus (melskimes) soksim rugsejo 9. VISI VISI SOKANTYS PRIVALO buti NEVELIAU 10 H pociunu aerodrome!!!!!! susitarem kad zmoniu skaicius bus 10-15 taigi kas sokant prasom nepasisiukslinti ir atvykti ;] tai tiek ziniu kolkas.jei kas keisiu informuosiu
beje BUS TAIKOMOS NUOLAIDOS TAIP KAD 150 tekainuos WHOHOOO : P~

92

Re: Parasiutizmas

Aldis, 23 parašė:
Arunas, 20 parašė:

taigi kalbejom kalbejom tai nusprendziau apteikti konkrecia informacija. taigi sokam rugsejo 9 d!!!!!!
apmokymai prasideda 11.00h ryto taigi reiketu atsibelsti veliau.susipazinti ir pan.siulau pociunuose jau buti 10h kad iskilus nesklandumams spetume juos sutvarkyti.suolius gali atlikti visi >=16 jaunesi su tevais atvykti turi. sveikatos pazymejimo nereikia. po suolio pilnai yra galimybe pasilikti par nakti atsvesti si ivyki. ten yra garso,video aparatura,zidinys ir pan.reiktu pasiimti tik sau po miegmaisi,kas masinoj lus,kas palapine (pagal galimybes)
dabar apie kainas.siulyciau sokti uz 170 lt su kupolo tipo parasiutu. nes visu 1) suolis vyks is auksciau 2) bus galimybe reguliuoti kur skrendi taigi bus zymiai fainiau nei leistis kaip bulvei smile

ar visi sutinka? pareiskite savo nuomone!!!!

pliad kad tik viskas sueitu i galus! man rugsejo 6d baigiasi atostogos ir tik tada grafika tesuzinosiu... neduok dieve reix 9 d. dirbt nusisaunu!!

mes su kolega soksim ir sita reikala labai paprastai issprendem del darbu - biuletenis big_smile siais laikais gydytojos per daug nesispyrioja parasyt biuleteni trim-keturiom dienom wink

93

Re: Parasiutizmas

fantastika:D man viskas lb tinka:D xmm tai ka, susitiksim visi pociunuose? ar vaziuojam is kauno kartu?.. o kad nuolaidas taikytu kiek minimum zmoniu turi but? nes kazkaip atrodo, kad kol kas rimtai pasirasiusiu 10 tikrai nera:V

94

Re: Parasiutizmas

as tikrai soksiu. su manim dar tiksliai nezinau, bet gali but dar kokie 3 zmones sokantys, o gal net ir daugiau prikalbint pavyx wink manau reiktu susitikt kaune. visiem kartu vaziuojant bus lengviau surast vieta (tuo labiau kad kiek suprantu vaziuos jau buve ten zmones) nu as irgi ten buves.. smile

95

Re: Parasiutizmas

mhm, man irgi atrodo kad geriau visiem kartu vaziuot:D o kiek mazdaug laiko iki ten trenktis reik?
beje, ignai, su masina?:D arba pas aldi gal dar vietos yra?:D ziuriu reik ir man sedynes gabala kur nors uzsirezervuot, o tai liksiu be vietos:D

96

Re: Parasiutizmas

Nu nuo Kauno apie 40km, tai gaunas turbūt apie 20-30min. Dėl transporto dar pats nežinau, kai paaiškės kiek mūsų (mano chebros taip pavadinkim) tada ir bus matyt, kaip ir kokiom mašinom leksim.. wink taip kad nieko prižadėt negaliu..

97

Re: Parasiutizmas

tai va manau reiktu pasitart kada susitinkam kaune stoty.manau geriausia butu kokia 8:30. ar visi sutinka?

98

Re: Parasiutizmas

galiu pasakyt daug adrenalino labai baisu ir jeigu kai soki is didelio aukscio nemoki valdyti kuno ore arba tiesiog kai isoki gali iskarto nualpti tada krenti zemyn atsipalaidaves ir jeigu nieko nera sale gali uzsimusti zinoma jei nebijai aukscio nenualpsi big_smile smile bet va siaip ziauriai baisu ,taip tai pabandyk kada liux! smile

99

Re: Parasiutizmas

Arunas, 20 parašė:

tai va manau reiktu pasitart kada susitinkam kaune stoty.manau geriausia butu kokia 8:30. ar visi sutinka?

siaubas kaip anksti.. bet sutinku:D o kurioj stoty?:D
p.s. gal kas nors zinot tolimesnes oru prignozes?.. reik tiketis oras pasitaisys:V

100

Re: Parasiutizmas

autobusu stoty.prie bagazo/siuntu namelio.
mano tel nr kam reikia parasykit privaciai pasakysiu ;]