21

Re: Kokio vaikino iesko merginos

nu tau cia pasiulymas, smile

22

Re: Kokio vaikino iesko merginos

Gytis, 27 parašė:

Vaikinai wink
zinokite ka cia parashe merginos, apverskite 180laipsniu ir zinosite ko jo nori wink
patvirtintas faktas wink
visos tik shneka apie meilius grazius stilingus ir t.t.
bet kaip rodo statistika, pasirenka banditukus su treningais kurie taip ir ziuri i fyfas, bet vazineja su 3 golfu, ir tipo yra shoostri bernai wink
Net lietuvos ryte buvo straipsnis ar patinka merginoms geri vaikinai.. paaishkejo kad ne...
geriau jau senas izulus diedas su aukso cepu, nei koks nors paprastas romantikas wink

mmmm,nevisai.....td jei merginos iesko butent tokiu vaikinu,kaip tamsta apibudinai,td visi vaikinai iesko ne merginu,o lelyciu.....su kuriomis galetu pazaisti,kada tik panoretu,ar ne taip?????

23

Re: Kokio vaikino iesko merginos

tai aishku wink kitaip ir negali buti wink nes be merginu tai nors galva neskauda wink

24

Re: Kokio vaikino iesko merginos

Gytis, 27 parašė:

tai aishku wink kitaip ir negali buti wink nes be merginu tai nors galva neskauda wink

td tau linkiu niekad nesijausti vienisam......ir kad neskaudetu galvos......:D uzjauciu jei gyveni su lele......td tavo gyvenimas tikrai nuobodus....:)

25

Re: Kokio vaikino iesko merginos

Ievute, 19 parašė:
Gytis, 27 parašė:

tai aishku wink kitaip ir negali buti wink nes be merginu tai nors galva neskauda wink

td tau linkiu niekad nesijausti vienisam......ir kad neskaudetu galvos......:D uzjauciu jei gyveni su lele......td tavo gyvenimas tikrai nuobodus....:)

turiu mashiniuka ir kompiuteri wink kurie neskaudina, nesamoniu netaushka, ramybes negadina ir mane labai myli wink
beto jie visada shalia kai man ju reikia smile

26

Re: Kokio vaikino iesko merginos

Koks skirtumas, ko mes ieskom? Vistiek tokiu nerandam, o jei ir randam, visvien isimylim ne juos (nes tie geri, mieli ir svelnus atrodo nuobodoki), o visokius liurbius:D

27

Re: Kokio vaikino iesko merginos

Gytis, 27 parašė:
Ievute, 19 parašė:
Gytis, 27 parašė:

tai aishku wink kitaip ir negali buti wink nes be merginu tai nors galva neskauda wink

td tau linkiu niekad nesijausti vienisam......ir kad neskaudetu galvos......:D uzjauciu jei gyveni su lele......td tavo gyvenimas tikrai nuobodus....:)

turiu mashiniuka ir kompiuteri wink kurie neskaudina, nesamoniu netaushka, ramybes negadina ir mane labai myli wink
beto jie visada shalia kai man ju reikia smile

td linkiu su savo mylimiausiais daiktais susilaukti graziu palikuoniu ir pratesti gimine:p

28

Re: Kokio vaikino iesko merginos

Man noretusi sutikti vaikina,kuris galetu...
Sušildyti...
Paglostyti...
Paguosti...
Nuraminti...
Apsaugoti...
Palaikyti...
Padrąsinti...
Rūpintis...
Priglausti...
Išklausyti...
Suprasti...
Padėti...
Laukti...
Ilgėtis...
Šypsotis...
Virpėti...
Prisijaukinti...
Džiaugtis kartu...
Liūdėti kartu...
Kilti kartu...
Kristi kartu...
Svajoti kartu...
Kurti kartu...
Žengti pirmyn kartu...
Užmigti kartu...

29

Re: Kokio vaikino iesko merginos

99% vaikinu kuo puikiausiai atlieka sitas funkcijas. o ko nors konkretesnio nepasakysi ?
jau sakiau kazkur ir pakartosiu, jeigu panoms pries akis pastatyt tokius vaikinus apie kuriuos jos cia raso, jie TIKRAI joms nepatiktu !

30

Re: Kokio vaikino iesko merginos

Aleksandrai,kodel taip manai? Kad jei jau vaikinas turi geras charakterio savybes, t.y. demesingas, rupestingas ir pan., jis jau bus negrazus ir paneles ji atstum? ghm..

31

Re: Kokio vaikino iesko merginos

Alexandras teisus.. smile Dauguma vaikinu turi tokias svybes, ir gali atlikti tai kas ishvardinta virshuje.. tiesiog merginos daug demesio skiria ishvaizdai. big_smile o jei ji nekokia tai ir iki tu vidiniu savybiu kelias uzdarytas.. big_smile

T.y. noriu pasakyti kad pirmiausiai musu nuomones apie zmogu nesamoningai formuoja jo ishvazda ir kiti neverbaliniai signalai, netgi kvapas, ir tik poto visi kiti dalykai (charakterio bruozai ir t.t.). 

32

Re: Kokio vaikino iesko merginos

Nebutinai visoms rupi tik isvaizda,kazkodel manau isvaizda nelabai svarbi,juk visi esame grazus,turime kazka tokio,del ko mokame issiskirti:)Viska moka tie vaikinai,ydu taip pat,bet ji reikia myleti toks koks jis yra(Deja as neturiu ka myleti).

33

Re: Kokio vaikino iesko merginos

Giedre, 17 parašė:

Nebutinai visoms rupi tik isvaizda,kazkodel manau isvaizda nelabai svarbi,juk visi esame grazus,turime kazka tokio,del ko mokame issiskirti:)Viska moka tie vaikinai,ydu taip pat,bet ji reikia myleti toks koks jis yra(Deja as neturiu ka myleti).

Giedre.. as nesakau kad merginoms rupi TIK ishvaizda...!!! perskaityk dar karta mano posta.
as sakau kad ishvaizda yra kaip pirmasis faktorius nulemiantis susidomejima arba neusidomejima vaikinu arba mergina tongue

34

Re: Kokio vaikino iesko merginos

aj fainas ir svarbiausiai nepasikeles :DD

35

Re: Kokio vaikino iesko merginos

na taip taip,tu teisus big_smile

36

Re: Kokio vaikino iesko merginos

Vija, 24 parašė:

nemanau, kad uzdaves toki klausima gausi atsakyma.. cia kiek zmoniu, tiek ir nuomoniu, juk kiekvienas turi savus standartus, savus idealus.. jeigu vienai "musa - vadinasi myli", kita uz menkiausia pykti apsisuks ir nueis smile (cia aisku krastutinumai, bet esme suprasi)..
manau, kad svarbiausia buti paciu savimi, neapgaudineti, o visa kita susidelioja savaime smile

Sutinku su sia nuomone

37

Re: Kokio vaikino iesko merginos

Laura, 13 parašė:

aj fainas ir svarbiausiai nepasikeles :DD

va teisingiausia nuomone ! big_smile svarbu kad tau butu fainas, o tie "is siknos traukti" idealai yra nieko verti ;]
apie tai ka sneka rokas ir giedre, tai zinoma teisybe. giedre, juk jei jis smirdetu, tai abejoju ar sakytum man nerupi tavo isvaizda, susipazinkim big_smile bet as siaip ne isvaizda turejau omeny.. tas visas isvardintas savybes turi visi zmones, tik vieni maziau, kiti daugiau. zmones patraukia visai kiti dalykai, ne "nuosirdumas, gerumas, romantiskumas, mielumas" ir t.t. bet kazkas kito smile as nezinau kas, bet prisiminkit patys zmones kurie jums patiko ir pagalvokit kodel.. abejoju ar rasit atsakyma.. tiesiog taip buvo ir viskas.

38

Re: Kokio vaikino iesko merginos

Aleksandrai,visiskai tau pritariu,nera ka ir daugiau sakyti.Bet manes nesuzavi kiekvienas,o ju randu vis maziau ir maziau...:|

39

Re: Kokio vaikino iesko merginos

na argi ne keista ;] man tas pats. kuo toliau, tuo reciau susizaviu zmonem smile gal tai del patirties, kuo daugiau zmoniu esi pazinojes, tuo isrankesnis daraisi.. na nzn..

40

Re: Kokio vaikino iesko merginos

Vilties rasti,kuris mane suzavetu tikrai nera daug,bet nors truputi tikiu:)Gal viena diena atsiras,kas ten zino...Pamenu pacioj pradzio zavejausi,kai mane svelniu zodeliu pavadindavo:Do dabar man to nereikia:Dkeiciasi poziuris ir kaip sakai isrankus daromes.