21

Re: merginos, Jus man paaiskinkit.

del atsarginio varijanto nesutinku :V juolab kad VISADA

22

Re: merginos, Jus man paaiskinkit.

Aleksandras, 21 пишет:
Karolina, 18 пишет:

jei po egzu ir toliau ignoruos, siusk ja kuo toliau uz tai, kad net normaliai pasakyt i akis nesugeba! smile

karolina, pamenu mes vienoj temoj apie tai snekejom, kodel jus negalit pasakyt tiesiai sviesiai i akis ir tu man ilgai aiskinai ;] o dabar pati sakai, kad tokias reikia palikt. net keista kaip zmoniu nuomone keicias ;]
esu ir as sutikes n panu, kurios taip elgiasi, net prispaustos prie sienos, beveik nieko neislemena, vis tiek issisukineja. turbut tokios jau jos. Julija, aciu tau uz atvira nuomone, manau tavo zodziuose labai daug tiesos smile

Na, prisimenant ankstesne diskusija, galiu pasakyt, kad sakiau praktiskai lygiai taip pat, kaip kad pasake Julija wink Tada sulaukiau labai audringos reakcijos is tavo puses smile O dabar sakai kad jos zodziuose daug tiesos smile Na taip, zmoniu nuomones tikrai keiciasi wink
P.s. Ar toj temoj as sakiau, kad reikia paskui jas begiot? Nesakiau, kad palikt, bet ir neraginau tampytis toliau smile tai vat smile 1:1 wink

23

Re: merginos, Jus man paaiskinkit.

Nu eile man pasireiksti smile)) dauguma merginu taip elgesi smile viena savaite su ja nesusirasysi, atmaskes atmaskes atmasekes (ner laiko, supykus esu, gruzas ir t.t.)... po savaitas ar dvieju vel snekesi normaliai, bet paskui vel tas pats... ir taip eina bangom
Cia normalus reiskinis :DDDDD

24

Re: merginos, Jus man paaiskinkit.

Ovydas, 19 пишет:

Nu eile man pasireiksti smile)) dauguma merginu taip elgesi smile viena savaite su ja nesusirasysi, atmaskes atmaskes atmasekes (ner laiko, supykus esu, gruzas ir t.t.)... po savaitas ar dvieju vel snekesi normaliai, bet paskui vel tas pats... ir taip eina bangom
Cia normalus reiskinis :DDDDD

kazkaip nemanau taip kaip Tu... big_smile

25

Re: merginos, Jus man paaiskinkit.

Nu ziurek smile jai taip tau nebus tai tada dziaukis smile))

26

Re: merginos, Jus man paaiskinkit.

ja ja big_smile big_smile

27

Re: merginos, Jus man paaiskinkit.

O gal ji nuo taves pavargo? Nekalbejot apie tai? Ir siaip, koks tarp jusu yra bendravimas?

28

Re: merginos, Jus man paaiskinkit.

is jos nieko neispesiau, tyli... kaip kelmas. tipo viskas ok.

29

Re: merginos, Jus man paaiskinkit.

o tu pries jos taip ikiriai lysk kol susivervinus isres tai ko nesako big_smile nebutinai gero :V

30

Re: merginos, Jus man paaiskinkit.

Karolina, 18 пишет:
Aleksandras, 21 пишет:

karolina, pamenu mes vienoj temoj apie tai snekejom, kodel jus negalit pasakyt tiesiai sviesiai i akis ir tu man ilgai aiskinai ;] o dabar pati sakai, kad tokias reikia palikt. net keista kaip zmoniu nuomone keicias ;]

Na, prisimenant ankstesne diskusija, galiu pasakyt, kad sakiau praktiskai lygiai taip pat, kaip kad pasake Julija wink Tada sulaukiau labai audringos reakcijos is tavo puses smile O dabar sakai kad jos zodziuose daug tiesos smile Na taip, zmoniu nuomones tikrai keiciasi wink
tai vat smile 1:1 wink

Karolina, tu pakeitei mano nuomone, as pakeiciau tavo big_smile gal but kai kurie zmones ir ne siaip sau forume rasineja, o masto ir daro isvadas big_smile (cia mes) 1:1 smile:):)

31

Re: merginos, Jus man paaiskinkit.

Richardas, 19 пишет:

va niekaip as nesuprantu vieno dalyko... bendravau su viena tokia penele. viskas buvo ok. bet paskutinemis dienomis neis skambucio nei zinios, sako egzam  ruosiasi, nors visur online sedi... sako egzam ruosiasi. gal as toks naivus ir nieko nesuprantu?

prisipazinsiu...neskaiciau ka kiti rase, bet galiu pasakyt, kad tai visai normalu smile gal kitaip butu jei kartu egzam ruostumetes...tada jos nebutu online big_smile bet db...mokintis nuobodu, o jei pradetu bendraut su tavim, tai gali nebut galo...o kai bendrauji su kitais, tai jei atsibosta tiesiog eini toliau mokintis smile na nzn ar supratai, bet cia nieko blogo...be to puiki proga pailset vienam nuo kito :pp

32

Re: merginos, Jus man paaiskinkit.

gal ji tiesiog neranda zodziu pasakyt kad dingtum? arba kazka pridarei, kad net kalbetis nenori?:)

33

Re: merginos, Jus man paaiskinkit.

Ovydas, 19 пишет:

Nu eile man pasireiksti smile)) dauguma merginu taip elgesi smile viena savaite su ja nesusirasysi, atmaskes atmaskes atmasekes (ner laiko, supykus esu, gruzas ir t.t.)... po savaitas ar dvieju vel snekesi normaliai, bet paskui vel tas pats... ir taip eina bangom
Cia normalus reiskinis :DDDDD

nejoks cia normalus reiskinys big_smile . ovidai geriau imesk bairius apie mergas kur buvai kazkur imetes

34

Re: merginos, Jus man paaiskinkit.

Aleksandras, 21 пишет:
Karolina, 18 пишет:
Aleksandras, 21 пишет:

karolina, pamenu mes vienoj temoj apie tai snekejom, kodel jus negalit pasakyt tiesiai sviesiai i akis ir tu man ilgai aiskinai ;] o dabar pati sakai, kad tokias reikia palikt. net keista kaip zmoniu nuomone keicias ;]

Na, prisimenant ankstesne diskusija, galiu pasakyt, kad sakiau praktiskai lygiai taip pat, kaip kad pasake Julija wink Tada sulaukiau labai audringos reakcijos is tavo puses smile O dabar sakai kad jos zodziuose daug tiesos smile Na taip, zmoniu nuomones tikrai keiciasi wink
tai vat smile 1:1 wink

Karolina, tu pakeitei mano nuomone, as pakeiciau tavo big_smile gal but kai kurie zmones ir ne siaip sau forume rasineja, o masto ir daro isvadas big_smile (cia mes) 1:1 smile:):)

Na, bent jau man tikslas yra isklausyt kitu nuomone, susipazint su kitu mastymu ir pan., taip pat isreiksti ir savo pozicijas smile  Kaip suprantu, is tavo puses panasiai smile  Nu klausyk, kokie mes saunuoliai big_smile

35

Re: merginos, Jus man paaiskinkit.

Mantas, 20 пишет:


prisipazinsiu...neskaiciau ka kiti rase, bet galiu pasakyt, kad tai visai normalu smile gal kitaip butu jei kartu egzam ruostumetes...tada jos nebutu online big_smile bet db...mokintis nuobodu, o jei pradetu bendraut su tavim, tai gali nebut galo...o kai bendrauji su kitais, tai jei atsibosta tiesiog eini toliau mokintis smile na nzn ar supratai, bet cia nieko blogo...be to puiki proga pailset vienam nuo kito :pp

lb teisingai pastebeta=) nors, aisq nuo paneles priklauso=) bet pvz man tikrai buna, kad paprasciausiai pavargstu nuo savo zmogeliuko, tada galiu neatrasyt ir netgi supykt, jei ikyriai zyzia toliau=) bet pabunu kazkiek viena, pasiilgstu ir viskas grizta i normalias vezes:D tas pats ir mokantis - negaliu kalbet su juo, nes tada i knygas net neziureciau, o kai sneku su kitais, tai tarpais ir viena kita uzdavini issprendziu, o kai uzknisa, isvis isjungiu viska ir vien tik mokausi=)
nors kita vertus, jei tik menuo laiko.. turetumet dar vis neatlipt vienas nuo kito=)

36

Re: merginos, Jus man paaiskinkit.

Auste, 18 пишет:
Mantas, 20 пишет:


prisipazinsiu...neskaiciau ka kiti rase, bet galiu pasakyt, kad tai visai normalu smile gal kitaip butu jei kartu egzam ruostumetes...tada jos nebutu online big_smile bet db...mokintis nuobodu, o jei pradetu bendraut su tavim, tai gali nebut galo...o kai bendrauji su kitais, tai jei atsibosta tiesiog eini toliau mokintis smile na nzn ar supratai, bet cia nieko blogo...be to puiki proga pailset vienam nuo kito :pp

lb teisingai pastebeta=) nors, aisq nuo paneles priklauso=) bet pvz man tikrai buna, kad paprasciausiai pavargstu nuo savo zmogeliuko, tada galiu neatrasyt ir netgi supykt, jei ikyriai zyzia toliau=) bet pabunu kazkiek viena, pasiilgstu ir viskas grizta i normalias vezes:D tas pats ir mokantis - negaliu kalbet su juo, nes tada i knygas net neziureciau, o kai sneku su kitais, tai tarpais ir viena kita uzdavini issprendziu, o kai uzknisa, isvis isjungiu viska ir vien tik mokausi=)
nors kita vertus, jei tik menuo laiko.. turetumet dar vis neatlipt vienas nuo kito=)

smile uz situs dekuj smile

37

Re: merginos, Jus man paaiskinkit.

Julija, 19 пишет:

O man atrodo, kad nieko jau laukti ir nereikia tau. Sorry, bet manau, kad tai panai nelabai tu ir rupi. Mes, panos, daznai primastom kokiu nors priezasciu, kad tik atsimazint. Vis atsiranda kokiu nors neatideliojamu "reikalu" ar dar ko nors panasaus. Taip elgiames, nes nesinori tiesiai sviesiai zmogui sakyt, kad jis taves nedomina. Nesinori jo izeisti. Arba dar galimas variantas, kad ta tavo drauge yra nusiziurejusi dar koki nors vaikinuka, bet tie santykiai tarp ju nera tvirti ir ji nezino, kaip elgtis, kadangi jeigu jai nieko gero su tuo vaikinu neiseis, ji bijos prarast ir tave. Bijos likt be nieko.
Zinau, kad savo zinute taves tikrai nepradziuginau, bet sakau, ka galvoju. Visgi neblogai pazistu paneles, juk ir pati esu mergina


aisku jus jieskot priezachiu kad ne likt ant ledo big_smile jai su vienu ne iseis tai tas durnelis kuris laukia bus big_smile:D
richka ne lauk diek viena vieta ant tos panos jinai zaidzia dviguba zaidima as jau tau skau 100% as jau syta prejau ir zinau wink

38

Re: merginos, Jus man paaiskinkit.

Nia, nemanau, kad besiruošdama egzams ,ji visai nerastų laiko Tau paskambinti ar parašyti.. galu gale wc sėdėdama gali sms sumagyti, jei jau taip.. o paprasčiausiai, jei atvirai kalbant, gali taip būti,kad jau amen ten su ja... neutral nieko gero jūsų bendravime... neutral

39

Re: merginos, Jus man paaiskinkit.

ҳ̸Ҳ̸ҳ╬Kryziai gali buti╬ҳ̸Ҳ̸ҳ

40

Re: merginos, Jus man paaiskinkit.

oki oki smile vis idomiau daros