41

Re: Ar nepilnameciams galima leisti diskutuoti forumuose?

Loreta, 17 parašė:
Gerda, 16 parašė:

Gyti, o gal tiem waikam forumai tai wisas gywenimas ? big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile


o cia tavo gyvenimas, gal taip pat? nors tai jo kolkas sis forumas yra mano gyvenimas smile

nea...man forumas ne gywenimas...  gywenu ash in real...  o cia tik laiswalaikis... arba tuomet kai nebuna ka weikt...

42

Re: Ar nepilnameciams galima leisti diskutuoti forumuose?

Gytis, 27 parašė:

Nepykite, bet tikrai jau "nelaiko nervai" skaitant nepilnameciu temas ir ju "rozinius" paistalus.
Kiek zinau daugelyje forumu, priesh uzsiregistruojant yra klausiama ar dalyvis turi 18 metuku ar ne. Jei neturi 18 metu, tai jo dalyvavimas forume turi buti suderintas su tevais (globejais). Tokio suderinimo cia nera.
Temos 13likiu panu kurios shneka apie meiles reikalus, sexa ir t.t. yra ne tik juokingos, bet verciancios susimastyti ar tai nera nepilnameciu tvirkinimui tinkama terpe!
Pirmas dalykas, nepilnameciai su savo nesamonem nervuoja vyresnio amziaus zmones, antras - jie patys nezino apie ka shneka, trecias meiles ir sexo temomis mes negalime su jais diskutuoti nes neturime atitinkamos pedagogo kvalifikacijos.
Nenagrinejau teisines bazes, bet mano nuomone nepilnameciu dalyvavimas be ju globeju prieziuros tokiose temose prieshtarauja istatymams.. gal ash klystu, bet moderatoriams ir forumo autoriams deretu pasidometi siuo klausimu rimciau


Is dalies sutinku su tavim...

43

Re: Ar nepilnameciams galima leisti diskutuoti forumuose?

Nusisnekat kazka.. Juk yra tam n-18 kur nepilnameciai kiek nori tiek diskutuoja..

44

Re: Ar nepilnameciams galima leisti diskutuoti forumuose?

Mielas gyti, kaskuriem poste minejai kad  norint kalbet su vaiku reike  pedagogo diplomo, tai pala taip gaunas jeigu augini vaika turi   pedagogo diploma aspigynt  ?  tai cia dabar visiem tevam ir globejam  privalomas dalykas?  as galvojau kad tu esi koncervativiu paziuru, o pasirodo pats bandai naujoves idiegt, nuo kada cia toks isstatymas iseis jog tevam reikes pedagogo diploma pasigynt ?  tai kaip cia bus jeigu neapsigynsi diplomo atims vaika i  vaiku namus atiduos ?  bet pala vaikas ne daiktas, ji irgi reike auklet kad nenueitu sunkeliais, kas butu jeigu  suauge zmones neaukletu vaiku  ? tau neatrodo kad vaikai dar labjau pradetu uzsiminet nusikalstama veikla? 

45

Re: Ar nepilnameciams galima leisti diskutuoti forumuose?

smile Na matau diskusijo shia tema netyla ir tai mane dziugina. smile kolkas kaip matau norinciuju padalinti foruma puse palaiko tik Gytis. smile dziugu kad yra zmoniu kurie rupinasi kitais. wink

Mano akimis forumas atlieka shvietejishka vaidmeni, cia vaikai gali save realyzuoti, ishsakyti savo mintis, klausti kas jiems yra neaishku (virtualioje erdveje tai padaryti daug lengviau ir drasiau). Ir jie sulaukia atsakymu i jiems rupimus klausimus ir tai turetu mus visus dziuginti. smile Zinoma gytis dabar pakelstu klausima del atsakymu kompetencijos.. ir pasakytu kad mes neesame kompetetingi ar kitaip taraint neturime pedagoginio diplomo kad galetume cia vaikams aishkiniti apie ta ar ana.. bet mano gyvenime nevisur ir nevisada mane moke zmones turintys PEDAGOGINI DIPLOMA ir kas keisciausia dabar AS TUO DZIAUGIUOSI. smile keista gyti ar ne ? Man ishaishino zmogishska ir suprantama kalba viska kas man buvo idomu, kas buvo neaishu as klausiau ir velgi gavau atsakymus is klausimus... ir ar as dabar ishaugau blogu zmogumi? big_smile deje, smile neviska apsprendzia pedagiginis diplomas.. smile svarbu laiku ir vieotoje atsakyti zmogui i klausimus!! smile

46

Re: Ar nepilnameciams galima leisti diskutuoti forumuose?

ach,o jau nepilnameciai tai menkesni yra..ane? buna zhn ir protingesniu nepilnameciu uzh pacius pilnamecius..nematau cia tame nieko bajsaus..manau forume gali pasireikshti visi..bleen,sunervino net..mus tajp nuzhemina.. hmm na manau kad galima kitajp ishspresti shitus reikalus,ir tiesiog mum VAIKAM nelyst kur nereikia,bet neuzhdrausti visishkai negalima..juk mes irgi zhmones..!:)

47

Re: Ar nepilnameciams galima leisti diskutuoti forumuose?

Problema yra, bet ją reikia tvarkyti ne taip. Pavyzdžiui, aš nepilnametė, ir ką? Manot negaliu šnekėt apie įvairius dalykus? Reikia tėvų leidimo prašy..fu, nu dar gražiau. Žinau, ką šneku ir ką darau. Pati atsakau už savo veiksmus.
Reikėtų tėvams jaunų atžalų neleist sėdėt ilgai prie pc arba, po galais, kam reikalingas 11metų vaikui internetas. Manau, tėvai turi labiau atkreipt dėmesį į savo vaikų užsiėmimus..bet dabar atsiranda dar viena problema.
Nu, žodžiu..

48

Re: Ar nepilnameciams galima leisti diskutuoti forumuose?

nieko blogo trame neizvelgiu, laisvas pasaulis, kas kur ir apie ka nori, lai diskutuoja ... svarbu turet savo nuomone ir moket ja ginti ...

49

Re: Ar nepilnameciams galima leisti diskutuoti forumuose?

Ne nuo amžiaus pasaulio suvokimas priklauso. Ir dvidešimtmetė fyfutė pasaulį rūūūžavą matyt gali. Dažniausiai ir mato. O tokioms gi į forumus lįst neuždrausi. Tai, kad nepilnamečiai dažnai buki, nemoka argumentuot savo nuomonės, tik parodo, jog jie dar AUGA. O tokie dalykai kaip forumas ar šiaip bendravimas su žmonėmis (nebūtinai realioje erdvėje) tik padeda jiems atsirinkt.

50

Re: Ar nepilnameciams galima leisti diskutuoti forumuose?

e wisi nuo 18 pagalvokit kad jus db butumet musu wietoj? ka darytumet? aisku kad nesutiktumet.....

51

Re: Ar nepilnameciams galima leisti diskutuoti forumuose?

man atrodo galima..

52

Re: Ar nepilnameciams galima leisti diskutuoti forumuose?

big_smile

53

Re: Ar nepilnameciams galima leisti diskutuoti forumuose?

Žinai sutinku su tavo nuomone, bet tų pyplių tikrai iš čia neišvarysi, nes visu pirma,PVZ: jai ten ir būtų toks klausimas kiek tau metų ar įrašyk savo gimimo metus? Jie gali taip lengvai kokia nors data susimastyt kad net nesuprasi, o asmens kodų gi nepareikalausi.Tai toks draudimas bebūtų jis bus tarsi vaikymasis vėjo malūnų......

54 (redagavo Tomas, 20 2011-02-02 03:46)

Re: Ar nepilnameciams galima leisti diskutuoti forumuose?

Kažkur yra tos taisyklės db nerandu .Nu bent prieš kuriant  anketa jos tikrai kažkuriame punkte išlenda .Perskaito jas ar ne čia kiekvieno sąžines reikalas .Kiek žinau buvo toks apribojimas kad jaunesni nei 12 metų neturi tokios galimybės dalyvauti diskusijoje , tai yra vienuolikmečiai ir jaunesni  .Nežinau ar vis dar yra ši funkcija .Jo dar neaišku ar negali tik rašyti tose temose ar rašyti ir skaityti jas. Kažkur yra taisyklės dba nepamenu ten tiksliai yra  minima  dėl šito klausimo .Jei rasiu paskelbsiu čia .

55

Re: Ar nepilnameciams galima leisti diskutuoti forumuose?

pilnametis,tai nereiskia suauges:::402

56

Re: Ar nepilnameciams galima leisti diskutuoti forumuose?

Kai kur reikėtu drausti kai kur ne smile

57

Re: Ar nepilnameciams galima leisti diskutuoti forumuose?

geras susirupinimas, tik neigyvendinamas.... uzdes lentele: jai tau 18 ENTER, jai ne EXIT.... o ta lentele labiausiai ir masina paspausti butent ENTER, nors tau vos 7ni.... nieko cia nesureguliuosi, manau vaikiukai tashkysis temomis, kuriuomis realiai gedijasi kalbetis, o mes, senoliai, burbuliuosim... va toks tas virtualus pasaulis....