21

Re: Jei TU būtum ašara mano aky

tai, man atrodo, kiekvienam taip yra..o poezija manes taip pat nevilioja..

22

Re: Jei TU būtum ašara mano aky

Manes ir nevilioja, taciau negaliu atsispirti tokioms eilems big_smile

23

Re: Jei TU būtum ašara mano aky

daugiau dek pastangu ir atsispirsi;D

24

Re: Jei TU būtum ašara mano aky

Nera didelio noro atsispirti big_smile

25

Re: Jei TU būtum ašara mano aky

Tomas, 26 wrote:
Alina, 21 wrote:

Jeigu aš būčiau ašara tavo aky,nuriedėčiau tau ant lūpų... Jei TU būtum ašara mano aky, niekada neverkčiau, nes bijočiau tave prarasti!

Neprarasti o praryti..:D Jeigu tu sakai nuriedetum ant lupu tai ir tau tada nuriedetu ant lupu..va tada neprarastum juk bet tik siaip prarytum..:D



Ooo...Sis eilerastis man labai patinka:) Seniai ji zinau, bet dbr perskaiciusi kazkaip prisiminiau Jona is "Idealios poros". Bliamba, grazus gi tas Jonelis:)
O tu, Tomai, tai protingas bernas esi, logiskai mastai:D)

26

Re: Jei TU būtum ašara mano aky

Egle, 20 wrote:

tai, man atrodo, kiekvienam taip yra..o poezija manes taip pat nevilioja..

O mane tai ji vilioja, kai isimyliu:D Ypac, kai isimyliu nesekmingai:(

27

Re: Jei TU būtum ašara mano aky

Mergina paklause vaikino ar jis mano, kad ji daili, vaikinas atsake ne. Ji paklause ar jis noretu su ja buti amzinai... ir jis pasake ne. Tada ji paklause ar jis verktu jei ji turetu isvykti (palikti ji), ir dar karta vaikinas atsake ne. Ji isgirdo pakankamai. Apsisuko ir nuejo braukdama asaras. Vaikinas griebe ja uz rankos ir tare... Tu nesi daili, tu-nuostabi. As nenoriu buti su tavimi amzinai. Man REIKIA buti su tavimi amzinai. Ir as neverkciau jei tu iseitum... as mirciau...

28

Re: Jei TU būtum ašara mano aky

Alina, 21 wrote:

Mergina paklause vaikino ar jis mano, kad ji daili, vaikinas atsake ne. Ji paklause ar jis noretu su ja buti amzinai... ir jis pasake ne. Tada ji paklause ar jis verktu jei ji turetu isvykti (palikti ji), ir dar karta vaikinas atsake ne. Ji isgirdo pakankamai. Apsisuko ir nuejo braukdama asaras. Vaikinas griebe ja uz rankos ir tare... Tu nesi daili, tu-nuostabi. As nenoriu buti su tavimi amzinai. Man REIKIA buti su tavimi amzinai. Ir as neverkciau jei tu iseitum... as mirciau...

Senas sitas jau labai..:D

29

Re: Jei TU būtum ašara mano aky

Senas geras tongue

30

Re: Jei TU būtum ašara mano aky

Julija, 19 wrote:
Tomas, 26 wrote:
Alina, 21 wrote:

Jeigu aš būčiau ašara tavo aky,nuriedėčiau tau ant lūpų... Jei TU būtum ašara mano aky, niekada neverkčiau, nes bijočiau tave prarasti!

Neprarasti o praryti..:D Jeigu tu sakai nuriedetum ant lupu tai ir tau tada nuriedetu ant lupu..va tada neprarastum juk bet tik siaip prarytum..:D



Ooo...Sis eilerastis man labai patinka:) Seniai ji zinau, bet dbr perskaiciusi kazkaip prisiminiau Jona is "Idealios poros". Bliamba, grazus gi tas Jonelis:)
O tu, Tomai, tai protingas bernas esi, logiskai mastai:D)

Buna ir protingesniu, bet tiekto..:D Tu irgi nebloga, bent jau isvaizda..:D Tik pastebiu kad poezijoje dazniausiai logikos nera..:D

31

Re: Jei TU būtum ašara mano aky

Ieskoti logikos jausmuose taip pat nelogiska big_smile

32

Re: Jei TU būtum ašara mano aky

KAS TAI YRA

Tai nesamone
Sako protas
Tai yra kas yra
Sako meile

Tai nelaime
Sako isskaiciavimas
Nieko kito tik skausmas
Sako baime
Tai beviltiska
Sako apdairumas
Tai yra kas yra
Sako meile

33

Re: Jei TU būtum ašara mano aky

        Kajp man sunku

Kajp man sunku,be tavo ranku
Kurios galetu apkabint mane..
Kajp man sunku,be tavo juokuo
Kuris skambejo mano sirdy..
Kajp man sunku,be tavo zvilgsnio
Kuris lydedavo mane...
Kajp man sunku,be tavo mejles
Kurios jau nebera...
Kajp man sunku,be tavo zodziu
Kurie paguosdavo mane...
Kajp man sunku,be tavo lupu
Kurios buciavo,kajp sapne...
Kajp man sunku zinoti tiesa,
Kad nebebusim niekada
Tokie lajmingi,bet tokie bejegiaj
Nes taves niekas negrazins niekada!!!!:(

34

Re: Jei TU būtum ašara mano aky

Labai grazu mergaites!!!:D
o man patiko,kai vienas berniukas man parase tai:"zinok guliu reanimacijoj,nes sudauzei man shirdi.prijungta prie dirbtines!ash stengiaus,o tu palikai mane:) ka veiki?ash tai mirshtu!" big_smile

35

Re: Jei TU būtum ašara mano aky

tada griausciau tavo aky!!! big_smile

36

Re: Jei TU būtum ašara mano aky

Daiva, 23 wrote:

Labai grazu mergaites!!!:D
o man patiko,kai vienas berniukas man parase tai:"zinok guliu reanimacijoj,nes sudauzei man shirdi.prijungta prie dirbtines!ash stengiaus,o tu palikai mane:) ka veiki?ash tai mirshtu!" big_smile

Grazu, bet per daug jau nuvalkiota... Labai jau daug kas sitaip raso:)

37

Re: Jei TU būtum ašara mano aky

niu va cia pati sukuriau...

nors tu man nieko nesakai,
tavo akys isduoda tai.
kad tu nori but salia manes,
kad tu troksti tik manes.
tavo lupos isdave tave,
kai jos buciavo tik mane.
dabar as viska suprantu,
kad labai tau patinku...

38

Re: Jei TU būtum ašara mano aky

pries puse metu pradejau bendrauti su vienu vaikinuku, iki siol dar nebuvom susitike bet ne tam esme (esam mate vienas kito foto) na ir jis man daznai paskambindavo. vien karta ir sako "nepyk tave biskeli pertrauksiu, tavo tevai vagys" man issoko akys ant kaktos kaip cia suprasti... sakau"kodel?" o jis ir sako "tavo tevai pavoge dvi zvaigzdutes is dangaus ir tau idejo i akis" o man net keliai pradejo linkti... smile ir dar daug kitokiu graziu posakiu yra pasakes bet visu tikrai neatskleisiu per daug asmeniska... smile

39

Re: Jei TU būtum ašara mano aky

Tu pakwieteij mane pasokti kaij grojo muzika leta ir as tada linksmaij sypsojauws,kaij lydejaij mane wakare...as juokiauwsi is tawo meijles,tikejauw as tada,kad laijmingiauwse meijle buna tik sapne,tu atneseij man puokste roziu,ju buwo 18 ir tyleij pasakeij y auwsy,kad lauwkia staijgmena...Pries dwylika palikes swente,tamsioj nakty tu isnykaij...suskambo garsiai telefonas...as isgirdauw...kad tu...zuwaij... as isbegauw y gatwe isbalus,pamaciauw krauwjuose as tawe... tawo kunas jauw buwo atsales,tauw rankas buciawo mama...as suklupauw sale ant keliu,o tawo rankoij dowana...as paemiauw y ranka zieda...taij staij kokea si staijgmena... Tu mylejaij mane,o as melawauw ,tu mylejaij mane,o as tik zaijdziauw...per welaij supratauw kad myliu...Tu auwkstaij danguje tarp zwaijgzdziu ir kas nakti lauwki saldziauwsiu sapnu...per welaij supratauw kad,kad myliu...Ir todel pas tawea ateijnu....

40

Re: Jei TU būtum ašara mano aky

uj,... Kaip Grazu.. tik sirdele ir suvirpa... smile apsalau :::138 ....