21

Re: Meile...

Is kur toks savikritiskumas? P.s. graziai surimavai!! big_smile

Egidijau, dekui smile

22

Re: Meile...

As pvz. bijau isimylet....siaip numanau kokie jausmai uzplus ir visa kita jai nutruktu draugyste....Bet kartu noreciau surast zmoguti kuris mane myletu ir as kuri myleciau....noreciau siaip, kad butu pirma meile visam gyvenimui..tada nebijociau isimilet....

23

Re: Meile...

Is dalies pritariu Dariui. Bet juk niekada negali zinoti, ar ta(-s), kuri(-a) isimylesi, bus visam gyvenimui ar ne.. Galbut bijosi pamilti ir taip praziopsosi ta tikraja meile..
ech.. keistas dalykas..

24

Re: Meile...

Niu man buva gerai nemylet... taip lengviau, bet atsityko taip kad pamilau panele iki ausu ji mane irgy po kurio laiko...del to daug kentejau kai buva meile be atsako nes tai jauciasi big_smile
bet dabar viskas liux ir jauciu kad jei tai nesibaigs greitu (o padarysiu viska kad nesibaigtu) tai tada kaip sakoma per amziu amzius

25

Re: Meile...

Kad meile suprastum kiekvienam ja reikia rasti.

26

Re: Meile...

Karolina, 18 parašė:

Apie meile kalbeti sunku. Ji paslaptinga ir neistirta. Ji vilioja, bet kartu ir skaudina. Ji gundo ir palieka. Ji sildo, bet kai jos nera, drebam is salcio. Ji suteikia be galo daug dziaugsmo ir laimes, bet netiketai gali visa tai atimti. Mes jos laukiam, taciau kartu ir prisibijom. Meilei zodziai nereikalingi. Apie ja kalbeti sunku, taciau trokstama. Meile gali atvesti i dziaugsma, gali nuzudyti. Mes negalim be jos. Ji negali be musu. Mylek - kuzda sirdis. Kentek - liepia protas. Kurio klausyti? Meile - melas. Meile - tiesa. Meile - dziaugsmas. Meile - pyktis. Meile - grozis. Meile - nuodai. Meile - kancia. Meile - narkotikas. Nuo kurio priklausomi visi. Be isimties. Kai jos nera, mus kankina ilgesys. Kai jos per daug, nejauciam saiko. Meile - paslaptis. Meile - gyvenimas. Be jos mes mirtume.



kur cia klausimas? apie ka cia diskutuot?

27

Re: Meile...

meile yra nuostabi, tik nepamirskit mergaites, kad dar yra ivairios meiles stadijos. vienaip zmones myli 16, ir visai kitaip i meile ziurima esant 25-30, o ka jau sakyti apie40-50. savo amziaus tarpsniais kiekviena sturime kitus reiklavimus meilei ir skirtingai suprantame jos reiksme. daug graziu zodziu galime pasakyti apie meile, bet kaip atskirti ar tai tikrai ta vienintele yra sunku, ta galiu pasakyti is savo patirties. tad neskubekite.

28

Re: Meile...

nu tu čia kurį iš tu psichologų dabar esi atsivertusi?froidą?jungą?:):):)

29

Re: Meile...

Arunas, 20 parašė:
Karolina, 18 parašė:

Apie meile kalbeti sunku. Ji paslaptinga ir neistirta. Ji vilioja, bet kartu ir skaudina. Ji gundo ir palieka. Ji sildo, bet kai jos nera, drebam is salcio. Ji suteikia be galo daug dziaugsmo ir laimes, bet netiketai gali visa tai atimti. Mes jos laukiam, taciau kartu ir prisibijom. Meilei zodziai nereikalingi. Apie ja kalbeti sunku, taciau trokstama. Meile gali atvesti i dziaugsma, gali nuzudyti. Mes negalim be jos. Ji negali be musu. Mylek - kuzda sirdis. Kentek - liepia protas. Kurio klausyti? Meile - melas. Meile - tiesa. Meile - dziaugsmas. Meile - pyktis. Meile - grozis. Meile - nuodai. Meile - kancia. Meile - narkotikas. Nuo kurio priklausomi visi. Be isimties. Kai jos nera, mus kankina ilgesys. Kai jos per daug, nejauciam saiko. Meile - paslaptis. Meile - gyvenimas. Be jos mes mirtume.



kur cia klausimas? apie ka cia diskutuot?


pravalas.oi, sorry....

30

Re: Meile...

o as tai bijau isimilet nes zinau kad tai gali blogai baigtis. arba man daznai budavo taip
kad milejau arba susizavejimas budavo o jis mane ne, o poto kaip kita nusiziurejau tai
jis mane pamildavo tai irgi ne labai faina
man labiausiai patinka kai i mane isimyli o as poto renkuosi big_smile

31

Re: Meile...

kitaip sakant megsti sapnuot ;D