21

Re: Viena is triju

Tas tiesa, tik va teoriskai ir zinociau.... Gaila to nebus... sad
Taciau nenukrypstant nuo temos, manau, toje saloje turetu dar ir patikti, nes tai butu labai daug kas neyprasto...

22

Re: Viena is triju

smile Austeja gudriai ishsisuko smile
Sigitai,zinoma sala neiprasta wink
o shiaip,kiek esu klausus shito klausimo vaikinu,visi renkasi maista,o paneles pashnekova smile na o kai man paciai pirma karta uzdave shi klausima,pasimeciau ir ilgai galvojau smile

23

Re: Viena is triju

Indre, 18 parašė:

smile Austeja gudriai ishsisuko smile
Sigitai,zinoma sala neiprasta wink
o shiaip,kiek esu klausus shito klausimo vaikinu,visi renkasi maista,o paneles pashnekova smile na o kai man paciai pirma karta uzdave shi klausima,pasimeciau ir ilgai galvojau smile

Neveltui ir yra prigalvota visokiu posakiu apie vyru skrandzius ir t.t.

24

Re: Viena is triju

tai jau tikrai smile)

25

Re: Viena is triju

Austėja, 31 parašė:

BENT JAU VAISIU KOKIU NUO PALMIU SIGITAI GALETUM PATS PASIRASKYT:-]

man toks idomus pastebejimas  kodel visi kai pradedi sneket apie negyvenama sala  galvoja kad ten atograzai big_smile juk negyvenama sala gali but betkur big_smile:D

26

Re: Viena is triju

Tai jei negyvenama sala tai kam rinktis butum su visom 3 ir pavalges ir pakalbejas ir pap****

27

Re: Viena is triju

nespejau, norejau ta pati pasakyt big_smile jei sala vandeny, tai kam rinktis viena is triju, kitos juk niekur nesides big_smile arba performuluok klausima, kokia pasiimtum i negyvenama sala big_smile

28

Re: Viena is triju

Ai, kam smulkintis, cia juk ir taip nieko rimto, tiesiog ijungi fantazija ir bendrauji.

29

Re: Viena is triju

tongue vat ne,neperformuluosiu smile nera cia ko kraipyt mano klausimo smile triju negalima,galima tik viena:)) ir neishsisukinekit big_smile zinau,kad noretusi visu triju,bet....:D

30

Re: Viena is triju

na ko cia dabar taip prikibot,kaip ir sigitas sake,juk vistiek viskas fantazija,taigi zmones,pafantazuokim,nebukim tokie susikauste:)

31

Re: Viena is triju

rinkciausi sexa,nes maista tikrai pats rasciau ar pasigaminciau,o del snekejemo ji pas mane greit prabiltu big_smile neiskestu klausit mano tauskalu apie nieka diena is dienos po kelias valandas... jau zodi uzsiciaupk tikrai is jos ispesciau big_smile:D

32

Re: Viena is triju

Na as manyciau kad rinkciausi ta panele su kuria galima pabendrauti o maisto juk aplink visur vanduo gali pasigaut zuvi,yra dar kazkokiu pauksciu,del sexo hmmmm....na o kodel mergaites manote kad ji viena budama saloje nenoretu su manim pasimylet?;D

33

Re: Viena is triju

Benas, 23 parašė:

Na as manyciau kad rinkciausi ta panele su kuria galima pabendrauti o maisto juk aplink visur vanduo gali pasigaut zuvi,yra dar kazkokiu pauksciu,del sexo hmmmm....na o kodel mergaites manote kad ji viena budama saloje nenoretu su manim pasimylet?;D

tarkim ji homoseksuali arba frigidishka big_smile

34

Re: Viena is triju

visos trys to s paneles kazkokios nenormalios wink big_smile big_smile
bet vistiek rinkciausi sexo zinove wink
maisto paieskos ar medziokle nuo seno yra vyru uzsiemimas wink
o po gero sexo ar norisi vyrams daug kalbeti? :V wink labanakt brangioji ir miegi wink smile

35

Re: Viena is triju

pirmaja smile tos kitos dvi numirs nes maisto neras, o jei ta pirmoji vaisins tai bus foursome wink tas ant to iseina big_smile uz maista mokama natura (juk negyvenama sala)

36

Re: Viena is triju

Linas, 22 parašė:

pirmaja smile tos kitos dvi numirs nes maisto neras, o jei ta pirmoji vaisins tai bus foursome wink tas ant to iseina big_smile uz maista mokama natura (juk negyvenama sala)

irgi logiska wink big_smile

37

Re: Viena is triju

bet kaip jus,vaikinukai,stengiates ishsisukt big_smile stengiates ishmastyt taip,kad viskas isheitu kartu smile)) kad tik nieko neprarast-nei maisto,nei kalbu,nei sexo big_smile

38

Re: Viena is triju

ash ti tikriausiai meiluze jei ilgai tektu toj saloj sedet o jei kokia savaite kita tai ta kur maisto moka suveikt

39

Re: Viena is triju

Egidijus, 14 parašė:

ash ti tikriausiai meiluze jei ilgai tektu toj saloj sedet o jei kokia savaite kita tai ta kur maisto moka suveikt

kodel tapi idomiai?Jei ilgai,tai meiluze,o jei trumpai,kuri maisto suveiks..?::)

40

Re: Viena is triju

Indre, 18 parašė:
Egidijus, 14 parašė:

ash ti tikriausiai meiluze jei ilgai tektu toj saloj sedet o jei kokia savaite kita tai ta kur maisto moka suveikt

kodel tapi idomiai?Jei ilgai,tai meiluze,o jei trumpai,kuri maisto suveiks..?::)

nesigilink i darzelinuko mintis, vistiek neperprasi wink big_smile