141

Re: Menulis sviecia, i lova kviecia ;)

O kam to miego isvis reikia? Juk tiek daug galima nuveikt per nakti... big_smile tongue big_smile

142

Re: Menulis sviecia, i lova kviecia ;)

rejktu pasikviest draugu ar darugiu ir padaryt vakareli:::707

143

Re: Menulis sviecia, i lova kviecia ;)

  Su malonumu sudalyvauchiau. big_smile

144

Re: Menulis sviecia, i lova kviecia ;)

Kartais buna, kad tie draugai ir drauges tarsi kazkur isgaruoja ir gali nusisaut is tu nervu, kad lieki vienas... smile Va tada tai miegas yra pati geriausia iseitis...
Arba galima sedet prie kompo ir atrasinet laiskus... Bet po to lieki ne tik pats susierzines, bet dar ir kitus suerzini big_smile Gal ir visai linksmas uzsiemimas erzint kitus big_smile

145

Re: Menulis sviecia, i lova kviecia ;)

Tai vis tebesilinksmini, erzindamas kitus? big_smile

146

Re: Menulis sviecia, i lova kviecia ;)

vo cia matosi kad Lietuva neisniks kalba apie produktyvuma  ir siaip naudingus dalykus sveikatai

147

Re: Menulis sviecia, i lova kviecia ;)

Darius, 19 wrote:

vo tada kreipiesi i draugus ir varai is namu lauk , kol dar protas veikia , nes jau vienatve tai tikrai zudo ypaz kai nera kas veikti

"kai nera ka veikti"nesuprantama man ta fraze;DD  da ner taip buve man;D

148

Re: Menulis sviecia, i lova kviecia ;)

Monika, 12 wrote:
Darius, 19 wrote:

vo tada kreipiesi i draugus ir varai is namu lauk , kol dar protas veikia , nes jau vienatve tai tikrai zudo ypaz kai nera kas veikti

"kai nera ka veikti"nesuprantama man ta fraze;DD  da ner taip buve man;D


taip bet ateiti tai tuo dziaugsmu negalesi atsidziaugt:) dar ne laikas o jau pakui reikes isirinkti su kuo:? nes nevisi jau muoa elgtis toi lovoi :::110

149

Re: Menulis sviecia, i lova kviecia ;)

ka snekat?

150

Re: Menulis sviecia, i lova kviecia ;)

ar cia vyksta koks veiksmas?

151

Re: Menulis sviecia, i lova kviecia ;)

Mindaugas, 24 wrote:

ar cia vyksta koks veiksmas?


ciate viksata o cia tik palieki savo nuomone :::920
-Mindaugai snekam apie lovos reikalus :::036 jei turi minciu destik tvarkingai tik nesikeik.o mes ivertinsim ka sumalsi:::111 pirmyn!!!!

152

Re: Menulis sviecia, i lova kviecia ;)

Donatas, 18 wrote:

Prasidejo naktele ir va stai sedi vienas pats namie... Nezinai ka ir bedaryt - liudet, ar ieskot kokio uzsiemimo, kas padetu pamirst, jog esi vienas... Ka tokiais momentais darai Tu?.. :?

ka tu cia turi omeny sakydamas tai?:D ar tu cia vienas ar su kuo nors?:D nes is parasymo galima suprast kad su savim uzsiimineji:D:D