41

Re: Man merginos parsiduoda. Ka daryt?

Jonas, 34 parašė:

Nademokratija.. demokratija... Bet
1.įstatymų turim laikytis visi.ir  taškas ir nesvarbu gatveje ar virtualioje erdveje
2, tikriausiai si tema yra aktului nes parase gan nemazai zmoniu gal vieni uz kiti
pries.
3 Tai mano asmenine nuonome gerbik kaip as gerbiu jūsų nuomonę.
4 manau moderatoriai turetu rakinti sia tema


1. visaip turim, kartais laikytis, kartais - ne.
2. matyt nepastebejai, jog susidurusiu su tavo prostitucijos atveju NEBUVO. o kiti tik diskutavo apie pacia prostitucija
3. visi turi teise parodyti kur ju nuomone nesutampa su tavaje
4. interneto grozis ir yra tame, kad paleidus neisakysi kada sustabdyt wink

42

Re: Man merginos parsiduoda. Ka daryt?

dawai tegul ji man paraso as jamu ta merga big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile gan cai parkes daryt nu mergina taip uzsidirbineja tai ka padaryti, o gal jai cia yra hobis big_smile big_smile pasiule o tu nesutikai tai ir tilek o kitas gal sutiko ir jam **** tongue

43

Re: Man merginos parsiduoda. Ka daryt?

o kodel prostitucija isvis yra blogai? na ta prasme kai mergina savo noru dirba toki darba??
juk tada manau sumazetu smurtas, prievartavimai......visi moketu mokescius tvarkingai dar ir pelno atnestu....na cia mano nuomone......aisku kai suteneriai vercia merginas cia kitas reikalas......uz prekyba zmonemis reikia bausti

44

Re: Man merginos parsiduoda. Ka daryt?

Gintaras, 23 parašė:
Jonas, 34 parašė:

Nademokratija.. demokratija... Bet
1.įstatymų turim laikytis visi.ir  taškas ir nesvarbu gatveje ar virtualioje erdveje
2, tikriausiai si tema yra aktului nes parase gan nemazai zmoniu gal vieni uz kiti
pries.
3 Tai mano asmenine nuonome gerbik kaip as gerbiu jūsų nuomonę.
4 manau moderatoriai turetu rakinti sia tema


1. visaip turim, kartais laikytis, kartais - ne.
2. matyt nepastebejai, jog susidurusiu su tavo prostitucijos atveju NEBUVO. o kiti tik diskutavo apie pacia prostitucija
3. visi turi teise parodyti kur ju nuomone nesutampa su tavaje
4. interneto grozis ir yra tame, kad paleidus neisakysi kada sustabdyt wink

PAGARBA Gintarui !!!

Nera cia nieko baisaus.. juk tau niekas negrasino kad jei nepirksi gausi malku... big_smile
perki arba neperki... pats renkiesi... o kitas zmogus parduoda arba ne... KAPITALIZMAS... big_smile big_smile big_smile
perki parduoti ir sukiesi.. big_smile nori perki nori neperki.. big_smile big_smile big_smile

suauges vyras o daro tokias problemas.. smile suprantu jei tema sukurtu izgasdintas 14 metu vaikas.. o dabar... smile

45

Re: Man merginos parsiduoda. Ka daryt?

man asmeniskai irgi savo paslaugas siule zigolo, bet del to man ne kiek pyktis, kiek juokas paeme big_smile

46

Re: Man merginos parsiduoda. Ka daryt?

Piotr, 21 parašė:

o kodel prostitucija isvis yra blogai? na ta prasme kai mergina savo noru dirba toki darba??
juk tada manau sumazetu smurtas, prievartavimai......visi moketu mokescius tvarkingai dar ir pelno atnestu....na cia mano nuomone......aisku kai suteneriai vercia merginas cia kitas reikalas......uz prekyba zmonemis reikia bausti

Gal ir pritariu is dalies. BET prostitutes gi yra parazites kazkokios , visokias ligas nesioja....:-(

47

Re: Man merginos parsiduoda. Ka daryt?

Ulyta, 16 parašė:
Piotr, 21 parašė:

o kodel prostitucija isvis yra blogai? na ta prasme kai mergina savo noru dirba toki darba??
juk tada manau sumazetu smurtas, prievartavimai......visi moketu mokescius tvarkingai dar ir pelno atnestu....na cia mano nuomone......aisku kai suteneriai vercia merginas cia kitas reikalas......uz prekyba zmonemis reikia bausti

Gal ir pritariu is dalies. BET prostitutes gi yra parazites kazkokios , visokias ligas nesioja....:-(

kiek ilgai jos tas ligas nesios big_smile jei nesigydys pacios uzsilenks wink jei nori kad (kombainas) gerai veiktu ir pelna nestu reikia ji nuolat remontuoti ir tech apziura pravaryti wink big_smile big_smile big_smile

48

Re: Man merginos parsiduoda. Ka daryt?

Jonas, 34 parašė:

Na man paslaugos nereikalingos ir kiek zinau prostitucija iki siol yradraudziama istatymu. Sioje situacija manau adminai turi imtis priemoniu.

eik tu sapnas.. tukstancius metu yra prostituciaj ir dar tiek bus.. o uzdrausta ji lietuvoi tik del to kad atsiranda tokiu kaip tu.. kuriem gera dalyka pasiulo o jis apsiverkia...ir tu dar save vyru vadini?pats nenori pasiulik kitam.. yra tikrai nemazai zmoniu kurie pasinaudotu tos mergynos paslauga...

49

Re: Man merginos parsiduoda. Ka daryt?

Ulyta, 16 parašė:
Piotr, 21 parašė:

o kodel prostitucija isvis yra blogai? na ta prasme kai mergina savo noru dirba toki darba??
juk tada manau sumazetu smurtas, prievartavimai......visi moketu mokescius tvarkingai dar ir pelno atnestu....na cia mano nuomone......aisku kai suteneriai vercia merginas cia kitas reikalas......uz prekyba zmonemis reikia bausti

Gal ir pritariu is dalies. BET prostitutes gi yra parazites kazkokios , visokias ligas nesioja....:-(

ar buvai sutikus jas kad taip sneki? o gal ir paletei? nesnekek nesamoniu,gal kokios stotines uz 10lt ir yra vysu ligu rinkinis... bet normalios kuriuos kainuoja nuo 150lt yra tikrai tvarkingos ir grazios moteris,beja dauguma studenciu,ar seip zmoniu kurie susirado papildoma pinigu saltini ir tiek..

50

Re: Man merginos parsiduoda. Ka daryt?

Jurgita, 25 parašė:

man asmeniskai irgi savo paslaugas siule zigolo, bet del to man ne kiek pyktis, kiek juokas paeme big_smile

o kas ten juokingo? irgi normalus dalykas,turiu drauga kuris dirbo zigolo,labai pelningas darbas, nes vyrai daug brangesni uz moteris smile

51

Re: Man merginos parsiduoda. Ka daryt?

nuoginkit kuo daugiau ir rasykit man big_smile

52

Re: Man merginos parsiduoda. Ka daryt?

Rokas, 19 parašė:

Nera visishkai patikimo budo kaip virtualioje erdeveje gaudyti kazka... net nusikaltelius kurie pleshia bankus internetu labai sunku pagauti.. o dabar gaudys cia kazkas keleta merginu kurios ivardina kaina. Manau tai butu apsurdihska. Norite kad adminai pradetu skanuoti laishkus? big_smile nemanau... tai jau butu musu teisiu pazeidimas.

Nieko baisaus cia nenutiko, niekas nieko neuzmushe ir neapvoge. Todel vargu ar reikeketu cia kazka bauti ar dar kanors daryti. smile gaunate toki laishka spaudziate DELETE ir viskas. cia kaip spamas.. big_smile tik malonus.. big_smile big_smile big_smile


o jej ka wisi rasykit rokuj jis grejtaj wiska sutwarkys big_smile ir lb malonej big_smile

53

Re: Man merginos parsiduoda. Ka daryt?

Sergejus, 25 parašė:
Jurgita, 25 parašė:

man asmeniskai irgi savo paslaugas siule zigolo, bet del to man ne kiek pyktis, kiek juokas paeme big_smile

o kas ten juokingo? irgi normalus dalykas,turiu drauga kuris dirbo zigolo,labai pelningas darbas, nes vyrai daug brangesni uz moteris smile

Bet ieskoti klienciu internete is siulytis visoms is eiles... Gal ir gerai apmokas darbas, bet tikrai nenesantis garbes, manau yra ir geresniu budu uzsidirbti...

54

Re: Man merginos parsiduoda. Ka daryt?

ko jums jos uzkliuvo. Tegu dirba. Ka gaila ? Ar nemokamai norejosi smile ?

55

Re: Man merginos parsiduoda. Ka daryt?

Jurgita, 25 parašė:
Sergejus, 25 parašė:
Jurgita, 25 parašė:

man asmeniskai irgi savo paslaugas siule zigolo, bet del to man ne kiek pyktis, kiek juokas paeme big_smile

o kas ten juokingo? irgi normalus dalykas,turiu drauga kuris dirbo zigolo,labai pelningas darbas, nes vyrai daug brangesni uz moteris smile

Bet ieskoti klienciu internete is siulytis visoms is eiles... Gal ir gerai apmokas darbas, bet tikrai nenesantis garbes, manau yra ir geresniu budu uzsidirbti...

pvz valit gatves? o kuom toks budas yra blogas? kiekvienas soka kaip moka smile

56

Re: Man merginos parsiduoda. Ka daryt?

sveiki visi kaip laikotes?

57

Re: Man merginos parsiduoda. Ka daryt?

o kas ten juokingo? irgi normalus dalykas,turiu drauga kuris dirbo zigolo,labai pelningas darbas, nes vyrai daug brangesni uz moteris smile[/quote]

Bet ieskoti klienciu internete is siulytis visoms is eiles... Gal ir gerai apmokas darbas, bet tikrai nenesantis garbes, manau yra ir geresniu budu uzsidirbti...

[/quote]

pvz valit gatves? o kuom toks budas yra blogas? kiekvienas soka kaip moka smile[/quote]

Bent jau as asmeniskai nenoreciau vaikino ar vyro, kuris uzsiiminejo tokiu amatu, jau geriau slavejas.. O tu leistum savo dukrai dirbti toki darba?

58

Re: Man merginos parsiduoda. Ka daryt?

ne. vyrai zigolo niekad nebuna DAUG brangesni uz moteris. Yra tik vienetai kurie daugiau pasiekia, bet merginos is elito bet kokiu atveju uzdirba daug daugiau wink

59

Re: Man merginos parsiduoda. Ka daryt?

cia tu gintarai klysti , vyrai zigolo yra zymiai brangesni ir jiems keliami daug didesni reikalavimai

60

Re: Man merginos parsiduoda. Ka daryt?

sugundyti bet koki vyra lengva manau.....o bet kokia moteri sugundyti reikia buti menininku....