21

Re: BMW

Galine sedine iplisus,ir siaip nelabai jis man patinka,pagalvojau neblogai buti kozinis

22

Re: BMW

galinė tai tiks jei rasi tokios pat spalvos.. o jei nori odos tai siūlau arba persiūti arba ieškoti europinio

prieš kurį laiką pardavėm septintuko "beige" saloną (ne anglišką) su pilnai elekrinėm sėdynėm už 1500lt. nors ir patrintas buvo kiek

23

Re: BMW

man sake,kad gali tekti ir 2000 lt. sumoketi

24

Re: BMW

Kiek mazdaug kainuoja persiuti,o kaip kokybe

25

Re: BMW

na ten buvo tik sėdynės, be abšyvkių. nors manau, kad iš tiesų kaina nebuvo didelė

8 699-35429 čia vienas iš kauno prieš kurį laiką pardavinėjo penktuko pilkas veliūro sėdynes

šiaip pasiskambinėk po šrotus

26

Re: BMW

persisiūti neteko, bet už kokybišką odą ir gerą darbą irgi teks palikti nemažai manau

27

Re: BMW

pabandysiu paskambinti,dekui uz numeri

28

Re: BMW

Ka siaip pats manai apie si modeli

29

Re: BMW

e39 būtų labai geras daiktas, jei nebūtų e38:D)

šiaip nieko prieš neturiu, rimtas modelis

30

Re: BMW

Man patare pirkti geriau 3 litru nei 2,5 dizeli.sake,kad 2,5d. nelaiko varikliai,

31

Re: BMW

teisybė:) galvos mėgsta patrūkinėti ir siurbliai užgrybauja

3 litrai dyzeliukas yra jėginis variantas:) tik nepradėk liurlinti saliarkos iš kokios bačkos arba ūkinio

dar teko važiuoti su 4 litrų dyzeliniu e38, va ten tai diesel power;)

32

Re: BMW

Delko sakai,kad is backos blogai arba ukininku.man neteko,kiek ten yra kw?

33

Re: BMW

blogai dėlto, kad tas kuras kurį tu pilsi iš bačkos gali būti nelabai kokybiškas, o naujos kartos dyzeliai oj kokie reiklūs kuro kokybei;) netgi degalinėse pardavinėjamas kuras kartais būna abejotinos kokybės, nekalbu jau apie iš kažkur iš kažko pilta perpilta nežinia kiek laiko stovėjusį kurą.. remontas variklio ojojoj koks skaudus:D)

dėl 740d tai nepamenu tikslių duomenų, bet kažkur 180kw IR sukimo momentas 560 Nm nuo 1750 aps/min

34

Re: BMW

as net ir alyvos pamaisau

35

Re: BMW

na šiaip ne mano reikalas kas ką daro su savo turtu, bet aš pats nedaryčiau taip:)

36

Re: BMW

Marijan, 22 parašė:

gal kas zino kiek rija benzo bmw 535 98  ???


3.5

37

Re: BMW

sveiki, gal kas zinot kur gaut bmw priekini tikla cupeskai? taip sakant biski nelaime atsitiko ir i visus servisus kur skambinau visi turi uzsakineti ir geriausiu atveju bus po savaites ar net dvieju...o taip jau nesinori vazinet, kai minimaliai matosi kelias...

38

Re: BMW

Marijan, 22 parašė:
Donatas, 26 parašė:
Marijan, 22 parašė:

gal kas zino kiek rija benzo bmw 535 98  ???


siaip tai gera masina, bet islaikymas jos tai ziaurus, ir detales ir kuro sanaudos, o arteja vasara, visgi reikia pagalvot kad reikia ir prie ezeru ir prie juros, o i kolonele tai liudna vaziuot, turiu 525, su 141kw, kol kas uztenka palakstyt

big_smile turiu lexa 4.0 - man ir uztenka wink

ohoho, tai manau kad:), geras skonis automobiliams

39

Re: BMW

viliau matau daug kaune zinai, tai gal zinai kur gerai ruosia dazymuj ir dazo ratus? aisku kaina irgi but geriau mazesne, man cia siule su paruosimu 200lt visi keturi r17, dazai mano, bet nemaciau to dazytojo darbo

40

Re: BMW

kaip tik turiu gerą ratų dažytoją kaune:D) kaina nebloga, už 4 r17 bmw emkės 5 stipinų ratus buvo palikta.. velnias.. nebeprisimenu kiek:D):? dažai jo

kreipkis prvt., iš tavęs alus:)