81

Re: BMW

Sveikuciai!!! Gal cia lankosi BMW myletojai is Pnv? Atsiliepkit wink

82

Re: BMW

zinau tik kad bmw 850 sankaba pilnoi komplektacijoj kainavo 5000lt:::d16

83

Re: BMW

kiekviena treciadieny kaune taikos pr. 120 renkames su bmw masinom dar 21wal vakaro ten lb fainai nes daug kas draskosi ir per ta meeta buna drifto treniruote ir poto kaskur po 23wal ar veliau ar anksciau vazinejam po miesta tj pabantykit ten nulekti su sawo bmw sekmes

84

Re: BMW

parduodu simiora 88m.

85

Re: BMW

neseniai isgirdau tokia nuomone kas vairuoja BMW tas yra nestabilios psichikos zmogus...

86

Re: BMW

Rimante, 37 parašė:

neseniai isgirdau tokia nuomone kas vairuoja BMW tas yra nestabilios psichikos zmogus...

Tragiskas tavo pasaulio suvokimas, jeigu tu i tokia nesamone ziuri rimtai..37 metu o taip nusisneket..ziauru biski..:D

87

Re: BMW

daug rimtu zmoniu ir nedgi senuku  turi bemvus,tik kokie 30 procentu paaugliu nori isivaizduot save rusijos ganksteriais ,su juodu bmw:)kaip filme

88

Re: BMW

jej gangsteris tay meeeeeeerso reyk big_smile

89

Re: BMW

musu tauta prie čiorni bumer pratusi:)

90

Re: BMW

http://forumas.bmwfan.lt/index.php <--------------------visa info apie bmw visu modeliu

91

Re: BMW

man juodas bumerio salonas kazkaip keistai, nesvaru ten viskas atrodo smile

92

Re: BMW

Jei ir buciau ganksteris, tai imciau koki kruta japoniska bilida smile is bmw tik 3 patinka bet ir tai reik biski pamodifikuoti (dropas, teisingas body-kitas...)

93

Re: BMW

Svewiki BMW myletojai,man reik e39 modeliui pakeisti vairuotojo sedyne,geriausia butu rasti klp,gal kas zino apie tai kanors,kiek kainuoja sedyne ir istatymas jos ?o dar galinio vaizdo veidrodeli viduje kas zino ,kaip priklijuoti?Nusipirkau gerus klijus su tarpine grotele,nuriebalinau stikla,bet visvien man neprisiklijavo,bandziau kelis kartus... nebezinau ko griebtis,negi y serviza varysiu ir sakysiu ,kad hebra davai priklijuokit veidrodeli man big_smile

94

Re: BMW

BMW - Bojevaja Mashyna Wymoganija , Nors lietuviskai skamba BMW - **** Mashina -Wairuaja

He he he smile

95

Re: BMW

Jo BMW tas pats ziguliukas,tik europinis variantas big_smile big_smile tongue

96

Re: BMW

Rimante, 37 parašė:

neseniai isgirdau tokia nuomone kas vairuoja BMW tas yra nestabilios psichikos zmogus...

as irgi vairuoju bmw kai sudauziau mersa,gal galva prisitrenkiau:)

97

Re: BMW

Irmis, 30 parašė:

Jo BMW tas pats ziguliukas,tik europinis variantas big_smile big_smile tongue

dar labiau nusisneket neisejo?

98

Re: BMW

rasykite ... varkite@yahoo.ie

99

Re: BMW

Valera, 28 parašė:

rasykite ... varkite@yahoo.ie

ka tu tuom turejai omeny?

100

Re: BMW

http://forumai.bmw-klubas.lt/