21

Re: Norime to, ko negalime gauti

viskas normalai cia pats idomumas wink

22

Re: Norime to, ko negalime gauti

Edgaras, 19 parašė:
Julija, 19 parašė:
Edgaras, 19 parašė:
Julija, 19 parašė:
Edgaras, 19 parašė:

Julija o jai as tau pasiulisiu draugyste tu pas mane atvaziuotum? wink

Hmm...O tu man pasiulytum draugyste?:) Tai davai draugaujam:D)


gerai siulau tau draugyste !!!



Na, jei jau siulai, tuomet,Edgarai, sutinku:D)


tai daba laukiu taves kada ruoses atvaziuot pas mane ??? smile

O kur man teks vaziuot?:D)

23

Re: Norime to, ko negalime gauti

o tai tu anketoi paziuriek kur as gyvenu wink as nekantrai taves laukiu :*

24

Re: Norime to, ko negalime gauti

Julija, 19 parašė:

Pastebejau, kad daug kam taip buna. Isimyli zmogu, taciau tam zmogui, tu nepatinki, o tas zmogus, kuris tave isimylejo, taves nei kiek nedomina. Kodel taip nutinka? Gal tiesiog mes esame egoistai ir norime to, ko negalime gauti? Gal tai tik musu uzgaidos?:)


Kažin ar man išeis šia tema padiskutuoti,nes tokie dalykai labai dažnai nutinka.
Mano nuomonė būtu gal tokia,beny,kaip yra su manimi:Susipažysti su žmogumi ir supranti,kad jis tave begalo traukia kažkuom.Tada daraisi ne i save panaši,bandai jam patikti ar itikti,atsiprašant lendi kur niekas nelenda...Jis jaučia iš taves tai ir jis darosi stiprus,galingesnis už tave.Na jei tu gali apie mane šokinėti,o kodėl ir kita negalės.Jam suteiki stiprybės,bet ne tokios,kokios mes iš jo laukiame.Pati palieki sugniuždyta,o jis ir nueina,kam jam tokia.
Sutinki žmogų ir jis taves netraukia,o jis nori su tavimi būti,tada mes keliame sparnus ir igavusios stiprybės lekiame kažkur,o kur...?
Atsisuki atgal,o ten nieko.Manau,reikia bandyti bendrauti su žmogumi ir jį pažinti.bet jei visiškai nepritrauks jis,gal tada einame toliau.

25

Re: Norime to, ko negalime gauti

Laura, 23 parašė:

nezinome tiksliai ko ieskom ir tikrai dar neradom to, kuris yra mum skirtas. Va kada taip buna. O kai randi ta kuris tau skirtas, viskas sutampa ir jokiu klausimu nekyla. Geras jausmas, kai nustoji zvalgytis i duris laukdamas kada ieis kazkas geresnis smile


Taip, tik gaila kad tokiu atveju nelabai daug buna...
Beje, Ivonos zodziuose labai daug tiesos.

26

Re: Norime to, ko negalime gauti

Edgaras, 19 parašė:

o tai tu anketoi paziuriek kur as gyvenu wink as nekantrai taves laukiu :*

O ne...Per toli tu esi, nekeliausiu as pas tave. Bijau taip toli vaziuot, gal tu koks lb negeras esi, tai tada sunkiau man butu pabegt nuo taves:}

27

Re: Norime to, ko negalime gauti

Ivona, 33 parašė:
Julija, 19 parašė:

Pastebejau, kad daug kam taip buna. Isimyli zmogu, taciau tam zmogui, tu nepatinki, o tas zmogus, kuris tave isimylejo, taves nei kiek nedomina. Kodel taip nutinka? Gal tiesiog mes esame egoistai ir norime to, ko negalime gauti? Gal tai tik musu uzgaidos?:)


Kažin ar man išeis šia tema padiskutuoti,nes tokie dalykai labai dažnai nutinka.
Mano nuomonė būtu gal tokia,beny,kaip yra su manimi:Susipažysti su žmogumi ir supranti,kad jis tave begalo traukia kažkuom.Tada daraisi ne i save panaši,bandai jam patikti ar itikti,atsiprašant lendi kur niekas nelenda...Jis jaučia iš taves tai ir jis darosi stiprus,galingesnis už tave.Na jei tu gali apie mane šokinėti,o kodėl ir kita negalės.Jam suteiki stiprybės,bet ne tokios,kokios mes iš jo laukiame.Pati palieki sugniuždyta,o jis ir nueina,kam jam tokia.
Sutinki žmogų ir jis taves netraukia,o jis nori su tavimi būti,tada mes keliame sparnus ir igavusios stiprybės lekiame kažkur,o kur...?
Atsisuki atgal,o ten nieko.Manau,reikia bandyti bendrauti su žmogumi ir jį pažinti.bet jei visiškai nepritrauks jis,gal tada einame toliau.

Idomiai, bet kogero labai teisingai issakei viska. Tikriausiai taip ir yra...

28

Re: Norime to, ko negalime gauti

Julija, 19 parašė:
Aleksandras, 21 parašė:

taigi ji lesbiete... big_smile platoniska jusu bus draugyste big_smile

Truputi pajuokavau, nesu lesbiete:D)

Bendriau ne. As esu bisexuali:D)

29

Re: Norime to, ko negalime gauti

manau visiems buna tokiu laikotarpiu kad atrodo jog netuos isimylime

30

Re: Norime to, ko negalime gauti

Julija, 19 parašė:
Edgaras, 19 parašė:

o tai tu anketoi paziuriek kur as gyvenu wink as nekantrai taves laukiu :*

O ne...Per toli tu esi, nekeliausiu as pas tave. Bijau taip toli vaziuot, gal tu koks lb negeras esi, tai tada sunkiau man butu pabegt nuo taves:}

Edgarai, matai, Julija nebenori su tavim draugauti, vaziuoti pas tave. Tai gal tada draugaujame mudu?;) Busiu vietoj Julijos;)

31

Re: Norime to, ko negalime gauti

Julija, 19 parašė:
Edgaras, 19 parašė:

o tai tu anketoi paziuriek kur as gyvenu wink as nekantrai taves laukiu :*

O ne...Per toli tu esi, nekeliausiu as pas tave. Bijau taip toli vaziuot, gal tu koks lb negeras esi, tai tada sunkiau man butu pabegt nuo taves:}


  va matai julija tu dar karta irodai kad mergynos ne skaito anketos vaikinu wink tai galesim susitikiniet kada as atvaziuosiu i lietuva big_smile o cia gali but po metu wink

32

Re: Norime to, ko negalime gauti

Egle, 18 parašė:
Julija, 19 parašė:
Edgaras, 19 parašė:

o tai tu anketoi paziuriek kur as gyvenu wink as nekantrai taves laukiu :*

O ne...Per toli tu esi, nekeliausiu as pas tave. Bijau taip toli vaziuot, gal tu koks lb negeras esi, tai tada sunkiau man butu pabegt nuo taves:}

Edgarai, matai, Julija nebenori su tavim draugauti, vaziuoti pas tave. Tai gal tada draugaujame mudu?;) Busiu vietoj Julijos;)


mes dar su julija ne nusprendiam !!! wink ar mes liekam pora ar ne big_smile jai ka turesiu tave aumeni wink

33

Re: Norime to, ko negalime gauti

Edgaras, 19 parašė:
Julija, 19 parašė:
Edgaras, 19 parašė:

o tai tu anketoi paziuriek kur as gyvenu wink as nekantrai taves laukiu :*

O ne...Per toli tu esi, nekeliausiu as pas tave. Bijau taip toli vaziuot, gal tu koks lb negeras esi, tai tada sunkiau man butu pabegt nuo taves:}


  va matai julija tu dar karta irodai kad mergynos ne skaito anketos vaikinu wink tai galesim susitikiniet kada as atvaziuosiu i lietuva big_smile o cia gali but po metu wink

Skaitau skaitau as tas anketas:D Po metu? Hmm... Na, metus galeciau ir islaukti;)  Bet, zinok, tu turesi man buti istikimas:}
Beje, sakai i Lietuva atvaziuosi. O tai i koki miesta?:)

34

Re: Norime to, ko negalime gauti

Egle, 18 parašė:
Julija, 19 parašė:
Edgaras, 19 parašė:

o tai tu anketoi paziuriek kur as gyvenu wink as nekantrai taves laukiu :*

O ne...Per toli tu esi, nekeliausiu as pas tave. Bijau taip toli vaziuot, gal tu koks lb negeras esi, tai tada sunkiau man butu pabegt nuo taves:}

Edgarai, matai, Julija nebenori su tavim draugauti, vaziuoti pas tave. Tai gal tada draugaujame mudu?;) Busiu vietoj Julijos;)

Ei, kas gi cia dabar??? Egle, ner cia ko mano vietos uziminet:D) Tu cia nesikesink i Edgariuka:D)

35

Re: Norime to, ko negalime gauti

Julija, 19 parašė:
Edgaras, 19 parašė:
Julija, 19 parašė:
Edgaras, 19 parašė:

o tai tu anketoi paziuriek kur as gyvenu wink as nekantrai taves laukiu :*

O ne...Per toli tu esi, nekeliausiu as pas tave. Bijau taip toli vaziuot, gal tu koks lb negeras esi, tai tada sunkiau man butu pabegt nuo taves:}


  va matai julija tu dar karta irodai kad mergynos ne skaito anketos vaikinu wink tai galesim susitikiniet kada as atvaziuosiu i lietuva big_smile o cia gali but po metu wink

Skaitau skaitau as tas anketas:D Po metu? Hmm... Na, metus galeciau ir islaukti;)  Bet, zinok, tu turesi man buti istikimas:}
Beje, sakai i Lietuva atvaziuosi. O tai i koki miesta?:)


Nu idomu smile as tai galiu islaukt bet va tavim zinok ne labai tikiu wink
as tai is kauno :*

36

Re: Norime to, ko negalime gauti

matai egle neiseis as turiu panelia wink matai lauks manes net metus !!!

37

Re: Norime to, ko negalime gauti

Edgaras, 19 parašė:

matai egle neiseis as turiu panelia wink matai lauks manes net metus !!!

o kuo as prastesne uz ja?:( Tai gal bent meiluze galeciau tavo buti?:D

38

Re: Norime to, ko negalime gauti

Julija, 19 parašė:
Egle, 18 parašė:
Julija, 19 parašė:
Edgaras, 19 parašė:

o tai tu anketoi paziuriek kur as gyvenu wink as nekantrai taves laukiu :*

O ne...Per toli tu esi, nekeliausiu as pas tave. Bijau taip toli vaziuot, gal tu koks lb negeras esi, tai tada sunkiau man butu pabegt nuo taves:}

Edgarai, matai, Julija nebenori su tavim draugauti, vaziuoti pas tave. Tai gal tada draugaujame mudu?;) Busiu vietoj Julijos;)

Ei, kas gi cia dabar??? Egle, ner cia ko mano vietos uziminet:D) Tu cia nesikesink i Edgariuka:D)

Neaiskink:P Tegul jis pats sprendzia:D

39

Re: Norime to, ko negalime gauti

Egle, 18 parašė:
Edgaras, 19 parašė:

matai egle neiseis as turiu panelia wink matai lauks manes net metus !!!

o kuo as prastesne uz ja?:( Tai gal bent meiluze galeciau tavo buti?:D


as nei vienai mergynai ne melavau ir nesiruosiu ir jai turiu 1 jinai pas mane bus 1

40

Re: Norime to, ko negalime gauti

as galiu priimt nuskriaustas.. smile:):)