21

Re: Kokio amžiaus norėtumėte sukurti šeimą?

Viktoras, 20 parašė:
Julija, 19 parašė:
Viktoras, 20 parašė:
Julija, 19 parašė:

Gal tai ir pasirodys kvaila, taciau dar budama visai jaunute (zinoma, dabar saves sene dar nelaikau:D  ), per Jonines buriausi ir issiburiau taip, kad istekesiu budama 23ju metu. Tas skaicius man kazkaip istrigo i galva ir dabar galvoju, kad butent tokio amziaus ir noreciau isteketi:D

netiek daug ir liko wink

Nu jo, nedaug, bet kad kandidato i vyrus dar nera:(

tai kodel neieskais?

Tai kad nusiziurejau toki bernioka, bet nemanau, kad jam patinku, o tie vaikinai, kurie man rodo demesi, "kabina" mane, manes visai nedomina.Tai taip ir gaunas...

22

Re: Kokio amžiaus norėtumėte sukurti šeimą?

tai tu jam prasines kad tokia esi!!!

23

Re: Kokio amžiaus norėtumėte sukurti šeimą?

Viktoras, 20 parašė:

tai tu jam prasines kad tokia esi!!!

Zino, kad tokia esu:) Pats anksciau mane "kabino", bet tada as pati jam mazai demesio rodziau, su kitais vaikinukais paplepedavau, pasokdavau. Na, tiesiog siaip draugiskai. O kadangi jis lb pavydus, tai pykdavo del tokiu dalyku, nors  nebuvo nei mano vaikinu nei dar kazkuo. Zodziu, tie musu santykiai baigesi ne neprasideje... Draugauja jis dbr su kazkokia kita panele.

24

Re: Kokio amžiaus norėtumėte sukurti šeimą?

tai tikrai tau nenuskilo uzuojautos nebus nes.... tai jis ne vienas ant sios zemeles !!!

25

Re: Kokio amžiaus norėtumėte sukurti šeimą?

Viktoras, 20 parašė:

tai tikrai tau nenuskilo uzuojautos nebus nes.... tai jis ne vienas ant sios zemeles !!!


Nu jo, reikia i viska zvelgti optimistiskai,kaip sakoma "bus tu bernu, ne karo metas":D)
O pats, Viktorai, nesi kokia busima zmonele nusiziurejes?;)

26

Re: Kokio amžiaus norėtumėte sukurti šeimą?

nu kad man nesiseka vis ta drasa kliudo na jei rasiu tik pabuciaves varle arba patrynes zibaline lempa  zmona

27

Re: Kokio amžiaus norėtumėte sukurti šeimą?

vaiku nenoriu iki 30metu,tad stengsiuos to isvengt..o apie vyra..mmm...negalvoju,bet kokiu 25-27m..:D nors viskas gywenime bus visiskaip kitaip nei planuoji big_smile:D

28

Re: Kokio amžiaus norėtumėte sukurti šeimą?

Viktorija, 18 parašė:

vaiku nenoriu iki 30metu,tad stengsiuos to isvengt..o apie vyra..mmm...negalvoju,bet kokiu 25-27m..:D nors viskas gywenime bus visiskaip kitaip nei planuoji big_smile:D


tai per seni tevai 30 metu butumet!!!

29

Re: Kokio amžiaus norėtumėte sukurti šeimą?

joa, pagalvokit ir apie vaikus, ar jie noretu tureti tevus senius ;]

30

Re: Kokio amžiaus norėtumėte sukurti šeimą?

Kuo jaunesne seima tuo graziau.... Leliukas mazas... Uj kaip faina!;)... As noreciau buti jauna mamyte....eiti gatve su savo mazyte,grazute atzala... Jaustis laiminga... Sito labiausiai gyvenime ir trokstu!;)

31

Re: Kokio amžiaus norėtumėte sukurti šeimą?

30 metu

32

Re: Kokio amžiaus norėtumėte sukurti šeimą?

vaiko noriu labai labai labai..jau gal 3 metai,kai apie tai svajoju...negaliu ramiai ziuret i mazus vaikus gatveje smile o santuoka...na ish pradziu noreciau pagyvent kartu,o nesituokt...o shiaip jau buvau sulaukus pasiulymo tuoktis smile atsisakiau smile) nes dar ankstoka smile o,kad ir kaip labai noreciau mazo lialiaus,mastau,kad jis bus tik po 4-5 metu.....(nors ka gali zinoti;))

33

Re: Kokio amžiaus norėtumėte sukurti šeimą?

o as tai galvoju, kad gal jau ir laikas butu ta balta suknia rengtis big_smile tik va niekas neima big_smile

34

Re: Kokio amžiaus norėtumėte sukurti šeimą?

Indre, 18 parašė:

vaiko noriu labai labai labai..jau gal 3 metai,kai apie tai svajoju...negaliu ramiai ziuret i mazus vaikus gatveje smile o santuoka...na ish pradziu noreciau pagyvent kartu,o nesituokt...o shiaip jau buvau sulaukus pasiulymo tuoktis smile atsisakiau smile) nes dar ankstoka smile o,kad ir kaip labai noreciau mazo lialiaus,mastau,kad jis bus tik po 4-5 metu.....(nors ka gali zinoti;))

maza lialiu tau padryti gali greitai betkas... smile o va su santuoka nera kur skubeti...
Buvai sulaukusi pasiulymo? keistai atrodytu jei busum sutikus.

35

Re: Kokio amžiaus norėtumėte sukurti šeimą?

Rokas, 19 parašė:
Indre, 18 parašė:

vaiko noriu labai labai labai..jau gal 3 metai,kai apie tai svajoju...negaliu ramiai ziuret i mazus vaikus gatveje smile o santuoka...na ish pradziu noreciau pagyvent kartu,o nesituokt...o shiaip jau buvau sulaukus pasiulymo tuoktis smile atsisakiau smile) nes dar ankstoka smile o,kad ir kaip labai noreciau mazo lialiaus,mastau,kad jis bus tik po 4-5 metu.....(nors ka gali zinoti;))

maza lialiu tau padryti gali greitai betkas... smile o va su santuoka nera kur skubeti...
Buvai sulaukusi pasiulymo? keistai atrodytu jei busum sutikus.

zinau,kad gali bet kas ji uztaisyti,bet ash nenoriu nuo bet ko...noriu nuo to,su kuriuo siesiu savo tolimesni gyvenima smile
kodel keista?:) nors shiaip gi ir nesutikau smile nes shiaip,kaip ir sakiau,priesh santuoka noriu pagyventi kartu,nes vienaip atrodo,kai shiaip susitinki,o kitaip,kai gyveni smile o kadangi dar su niekuo nesiruoshiu gyvent,tai reishkia tuoktis tuo labiau nesiruoshiu smile (nors mano dabartinis vaikinas jau laido tokias uzuominas) smile Gal greit sulauksiu antro pasiulymo tuoktis big_smile

36

Re: Kokio amžiaus norėtumėte sukurti šeimą?

Vija, 24 parašė:

o as tai galvoju, kad gal jau ir laikas butu ta balta suknia rengtis big_smile tik va niekas neima big_smile

taip jauniekas ir neima ?

37

Re: Kokio amžiaus norėtumėte sukurti šeimą?

Viktorija, 24 parašė:

30 metu

tavo vaikai tave vadins ne mama o senele!!! ;D

38

Re: Kokio amžiaus norėtumėte sukurti šeimą?

Diana, 17 parašė:
Gintaras, 23 parašė:

idealiame gyvenime buciau vedes budamas kokiu 19kos smile


kodel taip? ir kokios salygos turetu but to idealaus gyvenimo?

jus cia visi apie salygas - pinigai, darbas ... bla bla bla.. Niekad nesi tikras kad netapsi neigaliu ar kad neprarasi visu santaupu. O idealus gyvenimo pvz - jei niekas nebutu sutrukdes mano senos draugystes... tai ir butu buve idealaus gyvenimo akimirka smile

39

Re: Kokio amžiaus norėtumėte sukurti šeimą?

Edgaras, 19 parašė:

nes ant tevu sprando sediet visiems gerai big_smile o kad atsistot ant savu koju tai kaikuriems sumku!!
nors vienas gali pasakyt kad 18 metu jis turejo jau savo nuosava mashina ir banke normalaia suma pinigu ir 19 metu paeme issimokietinai savo nuosava nama ???? manau ne vienas !!! o as galiu nes as syta viska jau padariau !!!! ir vistiek dar vest ne noriu po 3-5 metu gal but ir taip parodis laikas!!!!

pinigai pinigai pinigai... lengvi pinigai greit atsiranda, greit ir isgaruoja.. smile nesigilinsiu nei kaip juos uzdirbai nei ka tu issimoketinai paemei bet pats sau priestarauji nes
1) sakai kad uzdirbai pinigus
2) sakai kad pinigu neturi ir todel i skola pirkai namus (issimoketinai vadinama pirkimu i skola)
Cia pastaba susijusi galbut ne su seima, bet su piniginiu lesu vertinimu. As suprantu kad kartais norisi pasigirti uzdirbus daugiau piigeliu bet tik branda ismokina dziaugtis viskuo kitaip wink

40

Re: Kokio amžiaus norėtumėte sukurti šeimą?

ir isvis perskaiciau visu pranesimus tai kazkokie jus dvasios skurdziai - didzioji dalis tik apie pinigus, karjeras svaigstat. Tarsi seima/vestuves tabutu dar vienas pliusas prie ju. Kita dalis skaiciuojantys kazkokius utopinius metus IKI JU. Ir neduok Dieve ateis laikas ir dar nebus istekeje/vede - nusizudys smile  Kiek is jusu prabilo apie tai jog ves/tekes tada kai myles zmogu taip jog gales istisas dienas but greta ir tylet.. uzteks tik buvimo greta.. Kol suras zmogu su kuriuo bus nesvarbu ar turte ar varge - visur kartu isireme gales eit..