61

Re: Kaip as atrodau?

Vikrrorai parasyk kodel tu ten taip meluoji :? ar taip teisinga tai grazu :? :::819

62

Re: Kaip as atrodau?

Viktoras, 21 parašė:
Viktorija, 24 parašė:

aisku kad patiksi, o gal ir turi kokiu slaptu gerbeju apie kurias net nenutuoki??


aš nzn galetu jos pasisakyti big_smile

Viktorai mes vis dar cia :::917 neapsimetinek medziu :::917

63

Re: Kaip as atrodau?

na viskas jau aisku big_smile KALTAS del mano teiginio tyla reiskia pritarima big_smile

64

Re: Kaip as atrodau?

as ir pasirasau nes jis tyli hmm

65

Re: Kaip as atrodau?

nu va :::036 o tiek buva isgirtas :::036
--nu ar grazu :? :::111 kam tai rupi :::036 palikit ji ramybei :::111
jo sazine jo reikalas :::008

66

Re: Kaip as atrodau?

Linas, 19 parašė:
Fiodoras, 24 parašė:
Viktoras, 21 parašė:
Linas, 19 parašė:

as kaip visada saskau sitas jaunolis stokoja demesio ir iskelia banalu leksta klausima "nu tai KAP as tau ar nieko :? " ;D :::b02

nenorėčiau su tuom sutikti jis gal ir lėkštas, bet aš noriu sužinoti neutralia nuomone nes draugu paklausus dažniausiai  išgirsti tai ką ir manai kad pasakys o čia visi sako ta ką mano. Nemanai?

Nu nepyk ant jo labai ,nes jis nusprende pagal save:D tai reiskia kad jis pats niekada tokio klausimo nekeltu,butent del to banalumo ir gal gel to kat kuklesnis "manau":?  ir siaip Linas manau zino kaip jis atrodo ir be kitu nuomones ;D

kaip Daiva jau minejo ne isvaizdoje esme wink

> bet ne visai noriu sutikti.. nes gi dauguma zmogumi pradeda dometis tik tada kai jis patinka isoriskai na fiziskai wink


>> Beje prisiminiau fakta.. Viktorai.. kaip cia yra ar ne tu esi sukures tema dabar pavadinimo nepamenu bet esme tame akd tema apie tai kaip pasimyli su pana ir ji tau nusibosta.. :? o jau sita tavo kurta tema "är as galeciau aptikti merginoms" >> tai kaip cia yra :?

> pasakokis pasakokis.. :::818

na seip tai temos abi mano. o ką aš negaliu paklausti žmoniu nuomonės?
šeip mano gyvenimas toks nepastovus. Šeip rantu tik tokias panas kuriom galiu pasinaudotu sorry panikės nesu tas kuris busčiau pirmas taip elgentis ir....
tai manau atsakiau i jus sliagentį klausima big_smile jei kas dar neaišku prasineškit 

67

Re: Kaip as atrodau?

Fiodoras, 24 parašė:
Viktoras, 21 parašė:
Viktorija, 24 parašė:

aisku kad patiksi, o gal ir turi kokiu slaptu gerbeju apie kurias net nenutuoki??


aš nzn galetu jos pasisakyti big_smile

Viktorai mes vis dar cia :::917 neapsimetinek medziu :::917

sakyčiau agresyvei atrodot big_smile as ne midis aš žmogus "labai jau trus" big_smile

68

Re: Kaip as atrodau?

Tomas, 24 parašė:

nu va :::036 o tiek buva isgirtas :::036
--nu ar grazu :? :::111 kam tai rupi :::036 palikit ji ramybei :::111
jo sazine jo reikalas :::008


sazine keistas dalykas, aciu

69

Re: Kaip as atrodau?

Viktoras, 21 parašė:
Tomas, 24 parašė:

nu va :::036 o tiek buva isgirtas :::036
--nu ar grazu :? :::111 kam tai rupi :::036 palikit ji ramybei :::111
jo sazine jo reikalas :::008


sazine keistas dalykas, aciu

Nu prasom :::036

70

Re: Kaip as atrodau?

kas tau tuos dantis praretina big_smile

71

Re: Kaip as atrodau?

Viktoras, 21 parašė:

kas tau tuos dantis praretina big_smile


Nieks nepraretina jie ira :::036 matai tik juodi :::008 ... nu va dar paklausk apie plaukus ;D

72

Re: Kaip as atrodau?

kas plaukus suvele? big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile

73

Re: Kaip as atrodau?

Viktoras, 21 parašė:

kas plaukus suvele? big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile

manaaau :? cia elektros poveikis ;D

74

Re: Kaip as atrodau?

;D aiksu

75

Re: Kaip as atrodau?

Vis geriau nei ikist galva i klozeta ir nuleist vandeny big_smile:D;D;D:::b02:::b02

76

Re: Kaip as atrodau?

nezinia kiek merginu slapta tavimi zavisi ir nedrista nei uzkalbint,nei tuo labiau pasakyt ka jaucia

77

Re: Kaip as atrodau?

Gintarė, 18 parašė:

nezinia kiek merginu slapta tavimi zavisi ir nedrista nei uzkalbint,nei tuo labiau pasakyt ka jaucia

Viktorai cia namiokas;D ar tau patinka sunis:? zinok turi patikt kitaip vestuviu nebus big_smile:::b02

78

Re: Kaip as atrodau?

Tomas, 24 parašė:
Gintarė, 18 parašė:

nezinia kiek merginu slapta tavimi zavisi ir nedrista nei uzkalbint,nei tuo labiau pasakyt ka jaucia

Viktorai cia namiokas;D ar tau patinka sunis:? zinok turi patikt kitaip vestuviu nebus big_smile:::b02

kodel sunys turi patikt?:D jei del pav tai galiu pakeist:D:D cia ne beda:D:D

79

Re: Kaip as atrodau?

cia Viktorui buvo deikuota ...:? ar kaip tan:? skirta va :::b18

80

Re: Kaip as atrodau?

niu o kam jam turi patikt sunys?:D