101

Re: Kaip as atrodau?

Gintarė, 18 parašė:
Nijolė, 20 parašė:

Gintare, jei demesio tau truksta,tai kur ir tu dar viena tema, nes matau,kad jau 6 sukurei :? << pastebejimas tas... kad panasiu temu apstu wink

netruxta man to demesio,o temas tai 4fun kuriu.. big_smile idomu pasneket per visokius forumu, ir tiek...

panele klausykis... jei jau kiekvienas tik uzsinorejes kurs temas ir dar tokias kvailas kaip si tai ar bsu cia idomu lankytis :? > man forimo nsiukslink :::018

102

Re: Kaip as atrodau?

Nijolė, 20 parašė:

joa.. grozio fabrikas turbut megstamiausia laida buvo ;D

mes su draugais sakydavom jei mergina biauri tai ant veido uzdedi pamelos plakata ir gerai ;D
o as sakydavau galima ir kanalizacijos dangti ,o koks ten skirtumas ar pamela ar dangtis vistiek tas ir ta buvo fabrikoi pagaminti tik pamela cilikona ,o dagtis metala.Tai ar negeriau buti tokiem kokie esam :::236 ir rinktis partneri pagal save o ne kaip ta karve kuri uzsimane bananu .Nu patinka man manekenes ,bet ne mano nosei .Tai gerai ka turiu:) o ka cia draskytis kad kazkokia ispuikele turet ...

103

Re: Kaip as atrodau?

pagaliau protingu zodziu radau pas Toma:D

104

Re: Kaip as atrodau?

Gintarė, 18 parašė:

pagaliau protingu zodziu radau pas Toma:D

Tik vargu ar ji tuos zodzius ziurejai ,nes ne zodziuose esme o mintise tongue

105

Re: Kaip as atrodau?

niu tik jau nesikabinek prie issireiskimu:D zn ka turejai omeny parases siuos zodzius:D

106

Re: Kaip as atrodau?

tai pasidalink su visai, big_smile o tiu gal klysti big_smile :?

107

Re: Kaip as atrodau?

gal geriau nereikia,nes vel kas nors uzsipuls uz mano issakyta nuomone:D:D

108

Re: Kaip as atrodau?

Gintarė, 18 parašė:

pagaliau protingu zodziu radau pas Toma:D


as nieko pries jei mergina sako komplimentus:::818 tik reikia kad butu laiku ir vietoi ir dar reikia zinoti  kam juos slirti... vat cia ne vieta man juos sakyti big_smile ir neatsakiai i tema tiksliau sakant  isvis ne ji tema :? jei butum koki viena kita zodeli apie tai  kaip Viktoras atrodo :::036 tai butum pamaloninus abu big_smile man nervai neirtu , o Viktoras geriau jaustusi nuo tu komplimentu tavo:::036

109

Re: Kaip as atrodau?

jei jau blogai jautas del komplimentu stygiaus,tai ne as viena ju galiu pazert:D o nebendravus ne laso negaliu niek pasakyt:?

110

Re: Kaip as atrodau?

bet taip pat ir nieko blogo negaliu pasakyt

111

Re: Kaip as atrodau?

nebesuprantu nieka big_smile

112

Re: Kaip as atrodau?

nesistebiu big_smile nes cia per daug supainiota yra.. isvis nuo temos nukrypta:D

113

Re: Kaip as atrodau?

Gintarė, 18 parašė:

bet taip pat ir nieko blogo negaliu pasakyt


nu as pazejau kaip atrodai tai isvis nieko negaliu pasakyt :?:::036

114

Re: Kaip as atrodau?

Viktoras, 20 parašė:

Ar as galeciau patikti merginoms?

as irgi galiu paklaust big_smile o kodel galetum nepatikt? big_smile

115

Re: Kaip as atrodau?

manau todel kas esu stambokas nera raumenuku sad i panase big_smile

116

Re: Kaip as atrodau?

tu gal stamboku nemates? big_smile ties kuria wieta tau tu raumenuku truksta man labai idomu?:)

117

Re: Kaip as atrodau?

jauciu ka pilvo srity big_smile big_smile

118

Re: Kaip as atrodau?

juk išvaizda dar ne viskas big_smile išmok pakerėt savo vidumi

119

Re: Kaip as atrodau?

Taip Viktorai ismok vidumi nes kai pasensi tai vidus tau ir teliks o ka ten tuo susiraukslejusiu pilvu ir lasiniu rinkiais begalesi padaryt :::036

120

Re: Kaip as atrodau?

smile ;d o kaip tai reikia?