41

Re: seksas moteru akimis

joa .... ka vaiku nenori ??????????????? big_smile

42

Re: seksas moteru akimis

Man seksas yra po isprievartavimo slykstus ir  as laisvai galiu gyventi be jo bet abejoju jei tureciau vaikinna ar tureciiau darnius santykius nebent surasciiau kur turetu kantrybes ir man leistu pasveikti nuo tos psichologines traumos

43

Re: seksas moteru akimis

Evaldai tau 21 metai ir tau anksti galvoti apie vaikus taip kaip man 22 irgi dar per anksti

44

Re: seksas moteru akimis

Vytaute, 22 parašė:

Man seksas yra po isprievartavimo slykstus ir  as laisvai galiu gyventi be jo bet abejoju jei tureciau vaikinna ar tureciiau darnius santykius nebent surasciiau kur turetu kantrybes ir man leistu pasveikti nuo tos psichologines traumos

na gerai uzjauciu bet galetum cia nesiskelbti su tuo isprievartavimu...nlbj kam idomu..

45

Re: seksas moteru akimis

sexas tik dar labiau suartina zhmones smile todel be jo nieko nebus tongue

46

Re: seksas moteru akimis

jeigu poroje nera normalaus aistringo sexo tai manau,kad toje poroje nera vioskas gerai..kazka reikia tvarkyti ir keisti..

47

Re: seksas moteru akimis

as irgi manau, akd butu neverta gyventi be sekso... vis tiek anksciau ar veliau atsiras toks su kuriuo noresis ir norersis myletis big_smile

48

Re: seksas moteru akimis

no sex, no problems wink
cia viskas savu laiku turi buti ... jokiu budu ne per anksti ir ne su bet kuo ... :pp

49

Re: seksas moteru akimis

no smin no sex big_smile

p.s man tik 21 toj bus 22 ir man vaikaj rupes teisingai per anksty:D jie rupesman tik kai busiu 25minimum:D as da neihssilakstes po visokius klubus balius ir t.t big_smile

50

Re: seksas moteru akimis

Vytaute, 22 parašė:

Evaldai tau 21 metai ir tau anksti galvoti apie vaikus taip kaip man 22 irgi dar per anksti


kodel per anksti?.. planuoti juos, sutinku, kad per anksti, bet galvoti.. kas neleidzia?

51

Re: seksas moteru akimis

Auste, 18 parašė:
Vytaute, 22 parašė:

Evaldai tau 21 metai ir tau anksti galvoti apie vaikus taip kaip man 22 irgi dar per anksti


kodel per anksti?.. planuoti juos, sutinku, kad per anksti, bet galvoti.. kas neleidzia?

per daug apie juos galvojant taip ir atsiranda netycia big_smile big_smile big_smile

52

Re: seksas moteru akimis

Okse, 15 parašė:

sexas tik dar labiau suartina zhmones smile todel be jo nieko nebus tongue

tokia jauna o taip drasiai kalbi apie sexa?
tau negeda?

53

Re: seksas moteru akimis

be sexo santykiai neskaitomi santykiais, nu nebent jus tik draugai, nors kai kurie sako kad tarp draugu sexas irgi imanomas

54

Re: seksas moteru akimis

Simona, 17 parašė:
Okse, 15 parašė:

sexas tik dar labiau suartina zhmones smile todel be jo nieko nebus tongue

tokia jauna o taip drasiai kalbi apie sexa?
tau negeda?


simona tau 17 o jau kalbi kaip mano mociute.tau negeda?

55

Re: seksas moteru akimis

Egidijus, 24 parašė:
Auste, 18 parašė:
Vytaute, 22 parašė:

Evaldai tau 21 metai ir tau anksti galvoti apie vaikus taip kaip man 22 irgi dar per anksti


kodel per anksti?.. planuoti juos, sutinku, kad per anksti, bet galvoti.. kas neleidzia?

per daug apie juos galvojant taip ir atsiranda netycia big_smile big_smile big_smile

mintimis vaiko "nepasidarysi":D:D:D beje, niekas ir nesako galvoti per daug;) viskas, kas per daug, nesveika:D

56

Re: seksas moteru akimis

Manau jei seksas prastas, kad ir kokie butu geri tarpusavio santykiai, anksciau ar veliau tokia draugyste ar santuoka baigiasi. Na arba tas kuris nepatenkintas seksualiniu gyvenimu su esamu partneriu pradeda eiti i sona.

57

Re: seksas moteru akimis

lyg i tema, lyg ir ne, bet prie bajerio wink

"Vyrų norai pagal amžių

10. Norisi kažko, niekaip nesuprantu ko. 12. Norisi ...merginos? 14. Norisi bet kokios merginos. 16. Norisi būtent tos draugės, nes ji duoda visiems. 18. Norisi visų!... pabandyt po kartą. 20. Norisi būtent tos merginos, nes ji niekam neduoda. 25. Norisi būtent tos, nes ji geresnė už kitas. 30. Norisi štai tos moters todėl, kad ji kažkieno žmona. 35. Norisi visų, išskyrus savo žmoną. 40. Norisi štai tos 16-metės kvailutės. 45. Norisi vienišos kaimynės - ji kažin ar atsisakys. 50. Nieko nesinori, atsibodo, bet reikia! 55. Norisi...? 60. Norisi bet kokios moters, bet jau neišeina. 65. Reikia apsimesti, kad vis dar norisi. 70. Ačiū dievui, jau nereikia apsimetinėti. 75. Atsimenu, kaip norėjosi tos moters! 80. Atsimenu, kad kažko norėjosi, o ko - nepamenu..."
;D

58

Re: seksas moteru akimis

nerealus jausmas.....

59

Re: seksas moteru akimis

NA ka kad as dar ir berniukas bet parasysiu kad visa tai yra tikra tiesa nes sexas seimos gyvenime anaiptol neuzima paskutines vietos.

60

Re: seksas moteru akimis

Simona, 17 parašė:
Vytaute, 22 parašė:

Man seksas yra po isprievartavimo slykstus ir  as laisvai galiu gyventi be jo bet abejoju jei tureciau vaikinna ar tureciiau darnius santykius nebent surasciiau kur turetu kantrybes ir man leistu pasveikti nuo tos psichologines traumos

na gerai uzjauciu bet galetum cia nesiskelbti su tuo isprievartavimu...nlbj kam idomu..

Taip tai neįdomu niekam bet sutikęs gatvėje nepasakys kad aš Vytautė man ant kaktos neparašyta kad mane išprievartavo ir kad aš ta mergina iš tos nuotraukos.Aš parašiau tik faktą nes man liko tik internetinis bendravimas. O čia tavo reikalas ar tu mane suprasi ar ne.