101

Re: Kas geriau,apkuni ar liekna?

...pries kelis metus buvau eiline mergina, nepatiko fifura (platus klubai ir visa kita), nesistengdavau issiskirti is minios...
Dabar siektiek sulysau, stenguosi issiskirti is minios,tiesiog patinku sau...
anksciau neturejau vaikino ir dabar tinkamo nerandu... Nesuprantu kuo neitinku... neutral :!

102

Re: Kas geriau,apkuni ar liekna?

O jus visos Lietuvaites perfect wink kad ir busit pagal Lietuvos standartus stambokos bet su anglijos palyginus plonos kaip sakaliukai wink

103

Re: Kas geriau,apkuni ar liekna?

Man tai patinka lieknos, bet neperkarusios:D)

104

Re: Kas geriau,apkuni ar liekna?

kaip kam atrodo...aš kai neesu super plona tai nežinau.nors kartais geriau būti "iš kaulų ir odos".nesijauti tokia suvaržyta

105

Re: Kas geriau,apkuni ar liekna?

geriaw but plonai...kaip sarkai...o nee storai kaip karwei... o jei dar ant ledo ;DDD

106

Re: Kas geriau,apkuni ar liekna?

na po gimdymo buvau priaugus beveik 20kg, dabar numeciau ir dar daugiau, bet visiskai nesijauciu kaip nors kitaip - niekas nepasikeite, tik kelnes smunka ir ner kuo apsirengt big_smile

107

Re: Kas geriau,apkuni ar liekna?

man pavuzdziui draugas neleidzia ne kg numest, nes jam labai kudos nepatinka

108

Re: Kas geriau,apkuni ar liekna?

Jolantuk,kad tau nereikia nieko numesti, ir taip plonute ir grazute :::138 teisingai draugas daro:)

109

Re: Kas geriau,apkuni ar liekna?

ce tas svorio metimas jau kai kuriom merginom kaip manije big_smile
niu as uz lieknesnes mergytes bet kaip svori jos meta sportu bet ne badavimu :::027
nes su tais badavimais tai prie gero nepriveda big_smile

110

Re: Kas geriau,apkuni ar liekna?

jo as irgi taip manau, kad jei mesi svori ir nesportuosi tai geriau jo is vis nemest... pati po gimdymo buvau priaugus apie 14 kg, bet sporto deka viskas atsistojo vieton big_smile

111

Re: Kas geriau,apkuni ar liekna?

Dalius, 24 parašė:

O jus visos Lietuvaites perfect wink kad ir busit pagal Lietuvos standartus stambokos bet su anglijos palyginus plonos kaip sakaliukai wink

yra praudos siektiek:=)

112

Re: Kas geriau,apkuni ar liekna?

na taip tai pats nuostabiauses budas jei nori atroditi dailiai, SPORTUOTI :::631
bet paneles tik nesilaikykite dietu tai prie gero neprives, geriau maitintis pagal savo kraujo grupe ir mazinti salduminu kieki, tai tikrai pades..

113

Re: Kas geriau,apkuni ar liekna?

(bet jus ir pasnekat.Tobulybiu nebuna, juk svarbiausia ne isvaizda, o vidus!)
mazai kas ta supranta, nors siaip ne pro sal numesti pora kg..nereikia persivalginreti juk geriau buti truputi apkuniai negu visiskai lieknai bent jau man..nors pati noreciau buti lieknesne big_smile bet nesiemu kazkokiu dietu reikia dziaugtis kad sveikas smile bet teorija teigia ir ne tik ji pati isitikinau..apkuniems vaikinams patinka lieknos merginos o liekniems vaikinams apkunios big_smile

114

Re: Kas geriau,apkuni ar liekna?

vaikinai jau vaikinai koks skirtumas ar esi liekna kaip pagalys ar apkuni kaip bandele nei ta nei ta negerai buti geriausia buti nes stora nei plona o normalia

115

Re: Kas geriau,apkuni ar liekna?

as manau kad aisku gali buti sek tiek apkuni ir normali manau tai grazu bet tikrai labai liekna nera ce jokio grozio tik kaulai barska aisku akip kam...:)man yra pasake wieni waikinai as pasakiau akd esu stora ir jie man atsake geriua apkuni mergina mes juk ne sunis kaulu nenorim griausti ir tada as pagalwojau apie wiena sawo drauge big_smile big_smile big_smile

116

Re: Kas geriau,apkuni ar liekna?

nebukim kiaulaites ir nebukim dantu krapkstukai... sportuokim ir atrodysime taip kaip reikia:D:D:D:D

117

Re: Kas geriau,apkuni ar liekna?

Nei tas nei tas..Man patinka normalios nei lieknutės,nei ten storulės..Tazi tiek..:)

118

Re: Kas geriau,apkuni ar liekna?

Tobulų tikrai nėra, o ir pasaulyje būtų visai neidomu jei būtų visi apkūnūs ar liekni. Reik visokių. O ir svarbiausia juk žmogaus vidus:)))))

119

Re: Kas geriau,apkuni ar liekna?

Santa, 15 parašė:

nu kadangi pati esu apkuni tai manau kad geriau liekna....ir vaikinai pirma kreipa demedi i liekna....vat....na net nzn....:[


neteisybe,juk kiekvienam vaikinui skirtingai...pvz.man tetis amzinai kartoja,kad kai nera merginai uz ko pagraibyt,tai cia jau lb blogai...bet aisku buna tokiu figuru panelu,kad nors ir lieknos,bet visur kur reikia yra tu apvalumu,vat tokiom tai pavydziu as....

120

Re: Kas geriau,apkuni ar liekna?

visu pirma reikia patikti sau, tada patiksi ir kitiems wink