121

Re: Kas geriau,apkuni ar liekna?

Vidutine geriausiai smile

122

Re: Kas geriau,apkuni ar liekna?

Normalaus kuno sudejimo..Svarbiausia kad zmogussau patiktu ir nesivarzytu,butu sveikas!

123

Re: Kas geriau,apkuni ar liekna?

Kiekvienas dalykas turi savo privalumu, bet siuo atveju lieknumas siek tiek geriau ;] Bet ne toks anoreksiskas tiesiog sveikas lieknumas ;]

124

Re: Kas geriau,apkuni ar liekna?

Viskas turi būti proto ribose smile manau vaikinai visgi daugiau dėmesio rodo lieknoms panelėms/merginoms/moterims. Aš ne apie VISUS kalbu, bet apie DAUGUMĄ.

125

Re: Kas geriau,apkuni ar liekna?

Paskaičiusi  knygose  apie  vidinį   pasitikėjimą  stebėjau  žmones  realiame  gyvenime,kad  įsitikinti  kiek  tiesos  šiame  teigime.
Pasirinkau  šokių  salę.Ir  pastebėjau ,kad  pasisekimu  puikavosi  ploni  ir  stori  ,ir  nebutinai   gražuoliai. Net   atkreipiau  dėmesį  į  vieną   merginą  stora ir  ne  supergražuolė,ir  apranga  ne  supermadinga,o  šoko  kiekvieną  šokį ir  vedė  vaikinai  kurių   ne  viena  pavydėtų.  O  tuo  tarpu  sienas   ramstančių   tarpe  mačiau  gražuoles,o  per  merginų   ,merginos  puldavo  vesti  šokti  irgi  ne  vien  gražuolius.
Grožis   ir  išvaizda  visada  yra   pliusas  ,bet  dar  daugiau  charakteris ,sugebėjimas   bendrauti  ir  vidinis  pasitikėjimas.:::234

126 (redagavo tinsanis 2012-08-21 13:48)

Re: Kas geriau,apkuni ar liekna?

liekna liekna ir tik liekna,,nors kiekvieno skonio reikalas,,saves neapgausi kad bendravimas ir pan tik svarbu ,,taip tai svarbu bet jai taves netrauks isvaizda neisbusiu su tokiu zmogum,,,kiekvienam savo,,,man normos ribose liekna mergina,,,jai ne tik bendrauti bet ir susitikinet ar pan,,,o jai tik bendrauti tai nesvarbu isvaizda gi bendravimas pagrindas,,,

127

Re: Kas geriau,apkuni ar liekna?

Sakoma  dėl  skonio  nesiginčijama.  Taip  didžioji  dalis,kuriems  patinka   putlutė  ,bet   nestora,yra   kam  patinka  itin  kūdos   ir  labai  mažas  procentas  kurie  renkasi  labai  storas .Tokia   apklausų  statistika.  Ir  geriausia  pasirinkti  tai  kas  pačiam  patinka   ir  nekreipti  dėmesio  ypač  dėl  išvaizdos  ,kaip  kitiems  atrodo.

128

Re: Kas geriau,apkuni ar liekna?

zmogucio turi buti daug...labai daug

129

Re: Kas geriau,apkuni ar liekna?

as uz kudas, bet kiekvienma savo kaip sako smile

130

Re: Kas geriau,apkuni ar liekna?

esu apkuni,ir to nesigedinu...

131

Re: Kas geriau,apkuni ar liekna?

O kas geriau coca cola ar spraitas?  Kekvienas zmogus yra savaip grazus.. Jeigu jis jauciasi savo kaili, patogiai... tai yra pats geriasias, atsakas..  Kunas mums duotas laikinai... visa stiprybe ne kuno praporcijose.. o tai kokie mes esame is vidaus....
Todel ko siuo metu nori, atsakyti tik pats gali... Mes leidziame tau pasirinkti big_smile

132

Re: Kas geriau,apkuni ar liekna?

Nepatikėsiu nei vienu apkūniu žmogumi, kad jis nenorėtų numesti svorio iki normalumo ribų. Nekalbu aš apie idealų kūną, plokščią pilvą ar kalną raumenų, o tiesiog apie normalų svorį, kuris netrukdo kad ir... savo lytinio organo matyti už didžiulio pilvo. Tik kažkodėl visi kalba apie apkūnias moteris, bet pasižvalgykit aplink, kiek "nėščių" vyrų vaikšto. Tai jau tokiu atveju man estetiškiau atrodo apkūnoka moteris...

133

Re: Kas geriau,apkuni ar liekna?

Irutė parašė:

Nepatikėsiu nei vienu apkūniu žmogumi, kad jis nenorėtų numesti svorio iki normalumo ribų. Nekalbu aš apie idealų kūną, plokščią pilvą ar kalną raumenų, o tiesiog apie normalų svorį, kuris netrukdo kad ir... savo lytinio organo matyti už didžiulio pilvo. Tik kažkodėl visi kalba apie apkūnias moteris, bet pasižvalgykit aplink, kiek "nėščių" vyrų vaikšto. Tai jau tokiu atveju man estetiškiau atrodo apkūnoka moteris...

dauguma taip vadinamu nesciu vyru vazineja su gerais auto gyvena geruose namuose ir pan jie tuom prisidengia a kuom prisidengt gali tokia moteriske?

134

Re: Kas geriau,apkuni ar liekna?

Žinoma liekna. Bet ne per liekna, kaip dabartiniai modeliai kur kaulai matosi. Niekad nepamiršiu vaizdelio autobuse, kai į jį įlipo mergina kaip kokie trys aš. Rankoje laikė redbull, maišelyje švietė čipsai. Važiuojant autobusui ji stovėjo "šnopuodama". Vaizdas tikrai atmušantis. Yra galimybė, kad ji stora dėl širdies ligų ar dar kokio velnio. Bet didesnė tikimybė, jog ji tai pati ir prisišaukė. Durną ir bažnyčioj muša.
Žiūrint iš biologinės pusės, vyras užprogramuotas apvaisinti kuo daugiau tinkamų moterų. Kaip sakant plėsti savo ratą. Toks vaizdelis duoda suprasti, jog palikuonys gali gimti silpni.
Kitas variantas, kai pamatai prisirpusių krūtų liekną merginą. Vėl suveikia biologiniai instinktai. Pasamonė sako, jog mergina sveika ir poravimuisi tinkama.
Ką aš noriu pasakyti, jog vaikino pasamonė tarp dviejų tokių variantų visada pasirinks antrąjį. Todėl pagal tai -  lieknesnė > stambią.
Vaikinams rūpi ne vien išvaizda. Jie vertina viską. Manau lygiai taip pat ir jūs. Vertinamas ir protas ir visa kita.

Jeigu vaikinas ieškos nuotykio - rinkis liekną ir protingą/buką. ,Instinktai.
Jeigu vaikinas ieškos pokalbio pašnekovės- rinksis bet kurią ir protingą.
Jeigu vaikinas ieškos merginos - rinksis lieką ir protingą.

Išimčių visur būna, bet standartai tie patys.

135

Re: Kas geriau,apkuni ar liekna?

tinsanis parašė:
Irutė parašė:

Nepatikėsiu nei vienu apkūniu žmogumi, kad jis nenorėtų numesti svorio iki normalumo ribų. Nekalbu aš apie idealų kūną, plokščią pilvą ar kalną raumenų, o tiesiog apie normalų svorį, kuris netrukdo kad ir... savo lytinio organo matyti už didžiulio pilvo. Tik kažkodėl visi kalba apie apkūnias moteris, bet pasižvalgykit aplink, kiek "nėščių" vyrų vaikšto. Tai jau tokiu atveju man estetiškiau atrodo apkūnoka moteris...

dauguma taip vadinamu nesciu vyru vazineja su gerais auto gyvena geruose namuose ir pan jie tuom prisidengia a kuom prisidengt gali tokia moteriske?

Dažniausiai meniška siela, kiek teko pažint. Bet tau tai nerūpi wink

136

Re: Kas geriau,apkuni ar liekna?

Man asmeniškai apkunesnės yra patraukliau negu kūdos smile

137

Re: Kas geriau,apkuni ar liekna?

Liekna/kuda daug graziau! wink

138

Re: Kas geriau,apkuni ar liekna?

Irutė parašė:

Nepatikėsiu nei vienu apkūniu žmogumi, kad jis nenorėtų numesti svorio iki normalumo ribų. Nekalbu aš apie idealų kūną, plokščią pilvą ar kalną raumenų, o tiesiog apie normalų svorį, kuris netrukdo kad ir... savo lytinio organo matyti už didžiulio pilvo. Tik kažkodėl visi kalba apie apkūnias moteris, bet pasižvalgykit aplink, kiek "nėščių" vyrų vaikšto. Tai jau tokiu atveju man estetiškiau atrodo apkūnoka moteris...

jo, jie mato tik moteru virsvori, bet niekada nemato saves, jiems atrodo, kad tai normalu.....

139

Re: Kas geriau,apkuni ar liekna?

Jurate parašė:
Irutė parašė:

Nepatikėsiu nei vienu apkūniu žmogumi, kad jis nenorėtų numesti svorio iki normalumo ribų. Nekalbu aš apie idealų kūną, plokščią pilvą ar kalną raumenų, o tiesiog apie normalų svorį, kuris netrukdo kad ir... savo lytinio organo matyti už didžiulio pilvo. Tik kažkodėl visi kalba apie apkūnias moteris, bet pasižvalgykit aplink, kiek "nėščių" vyrų vaikšto. Tai jau tokiu atveju man estetiškiau atrodo apkūnoka moteris...

jo, jie mato tik moteru virsvori, bet niekada nemato saves, jiems atrodo, kad tai normalu.....

Gi vienas veikėjas jau paaiškino, kad nėšti vyrai gali sau tai leisti, nes važinėja brangiomis mašinomis, o storos moterys - tai tikriausiai namų šeimininkės big_smile

140

Re: Kas geriau,apkuni ar liekna?

esu apkuni ir vaikinu galima sakyt neatsiginu:::010::: kazkada kai man buvo 15 - 18 metu kompleksavau ir labai o dabar neimu i galva,nes daugelis sako , kad esu simpatiska,linksma...darau ka noriu ir elgiuos taip kaip noriu,tiesiog jei ir apkuni esi reikia kazko atsisakyt ir atrast kazka,aisku jei sveri 100 kg tai jau tokio banginuko niekam nereikia,bet siaip sportas,dieta ir teuputis vaistuku daro stebuklus sakau is patirties,tiesiog rupinkites savim ir mylekit save.nebutina jei susinervuoji suest plytos sokolado ir uzsikast tortu su kremu big_smile nepergyvenkit mergos vyrai ne sunys kaulu negrauzia,dauguma ka pazystu is vyru yra pasake taip ir niekada nekompleksuokit...kas myles ,myles ir apkunia ir net stora svarbu kad myles,aisku jei sert prades sokoladais ir ledais pries miega ir sakys tave myliu tai jau kazkas ne to big_smile