141

Re: Kas geriau,apkuni ar liekna?

mylimo kuno turi but daug smile bet ir ne perdaug big_smile

142

Re: Kas geriau,apkuni ar liekna?

aisku liekna, nes liekna - patraukli, grazaus sudejimo kuno liniju patraukliu smile) o apkkunios daugiau valgo ir negraziai su bikiniu atrodo hmm

143

Re: Kas geriau,apkuni ar liekna?

na kas is tu kudu lieknu.pateptum papukus su zelionke ir nukristu.kokia moteris jei nei subines nei papu.s l y k s t u.vyrai ne sunys kad ant kaulu pultu

144

Re: Kas geriau,apkuni ar liekna?

vidutinio sudejimo patstas, turi jaustis kunas o ne kaula besibruzinantys y mane smile

145

Re: Kas geriau,apkuni ar liekna?

liekna smile

146

Re: Kas geriau,apkuni ar liekna?

tigriukas, tu neturi skonio., nes turbut aplink save ir tematai storulkas bobikes big_smile  Nes grazu kai ir vyrai ir moterys save prisiziuri, o ne apsileide buna.

147 (redagavo Ji 2013-02-10 21:53)

Re: Kas geriau,apkuni ar liekna?

Stambūs vyrai niekada netraukė, tačiau leliukų vengiu - gėjus primena.

148

Re: Kas geriau,apkuni ar liekna?

Kuo labiau įmitus, tuo geriau, kumpis skanesnis gaunas...

149

Re: Kas geriau,apkuni ar liekna?

smile) Liekna ir grakšti kažkaip maloniau žiūrisi, o dar pagalvojus, kad ir pats kūdas, tai kažkaip nesinorėtų merginos su platesnėm rankom ar kojom hmm Bet kiekvienam individualiai, negali smergt, kad kažkas su apkūnia, vistiek manęs tai neliečia.. smile

150

Re: Kas geriau,apkuni ar liekna?

Audrute parašė:

esu apkuni ir vaikinu galima sakyt neatsiginu:::010::: kazkada kai man buvo 15 - 18 metu kompleksavau ir labai o dabar neimu i galva,nes daugelis sako , kad esu simpatiska,linksma...darau ka noriu ir elgiuos taip kaip noriu,tiesiog jei ir apkuni esi reikia kazko atsisakyt ir atrast kazka,aisku jei sveri 100 kg tai jau tokio banginuko niekam nereikia,bet siaip sportas,dieta ir teuputis vaistuku daro stebuklus sakau is patirties,tiesiog rupinkites savim ir mylekit save.nebutina jei susinervuoji suest plytos sokolado ir uzsikast tortu su kremu big_smile nepergyvenkit mergos vyrai ne sunys kaulu negrauzia,dauguma ka pazystu is vyru yra pasake taip ir niekada nekompleksuokit...kas myles ,myles ir apkunia ir net stora svarbu kad myles,aisku jei sert prades sokoladais ir ledais pries miega ir sakys tave myliu tai jau kazkas ne to big_smile

O pati bent tiki tuo, ką rašai?

151

Re: Kas geriau,apkuni ar liekna?

Liekna bet buna ir apkunios simpatiskos .

152

Re: Kas geriau,apkuni ar liekna?

''Kaip ten bebūtų, moters kūnas yra gražus smile''
klysti.
moreris gali buti ir kuda grazi ir stambi, svarbiausia proporcingumas.

153

Re: Kas geriau,apkuni ar liekna?

Moteris kaip knyga-ir stora ir plona ir plati ir siaura..visos idomios ir turinys grazus,visos noriai skaitomos ..bet visu gi neperskaitysi...

154

Re: Kas geriau,apkuni ar liekna?

O man tai gražūs sveiki žmonės. Nei per daug stori, nei per daug liekni į sveikatą nepretenduoja. O jau sveikas žmogus ar lieknesnis, ar pilnesnis - skonio reikalas. Kartais gražūs veido bruožai ar intelektas atperka kitus trūkumja au kaupu smile

155

Re: Kas geriau,apkuni ar liekna?

Pritariu Jurgai - teisingai pasakyta ;]

Asmeniškai aš esu apkūni. Visada tokia buvau ir žinau, kad niekada nebūsiu 90/60/90 [tiesą sakant, kažkaip net ir nenorėčiau]. Sportuoju. Reguliuoju savo mitybą. Nevalgau taip vadinamo fcuk fūdo, nes nemėgstu slow mūvo ;] Ir vis vien esu apkūni. Bet man tas netrukdo avėti aukštakulnius ir nešioti aptemptas sukneles aukščiau kelių, nes pasitikiu savimi.
svarbu neapsileisti ir prižiūrėti save. Taip pat šiek tiek plačiau mąstyti, nes siauraprotiškumas iššaukia vidurių užkėtėjimą ;]

156

Re: Kas geriau,apkuni ar liekna?

Svarbu,kaip jautiesi savame kune...

157

Re: Kas geriau,apkuni ar liekna?

Kunas keičiasi smile daug bučiniu,sekso,sportas ir bus viskas ok mielosios smile

158

Re: Kas geriau,apkuni ar liekna?

Atletiška :::d02

159

Re: Kas geriau,apkuni ar liekna?

Geriausia su galvojanti galvele.

160

Re: Kas geriau,apkuni ar liekna?

geriausia normali.