41

Re: Apie ksenofobiją

niu ka dave dabar nediskutuotume sita tema:Dniu kad menkini Aleksejau va jai nepasalinio masto tai niekas cia panasei kaip su zmonem jei taves niekas nezino napzysta ne tv zvaigzde tai tu niekas cia taip iseina

42

Re: Apie ksenofobiją

na manau sklausimas apie ka man dave lietuviu kalba "telpa" i sia tema.. noreciau suzynoti...

43

Re: Apie ksenofobiją

Tautos masteli - taip tu tada niekas.
Mes snekam ne apie individumus, o apie tauta. Paprastas zmogus ya "zmogus" tik tiems kas ji pazysta. Izimibes yra visiomes "nousavybe".

44

Re: Apie ksenofobiją

jav, rusija didele populeri- izymbybes, lietuva maza nepopuleri- tai niekas. tai kaip cia iseina?ir mazas zmogeliukas gali padet pakeis pasauly
ka dave? protingesnis esi
ir dievas pasaulio nesukure per viena diena o tautos ar salie atsikurimui, kad klestetu(sali kaip zmogus priklausomas nuo tevu ir kad pats zmogus susikurtu savo gera gyvenima turi nemazai ir ilgai dirbt taip ir salis) reikia ne vienu metu ir ne desimt.

45

Re: Apie ksenofobiją

as protungesnis tapau kad lietuviu kalba ismokau? nunu
zinok programavime lietuviu kalbos nereikia... matematika tai x,y,n... ir nieko daugiau... informatika - angliskai viskas...

a va! snekekim angliskai?

46

Re: Apie ksenofobiją

tu del isprusimo zinau kad nerikia maukiasi as to programavimos, tai kad as angliskai nemoku:p

47

Re: Apie ksenofobiją

ziuriu tu cia ant rusu varai kurie ne moka lietuviskai sneket, o pati negali parasyt normalia lietuviskai smile

48

Re: Apie ksenofobiją

tu mano komentaruose nors viena parodyk kad as varau ant rusu kurie nemoka lietuviu nors viena bloga zody pasakiau, niu zinok nevisi tobuli ka man drayt kad ji man nuo pirmos klases neiseka genai:D

49

Re: Apie ksenofobiją

as isvys manau kad ner tobulu zmoniu smile

50

Re: Apie ksenofobiją

zmones, daugiau tolerancijos ir savitarpio pagarbos...

51

Re: Apie ksenofobiją

dauguma lietuviu vaziuodami y kita saly dirbti ar gyvent tai mokosi tos salies kalba ar bend bando ismokt , tai kodej pas mus atvaziuojantys ir gyvenatys zmones negali musu klabos ismokt?gerbkim supraskim vieni kitus ir bukim tolerantiski ir viskas bus ok

52

Re: Apie ksenofobiją

nes lietuviu kalba viena is sunkiausiu, daug ilgu zodziu... anglams pvz, lb sunku tar zodzius lietuviskus... pats bandziau mokyt...

53

Re: Apie ksenofobiją

tai as ta paty geliu pasakyt ir apie naglu klaba, vokieciu ar rusu

54

Re: Apie ksenofobiją

niu nzn is viso kam reikia zmones sustatyt i kazkokias grupes ar poziurius  ar jie juodi ar balti zidri ar pilki ar net ka dirba ir kur reikai visus gerbti ir suprasti vienas kita:)Nes man ir paciam teko su tuo susidurti Vokietijos ir labai rimtai aiskintis santikius su vietiniais fasisteliai ir nacionalistais:)tai taip gaunasi kad mes visi tokio pat lygio kaip koks viskuo nepatenkintas skustagalvis:)kam mum to reikia

55

Re: Apie ksenofobiją

smile LIETUVIU KALBA yra antra pagal sunkuma pasaulyje del ju ilgai tariamu balsiu nosiniu wink o mums tesiog reik uzsispyrti ir kalbeti spicialiai anglu arba lietuviu ir viskas:) o jei rusai tai is principo kalbeti lietuvishkai:) aisku pries rusus neturiu bedu wink man draugai rusai bet jie kalba leituvishkai:) nemoka pasako rusishkai wink cia bedu nera;) o jei zmogus yra SH...O vertas jis net ir savo kalbos nesimokins ir t.t smile o dar geriau yra taip: nori sumanim bendraut? bendrauk taip kaip as bendrauju !! VISKAS;)

56

Re: Apie ksenofobiją

Evaldas, 21 parašė:

o dar geriau yra taip: nori sumanim bendraut? bendrauk taip kaip as bendrauju !! VISKAS;)


Todel visi lietuviukai snekeka rusiskai kur as gyvenau smile

57

Re: Apie ksenofobiją

:V

58

Re: Apie ksenofobiją

Seip kaip rasiau I privata Bitei atrodo, problema yra tame, kad lietuviai nepadeda kitom tautoms adaptuotis cia, nera nemopkamu lietuviu kalbos kursu. taip ismokt kalba, kurios nera kur ismokt?

59

Re: Apie ksenofobiją

o tai kitose salyse yra nemokami kursai?

60

Re: Apie ksenofobiją

pries isvykstant i usieny irgi taip masciau, niekaip negalejau suprasti kaip rasizmas atsiranda tik del odos spalvos ar nacizmas del kilmes......
Bet dabar suprantu kad tautos pavadinimas ar odos spalva tai ne tik zodziai, kiekviena tauta yra kitokia ir dazniasiai tautos atsvai gyvenantys ne savo teritorijoje nesistengia pritapti prie ten galiojanciu paprociu ir taisykliu.....
Daukas pabuvojes UK ar IRL (nzn kaip kitur) gali pasakyti kokie kitokie negu mes yra juodukai, kokie jie nagli ir reikalaujantys daugiau uz mus.......
Arba lenkai.....
Siuo savo postu nesistengiu skleisti rasines neapykantos tiesiok noriu pasakyti kad ji atsiranda ne taip paprastai, ji buna isprovokuota.... !!!!!!!!!!!!

Bitė, 17 parašė:

mane jau uzkniso sita visur aplink esanti ksenofobija... is visu!!!!
zdz mano mociute vakar ejo nusipirkti darzoviu i turgu ir ten paklause, kurios geresnes morkos, tai ****, kazkokia ruse boba pradejo kad plustis ant jos del jos TAUTYBES (!!!!!) (ji lietuve) as tokiais atvejais net nzn kaip reaguot...

po velniu..
lietuviai varo ant rusu, rusai varo ant lietuviu, lenkai irgi varo ant lietuviu, visi vieni kitu nekencia, va tokiais atvejais praplusta....
net ir sitam forume maciau kadru, kurie nesirinkdami zodziu deda ant salies gyventoju, kurioje gyvena, visi susiskirste kazkokiais suknistais blokais, atskirom partijom, nu vnz....
mano sulioj tai kitaip, ten visi skirtingi ir viskas normaliai, bet tai krc kai paskaitai net ta pati delfi ir ten matai, kad kokie kaunieciai sumenkina vilniu vien del to, kad cia yra LENKU, lyg jie butu kokie ziurkes, ar kad cia nera tokia ziauri koncentracija lietuviu.... nu vnz....

kada sitai baigsis???? kada isaugsim iki normalios issilavinusios visuomenes lygio ir pradesime vertinti zmogu ne pagal jo tautybe, o pagal charakteri ir sugebejimus???