21

Re: Apie svarbius dalykus

seip pasauli pinigai nuo seno valdo vos tik ce atsirate

22

Re: Apie svarbius dalykus

viskas gyvenime svarbu. jei jau bandai kažką aukščiau iškelt, tai jau negerai. harmonija svarbiausia. tikslą turėt svarbu. o tada jau savaime susidėlioja - žmonės, paukščiai,pinigai ar karvės mėšlas.tik nereikia spausti nei savęs, nei kitų, dirbtinai tikint ir įrodinėjant, kas svarbiausia. ir dar - juk viskas keičiasi...

23

Re: Apie svarbius dalykus

zmones

24

Re: Apie svarbius dalykus

Indre, 26 tiksliau išreiškė mano mintis, negu pats sugebėčiau.. big_smile

25

Re: Apie svarbius dalykus

as manau tam ,kad tenkinciau sawo norus:>

26

Re: Apie svarbius dalykus

Svarbiausia yra pagarba,vieniems kitu atzvilgiu.Manau kad sunys ,pinigai taippat turi didelia reiksme,vieni suteikia laisve,kiti ugdo is dalies atsakomybes jausma......

27

Re: Apie svarbius dalykus

svarbu yra tai ko neturi
sergancaim sveikata,varksuj pinigai ir etc. ;]

28

Re: Apie svarbius dalykus

Man gyvenime svarbiu dalyku yra daug, tiek zmones, tiek pinigai, tiek pagarba ir t.t. Sunys svarbus maziau, taciau tai neatmetu... big_smile

29

Re: Apie svarbius dalykus

tai reiskia tu neturi pinigu, pagarbos ir neturi suns arba turi kvaila pagal mano teorija kad svarbu tai ko neturim big_smile

30

Re: Apie svarbius dalykus

Arunas, 20 parašė:

tai reiskia tu neturi pinigu, pagarbos ir neturi suns arba turi kvaila pagal mano teorija kad svarbu tai ko neturim big_smile

Man kvaila Tavo teorija, bet stengiausi to nesakyti kol manes nekliudei... big_smile
Man svarbu tai, ka as turiu ir ka as esu patyres o ne tie dalykai, kuriu neturiu ir nezinau kas tai! big_smile

31

Re: Apie svarbius dalykus

todel ir nori suzinot, smalsumas daug zmoniu prazude. nesakau, kad svarbiausia tai ko neturi, tiesiog dazniausiai supranti kaip tau buvo kazkas svarbu, kai to netenki.

32

Re: Apie svarbius dalykus

visi 4 dalykai viename...ir dar daug...daug daug daug daugiau.

33

Re: Apie svarbius dalykus

maksimalus kiekis laimes(malonumo), kuo ilgesni laika ir kuo mazesnemis pastangomis, daugeliui tai ir yra gyvenimas, kaip kokia ekonomika:) kai kam tas malonumas yra vaiku gimdymas, kai kam automobilis, kazkam gal miegas, kitam malonu siekti pasaulines taikos, o kazkas jauciasi puikiai protestuodamas pries branduolines energijos naudojima ar globalizacija

34

Re: Apie svarbius dalykus

Papildoma informacija:
KITA VASARELIA LEKIU VALGYTI BRASKIU SU ... PASLAPTIS!!!Nespreskit apie zmogu is nuotraukos,geriau yra ji pamatyti,arba su juo pabendrauti arba...nesakysiu nemegstu liudnu zmoniu,esu svaigalas ir tas yra labai gerai :PPP Dejau ant tu kurie dejo ant manes:DDD P.S. aisku kada reikia bunu ir rimtas ir nemegstu kai panos issaves stato **** zino ka...tai va nusimkit karunas, pasidekit jas ant lentynos ir atsipalaiduokit ,nes jums jos juokingai atrodo bukit paprastesnes ir bus paciom lengviau... kartais galit palaputauti, bet neperdaug nes lapes greit pradeda uzpisti... nebukit tokios zviozdos!!! Ir jai,jau pasiziurejai parasyk,tikrai atrasysiu Nu va pabaiga tokia ESU LAISVAS IR IESKAU PANELES

35

Re: Apie svarbius dalykus

Agne, 21 parašė:

KAS YRA TIKRAI SVARBU jums: a)zmones b) sunys c)pinigai d)kita???

aplink absoliuciai visi zmones gyvena skirtinguose pasauliuose. koks TU ir del ko gyveni? esi KITOKS?


na man tai pasaulis noriu kad jis butu grazus ir nebutu niekur blogio.

36

Re: Apie svarbius dalykus

Svarbiausia yra - geri dalykai. Kartą turėjau paruošti 5 min kalbą, net išvakarėse nežinojau, apie ką šnekėti. Ir vienas nuostabus žmogus man patarė kalbėti apie gerus dalykus, kaip tada, kai mama atrodė visas pasaulis, kai žiūrėdama į dangų matydavai ne ozono skylę, o avinėlį, širdelę ar dar bala žino ką mielo.

Apsidairykit aplinkui ir matykit gerus dalykus.

37

Re: Apie svarbius dalykus

as gyvenu del saves ir del kitu. svarbus dalykai? ivairiomis aplinkybemis gali atrodyti vis kiti svarbu dalykai.

38

Re: Apie svarbius dalykus

esu nepataisoma egoiste ir egocentrike...gyvenu ne tam kad kam nors suteikciau laime big_smile gyvenu tam kad pati buciau laiminga big_smile

39

Re: Apie svarbius dalykus

aisku 1) Zmones...jai ju nebutu juk su sunim nepakalbetum,o pinigai tau nesuteiktu meiles ar laimes juk neviskas nuperkama...:)

40

Re: Apie svarbius dalykus

joks vienas dalykas negali suteik laimes...o suteikia ju visuma..taip zmones svarbu bendrauti, bet deja vien bendravimu gyvas nebusi reikia valgyti apsirengti...tada ateina pinigai ir taip galima daug dalyku vardint nera pacio svarbiausio tongue